|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odvečna koža :-))
10.3.2007 18:21:01   
Anja**
Klepetala sem s sosedo, ki pravi, da njena frizerka pravi (ja baba čula,baba rekla) user posted image , da se da baje odstranit odvečno kožo (kao lepotna operacija). In to ženskam po porodu in to na koncesijo.

Kdo ve kaj o tem?

Bilo bi zanimivo vedet kaj več o tem user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odvečna koža :-))
10.3.2007 18:23:24   
Anonimen
Ti pa tud verjameš vse. Rekla....kazala. To ni res, ker vsaka lepotna operacija je plačljiva. Včasih zaračunajo še odstranitev materinega znamenja na neprimernem mestu. Zato te pa vprašajo zakaj ga daš odstranit. Ne verjet vsega.

(odgovor članu Anja**)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odvečna koža :-))
10.3.2007 18:28:05   
jooly
Imam prijateljco, ki je rodila dvojčke (pazi to: eden je imel 2900, drugi 3100). Predstavljaj si ubogo revo - ne žoga, balooon je bila. In to tist balon - za panoramski ogled nad Ljubljanouser posted image
No, ona je dejansko ta dva dvojčka donosila do zadnjega dneva in imela carski rez. Po porodu ji je ostalo tolk kože, da če bi kdo lahko to operacijo opravil na koncesijo, bi jo ona. Pa je ravno tko mogla plačat - in to kar precej. Gre za klasičen lepotni poseg, kožo odrežejo in te zašijejo nazaj. Čeprov... Danes je 2 leti od tega, pa ima kljub redni negi še vedno močno poudarjeno brazgotino in vidno odebeljeno sled operacije. Nič kaj lepo za videt...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odvečna koža :-))
10.3.2007 19:04:18   
Anja**
Nati, nisem rekla, da ji verjamem. Rekla sem samo, da ona pravi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odvečna koža :-))
10.3.2007 19:06:34   
Anja**
No, da nadaljujem user posted image

Tudi meni se je zdelo čudno, da bi to blo kr tak.

Zato pa vprašam tu na RR, ker se tu vse (z)ve user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odvečna koža :-))
10.3.2007 19:37:26   
mammy26
Jaz osebno nisem imela viseče kože, temveč nagubano kožo po dveh porodih, a operacija je enaka. Reče se ji abdominoplastika in ja, šlo mi je vse preko zdravstva. Koža, se mi je nagubala po prehitri izgubi kg. Operacija je bila res dolga 2,5h, bolečine hude, a rezultat perfekten. Trebuh raven kot list papirja. Dec. bo 5 let kar je bil poseg opravljen, vmes sem rodila še tretjega sončka. Rezultat po porodu in izgubi kg - trebuh je raven kot prej. TAko, da če se da, se lahko zmeni z kirurgom, saj jaz sem se. Aja, operirana sem bila v Celju.

Lpuser posted image

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odvečna koža :-))
10.3.2007 21:11:13   
Anonimen
Moja prijateljica je rodila dvojčka, ker ima preveč kože je šla na komisijo, kjer so ji odobrili operacijo na stroške zdravstva. Sedaj pa čaka, da bo dobila datum operacije.

(odgovor članu mammy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odvečna koža :-))
10.3.2007 22:06:27   
HuAnita
A res?
Ker to me pa res zanima.... Jaz bi si to tudi dala narediti, kakšna pa je procedura?

