|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč pri izbiri
1.3.2007 18:44:17   
rojena pod srečno zv
user posted image klemen
user posted image lana

zanima me če sta vam omenjena imena lepa,...
in nasploh katera imena so vam osebno vsec, kdo je dal vasemu otroku ime, vi, ali partner, ali skupaj, kdo je predlagal?

_____________________________

... PDP 12.11.2007 ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč pri izbiri
1.3.2007 18:49:45   
Anonimen
Omenjena imena sta mi všeč, ker sta preprosto lepa. Super izbira!user posted image

(odgovor članu rojena pod srečno zv)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč pri izbiri
1.3.2007 18:52:48   
maša*
Ja, Lana mi je zelo všeč, Klemen pa mi tudi ni slabo.

Mi2 s fantom sma skupaj naredila spisek imen, katera so nama všeč.
Skupaj sma se odločla, da bo user posted image Živa (zaradi pomena - boginja življenja), imela pa sma še Žana,Mea, Aja, Saraja in Zoja.
Za fantka pa sma se odločala med Aljaž, Maj in Nej. user posted image

Glede imen... osebno mi jih je zelo malo všeč. Moderna imena so mi všeč, ne maram pa 3 črkovnih imen (razen Aja) in daljših imen. Všeč so mi imena na 4 črke (Lina, Lana, Živa, Zoja, Sara, Daša, Zara, Ella - izgovori se Eja,...)

lp, maša

(odgovor članu rojena pod srečno zv)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč pri izbiri
1.3.2007 18:52:55   
Strawberrie Cherrie
Men sta tudi oba všeč user posted image user posted image user posted image
Klemen je zelo zelo lepo ime, sicer bi jaz za punčko izbrala kaj drugega, vendar je tudi Lana enkratno ime user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč pri izbiri
1.3.2007 18:54:00   
zima07
Tudi meni sta zelo, zelo vsec, moti me edino pogostnost, se posebno Lan je v zadnjem casu zelo veliko...
Sicer pa sva midva imena izbirala skupaj..no, jaz sem jih predlagala (knjige, internet), moj user posted image  je pa kimal ali odkimavaluser posted image ...Tako sva naredila ozji izbor in potem 3 mesece pustila na miru, na koncu pa sva se odlocila za tisti imeni, ki sta bili obema zelo vsec (ni bilo tezko, ker je bilo takih zares malo-imava cisto razlicna okusauser posted image )...

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč pri izbiri
1.3.2007 18:54:36   
štorkljica
Lana je super imeuser posted image user posted image  Klemen mi pa ni všeč - sori.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč pri izbiri
1.3.2007 19:03:34   
kada
Oba imena sta mi všeč.

Drugače so mi všeč imena, ki imajo 4 črke(Nina, Lara, Sara, Živa, Nejc, Žiga, Zala, Anže...).
Pri imenih za najine user posted image sva se pa oba dokaj hitro strinjala glede izbire. Tisto kar je bilo meni všeč je nekaj bilo tudi user posted image in obratno.

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč pri izbiri
1.3.2007 20:57:19   
x_srečka_x
Lana mi je super ime user posted image  Klemen pa mi ni tako všeč... Saj ima vsak svoj okus...

Midve sva dolgo izbirala ime saj ma vsak svoj okus, na koncu je pa moj rekel da bi lahko bila Vesna in od takrat je bila vedno Vesna, si ne predstavljam da bi ji dala drugo ime user posted image

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč pri izbiri
1.3.2007 22:33:19   
kaycha
Lana je tud meni za puncko najlepse ime. Samo upam da ne bo prevec pogosto ko jaz docakam svojo pupo. Klemen mi je kar vsec, samo spomini niso najlepsi, ampak ceprav je vsem poznano se vedno ni tako pogosto ime, tako da sem sigurno za obe imeniuser posted image

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč pri izbiri
2.3.2007 10:21:20   
Pikca
Obe sta mi všečuser posted image


(odgovor članu kaycha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoč pri izbiri
3.3.2007 10:13:17   
de_ja
Za user posted image mi je Klemen zelo všeč, Lana pa mi je preposto ime. Raje Lina. user posted image

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?