|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prijava poroke v župnišču...
26.2.2007 8:57:19   
janjja
...ali kaj stane, danes grema tja in sva ob 6 zvečer naročena. Noben mi ne zna povedati ali je potrebno kaj plačati, ali se kaj da? Da ne boma pol bebca izpadla. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prijava poroke v župnišču...
26.2.2007 9:02:05   
Anonimen
Midva nisva nič plačala. Sploh nisva pomislila, da bi lahko kaj stalo to. Res pa je, da se kake dobrote ne branijo.
PS: midva sva šla h kapucinarjem in je pač prišel en brat ven, ki naju jekasneje poročil.

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prijava poroke v župnišču...
26.2.2007 9:13:26   
KIKI****
Janjja user posted image  vidva pa kr na hitro vse poštimata, super!!!

Midva nisva nesla nič, ker se z župnikom poznamo-oba je namreč imel pri krstu(samo njega), obhajilu, birmi-in na vasi nas vse poznajo user posted image
No sva mu pa kar tisti dan (midva sva bila tam komaj mesec dni pred poroko)-naredili smo zapisnik (cca 1 dobro uro) plačala sva mu poročno mašo, pa še ene 3 tisoč sva mu dala zraven-mislim da sva dala 10.000, pa sva potem povedala pričam da naj ne plačujejo maše (naš župnik sam denar vidi) itak je na poročni maši pobiral denaruser posted image  kar se ne dela, zato sem hotla imet vse naprej plačano.

Pa poročaj kej kako in kaj...
lp,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prijava poroke v župnišču...
26.2.2007 9:28:54   
janjja
No saj ni tako hitro, 16.6 se poročiva, pa sva takoj po novem letu začela urejati stvari. Pa še to sva mogla za en teden prestaviti, ker je bil prostor že zaseden (Steklarski hram), zdaj pa morava končno prijavit na matičnem in v župnišču, da lahko nama natisnejo vabila.
Tudi obleko sem si že v poročnem kotičku rezervirala januarja, pa še to je vsaka druga že imela datum. user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prijava poroke v župnišču...
26.2.2007 12:21:49   
bskrle
Če je poroka z mašo, potem velja 2x znesek običajne maše (cca. 40 evrov), če je samo obred, pa se spodobi,da se nekaj da. Župnik bo verjetno korektno opravil svoje delo in ne vem zakaj ne bi bil vsaj skromno nagrajen.  

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prijava poroke v župnišču...
26.2.2007 17:40:40   
KIKI****
bskrle
pri nas je drugače.
poročno maša je bila plačano in vsi ki so bili prisotni pri maši so nekaj dali v košek ko so pobirali denar in ne vem zakaj bi morali še priči dajati denar župniku, ker je dobil tisti dan minimalno 50.ooo sit (takratnih)

pa še potem rad pri maši oznani koliko mu je kdo dal-boljše da dobi kar mora-žal je pri nas takouser posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?