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odvečna koža :-))
11.3.2007 0:10:49   
Moyca_
jaz bi tudiiiiiiii

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odvečna koža :-))
11.3.2007 0:48:28   
Annny
Kaj pa trebušnjaki in kakšne kremice?
Jaz te kože nisem imela toliko, mogoče ne zato, ker preden sem zanosila, nisem imela na trebuhu niti malo špehauser posted image
Tako da..če se bom kdaj odločila za 2. otroka, bom najprej lepo strenirala trebušček!user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odvečna koža :-))
11.3.2007 19:41:11   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Kaj pa trebušnjaki in kakšne kremice?
Jaz te kože nisem imela toliko, mogoče ne zato, ker preden sem zanosila, nisem imela na trebuhu niti malo špehauser posted image
Tako da..če se bom kdaj odločila za 2. otroka, bom najprej lepo strenirala trebušček!user posted image


to nima nobene veze. pred nosečnostjo je bil moj trebuh za v revijo, raven, natreniran in niti pikice špeha. zdaj je malo drugače. sem pa imela zelo velik trebuh v nosečnosti in zelo veliko bejbiko. tako mi je ostalo kar nekaj odvečne kože, četudi špeha ni. raztegnjene kože ne moreš kar strenirati in nobena kremica je ne povrne v prvotno stanje. sčasoma se sicer stanje malce popravi, tako kot pred nosečnostjo pa brez operative ne more več biti.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odvečna koža :-))
11.3.2007 20:21:51   
Anonimen
In zdaj mi je jasno, zakaj mi kljub vadbi, trebušnjakom, kremicam,... in to vseh 14 mesecev po porodu, koža še vedno visi...Jz sem bila prepričana, da mora to iti nazaj v prvotno stanjeuser posted image , ker prej sem bila čist ravna v trebušček, brez špeha,.....jooooj....a pol res nimam upanja, da bom imela še kdaj tak trebušček kot prej?user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odvečna koža :-))
11.3.2007 20:52:37   
Magi*
če je tkivo (koža) poškodovano, potem ni variante, da gre nazaj. žal. jaz sem se s tem do neke mere sprijaznila, ne pa še čistuser posted image  upanje umre zadnjeuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Odvečna koža :-))
12.3.2007 23:07:33   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image
Groza. A taka da bom do konca življenja?!user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Odvečna koža :-))
12.3.2007 23:47:24   
Anonimen
In komu rečeš sploh za tole, da te pošljejo na komisijo? Osebnemu zdravniku? Jaz imam s to odvečno kožo probleme že iz pubertete, ko sem zelo na hitro zelo veliko kg izgubila, zdaj po prvi nosečnosti je pa še huje in kaj bo šele po drugi? Me je kar groza. Kako dosežeš to, da te pošljejo na to operacijo? Kako ste to dosegle tiste, ki ste bile?

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Odvečna koža :-))
13.3.2007 0:31:32   
Annny
Vidiš, sploh nisem pomislila, da se koža na ta način poškoduje.
Verjetno je precej odvisno od tega, ali nosiš otroka bolj spredaj ali bolj 'zadaj'.
Zase vem, da nisem imela izrazitega trebuha in še preden sem šla rodit, so mi prijateljice rekle, da jim sploh ne izgledam 'tako zelo noseča'.
Tudi po porodu res nisem imela viseče kože in zdaj je vse kot prej.
Zato se mi je pač zdelo, da trebušnjaki in kremice funkcionirajouser posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Odvečna koža :-))
13.3.2007 12:15:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Zato se mi je pač zdelo, da trebušnjaki in kremice funkcionirajouser posted image


Sem tudi jaz mislila tako in da jaz pač ne zmorem dovolj nečloveških naporov, da bi kožo spravila v red. Ker se mi niti po 12 letih koža na trebuhu po hujšanju ni popravila, pa sem bila kar pridna športnica in nekaj časa sem se z žavbami mazala, pa nič. No, zdaj vidim, berem, da mogoče niti nisem imela kaj narest. Zdaj po porodu je pa še veliiiiko slabše. In kaj bo šele po drugem.user posted image Sem čist žalostna, ker sploh ne vem, kaj je to raven trebuh. Na meni seveda.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Odvečna koža :-))
13.3.2007 22:03:12   
Anja**
No, Mammy26, napiši nam procedurio za ta postopek, prooooooosim lepo user posted image

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?