|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšna je trenutno moda?
6.3.2007 23:05:57   
Anonimen
Tuki ste same modne poznavalke, pa mi dejte mal povedat kakšna je trenutno moda?
Pišem namreč dnevnik za user posted image , pa nimam pojma. user posted image

Pa ziher boste še kteri pomagale, ne sam men. user posted image

Aja, pa hvalaaaaaaaaaaa user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšna je trenutno moda?
6.3.2007 23:40:07   
Anonimen
Hm, nimam pojma, čist svoj stil furam, ne ozirajoč se na modo. Če sklepam po čevljih, kar sem zasledila pri frikicah na čevlje tu gor, je nek tigriš stil zdej in.user posted image Mogoče tudi za cunje. Sej ti bojo druge povedale kaj več.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšna je trenutno moda?
6.3.2007 23:47:53   
Anonimen
Zelo moderno je (ocitno), da zgledajo zenske take, kot da grejo jahat ali pa so pravkrat prisle iz lova na leoparde .. Bljak, skratka.

Drugace pa hlace na korencka, ozke, zraven grozni okrogli cevlji (tigrastiiiiiii) ali pa jahalni skornji.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšna je trenutno moda?
7.3.2007 0:25:42   
nejcko
Ne me hecat, a res je to zdaj moderno, al kaj? Je pa res, da  sem opazila na zadnjem obhodu po štacunah s čevlji, da skoraj ni moč kupiti kakšnih škornjev brez česa kosmatega. Četudi gre za umetno krzno, mi je to bljak, če gre pa za pravo, pa še toliko bolj.
Aja, pa pike so bojda v modi, sem nekje zasledila. Pa ciganski stil (ali je to že lanska modauser posted image ) Kakorkoli, jaz se na modo spoznam kot zajec na boben.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšna je trenutno moda?
7.3.2007 8:02:48   
Magi*
najlepše, kar je pri današnji modi je to, da je skoraj vse moderno. to, da pa vse LJ dame nosijo naenkat enake cunje, je pa znak pomanjkanja idej in domišljije in seveda tudi pomanjkanja ponudbe v trgovinah.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšna je trenutno moda?
7.3.2007 8:47:10   
Anonimen
Prd kratkim so mi prišle modne revije pod roko.Modno so oblačila iz
obdobja pedesetih osemdesetih let.Obutev,tisti čevlji z debelimi podplati,do balerink.Spet pajkice,z dolgo tuniko čez,ali pa na ozke kavbojke,spodaj ozke pa oblekca z naramnicami dolga do kolen kar čez oblečena.
Nič več kazanja popkauser posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšna je trenutno moda?
7.3.2007 12:25:28   
filipinka
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Prd kratkim so mi prišle modne revije pod roko.Modno so oblačila iz
obdobja pedesetih osemdesetih let.Obutev,tisti čevlji z debelimi podplati,do balerink.Spet pajkice,z dolgo tuniko čez,ali pa na ozke kavbojke,spodaj ozke pa oblekca z naramnicami dolga do kolen kar čez oblečena.
Nič več kazanja popkauser posted image

Ja, mislim, da je tako! Ampak, jaz se ae vedmo drzim tega, da iz mode poberem le nekaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšna je trenutno moda?
8.3.2007 11:53:14   
muška
A niso zdaj spet moderne triko hlače ( legice????) in pa daljši pulover preko in pas?  Al je to že mimo? user posted image
Šit, sem čisto za časom.

Drugače pa vem vsaj to, da so hlače na trapez out , zdaj se nosijo ravne in pa  po celem ozke, koreček stil nekaj vsiljujejo, ampak po moje in pa definitivnio upam, da se ne bo obdržaluser posted image

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšna je trenutno moda?
9.3.2007 22:48:14   
arielca
Tunike so moderne.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšna je trenutno moda?
9.3.2007 23:56:38   
Anonimen
Ja ja, pajkice, pa kaksni lepi salonarcki z okroglino spredaj user posted image  In 'super' peto user posted image


(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšna je trenutno moda?
10.3.2007 1:09:14   
Annny
..najbolj grozne mi pa izgledajo te nove ozke kavbojke do kolen a la jahaške hlače in potem zraven kakšne usekane hlačne nogavice (po možnosti mrežaste)...se kar naježimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšna je trenutno moda?
10.3.2007 12:46:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

..najbolj grozne mi pa izgledajo te nove ozke kavbojke do kolen a la jahaške hlače in potem zraven kakšne usekane hlačne nogavice (po možnosti mrežaste)...se kar naježimuser posted image


joj ej men je pa to ful dobr.....kuj bi to dala gor..res..user posted image

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšna je trenutno moda?
10.3.2007 14:20:26   
Annny
A ti to resno??user posted image user posted image
Matr, sem zastarela....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?