|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 14:56:20   
Pilar
No, od Viv tema me je spomnila na to.....samo mene zanima obratno. Kako rešujete težave tiste, ki imate večja prsa, kje kupujete... katere znamke vam najbolj ustrezajo?
Jaz prisegam na Triumph in samo Triumph.. so pa svinjsko dragi.
Samo njihovi modeli mi te " joške" držijo gor....vse bi dala, da bi imela vsaj 5 številk manjšeuser posted image ....odkar pa sem rodila in se zredila, ter nič shujšala..je pa stanje katastrofalno. Za zjokat. Da ne napišem, koliko že hrbtenica trpi......

Ima še katera take probleme?

< Sporočilo je popravil Pilar -- 23.2.2007 15:01:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 14:59:37   
Anonimen
evo.. jaz tud..user posted image Če bi mela 2 številke manjše bi bla ful vesela.. ne pa da mam E.. Sem glih zadnič spet kupovala modrc - za zjokat.. Kupla sm itak lahko samo enga takega, k je čist za "stare mame"..user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image groza..

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 14:59:40   
Anonimen
Jazuser posted image

Tud triumph, pa včasih mi rata v S oliverju kej najdt(sam morem met res srečo).

Nč bo treba shujšat. Sam jst tud k sm bla suha nism bla glih plohuser posted image

Joj kaj bo šele k bom noseča pa rodilauser posted image , sej me bo naprej prekuclnuuser posted image

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 15:02:18   
Anonimen
Jaz sem bila na tem med nosečnostjo in dojenjem.Sem morala kar modrc,ki ga običajno babice kupujejo nabavituser posted image Takrat ni bilo take velike ponudbe čipkastih
modcov,eno čisto navadno bombažno šotorsko krilo.

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 15:05:46   
Anonimen
Lisca in Komet imata lepo izbiro nedrčkov večjih številk.Ne vem kaj je za vas drago,ti dve firmi se meni zdita kar dragi.Zanjič sem kupila od Lisce 8.000 sit,ampak je res lep s kostjo in malo čipk.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 15:22:39   
kjava
 Jest pa ne maram modrca s kostjo ker me žuli, pa tud težko dobim večje cifre brez kosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 15:28:38   
Moyca_
daj meni malo stranuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
23.2.2007 15:43:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 16:02:28   
Taula
Joj kaj bo šele k bom noseča pa rodilauser posted image , sej me bo naprej prekuclnuuser posted image

Sem si morala spet sedaj med nosečnostjo kupiti novega, večjega (bjak), ki ga lahko dam celo na glavo


user posted image user posted image user posted image  Kriza....po moje sta moji dve skupaj ravno en eno vajino. Ja nimamo vse sreče z velikimi joški. Ampka itak nikoli nisi zadovoljen z tem kar imaš.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 16:08:23   
petja
Evo mene, štirka ali 80D user posted image . So punce vedno rekle, da bom imela po dojenju manjše, ja itak, pr men to ne velja user posted image .

Pa sej sem se navadla, sam včasih pa kakšne srajčke res ne spravim gor oz. ne morem gumbov zapet oz. mi jih narazen vleče user posted image .

Sem pa ravno prejšnji teden našla ful fajn modrce - SLOGGI. Imajo novo kolekcijo in so ful lepi, s kostjo. Sloggi je imel včasih bolj športen stil, ti zdaj so pa pravi lepi nedrčki user posted image user posted image . Dala sem pa 28 evrov za enega.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 16:46:00   
turbo
živ, se pridružujem klubu,
nosim  85e, res da dojim,  ampak kar je preveč je res preveč,
sicer tudi jaz prisegam na triumph - pri sp. perilu in kopalkah.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 16:46:49   
turbo
petja,
kje v lj se jih da kupiti?

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 16:48:51   
petja
Joj, sorry, sem jih kupila v tujini, ampak po moje bi jih kakšen Emporium moral imeti, glede na to, koliko so založeni. Men so res ful všeč, ful mi lepe prsi naredijo, res lepo oprimejo, pa cena se mi ne zdi pretirana user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu turbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 21:13:40   
lelaval
daj meni malo stran

In meni!!!!

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 21:14:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

daj meni malo stran

In meni!!!!


Z veseljemuser posted image

A se kera javi še za rit? Jo mam polhno za oddatuser posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 21:15:44   
Naja31
Če ima katera kaj odveč, naj da meni user posted image  user posted image  user posted image

Riti pa ne rabim, hvala user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 22:51:45   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Če ima katera kaj odveč, naj da meni user posted image  user posted image  user posted image

Riti pa ne rabim, hvala user posted image user posted image


joj, a ne bi blo dobro, če bi si lahko malo sala premodeliraluser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
23.2.2007 22:56:16   
Anonimen
Še jaz. Trenutno mam 85D in sicer čisto navaden modrc za dojenje. user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
24.2.2007 21:40:25   
Rožica I
Ko sem bila mlada, luštna in (predvsem!) vitka- 75c, sedaj pa zrelih 85c. Ne vem no, malo me motijo pri teku in tako nasploh poleti, ko smo bolj na pol oblečeni.. Ampak šele zdaj sem pravzaprav vzljubila svoje atribute (pa je precej strij gor oz. dol, tudi preveč mehke so...).
Gledam takole- joški so v prvem planu za dojit, moji so super opravili to funkcijo. Glede estetike pa,.. Predolgo sem bila zakompleksana zaradi (pazi!) velikih, lepih, čvrstih jošk! Sedaj nisem več, saj se počutim seksi tudi s takšnim oprsjem. IN PIKA.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
24.2.2007 22:37:25   
Anonimen
ma ja joškov za izvoz. tudi prisegam na triunf. liscinih že ful dolg tut probala nisem, ker majo za moje joške ful čudne modele. še triunfovih morem ene par probat predno dobrga dobim pa da ma dokaj normalno široke naramnice, da se vse v rame ne zarežejo! posledivca tega in cene je da je moja izbira modrcev v moji omari zelo borna! user posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
26.2.2007 10:58:01   
mala Tinka
Jaz sem pa zadovoljna s Playtex-ovimi modrci. Mi jih je taščina sestra prinesla iz Italije. So ful fajni, ko majo naramnice podložene, pa malo manjše joške naredijo.
Zdaj, ko sem malo shujšala, so mi malce preveliki, tako da bom morala v šoping.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
26.2.2007 11:03:02   
CUKRČEK
http://www.induplati.si/pvc_tkanine.asp

evo...tukaj najdete vse za vse velikostiuser posted image user posted image

Brez zamere...samo mi srce ni dalo, da ne bi.


Drugače pa poznam ta problem. Odkar sem konkretno shujšala nimam več teh problemov....pred časom sem pa tudi jaz ****rila, ker ni bilo primernega modrca zame. Nimam nasveta.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vse prej kot ploh!!!!!!
26.2.2007 11:07:03   
Anonimen
CUKERČEKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Je pa kar fajn ponudba ja, sam mene moti k ni iz naravnih materialovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




sex v nosečnosti
tailor

kolikokrat na teden imate spolne odnose v nosečnosti?

3 (20%)

2 (13%)

1 (30%)

več (5%)

nič (32%)


Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!