|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   besedilo v vabilu za poroko
19.3.2007 9:22:01   
najina pikica*
sm že čist zmešana user posted image ,nikakor mi ne gre skupaj besedilo za vabilo....a ima katra kak predlog,bi bila ful vesela vaših predlogov,da se mi nebo slučajo sfučkalo v glavi,haha user posted image
sm si zamisla nekako takole v besedilo bi rada zajela vse na L str. zgoraj naj bi bil kak ljubezenski verz,ali pa del ljubezenske pesmi...na sredini vabila pa tekst....
jasno datum poroke,ura na gradu in ura v cerkvi,ter gostišče kjer se nadaljuje poročno slavje....nevem pa ali naj v besedilo napišem tudi uro zbiranja pri ženinu in uro pri nevesti?al naj to sporočim ustno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: besedilo v vabilu za poroko
19.3.2007 10:06:29   
coolbabe
no verz verjetno imaš izbran, besedilo je pa lahko nekako takole (glede na to da že imata otroka):

Skupaj z najinim Nikom vas XXX in XXX vabiva, da se nama pridružite pri sklenitvi najine zveze (ok ta sklenitev je mogoče mal suhoparna)
Civilnemu obredu v XXX ob XXX bo sledil še cerkveni v XXX ob XXX, nato pa ste prisrčno vabljeni na pogostitev v XXX.

Ne bodi predolga, raje dodatno pokliči vsakega in se detajle o tem kje in s kom se zberete dogovori osebno. Vabilo je bolj za tiste tri uradne ure in kraje (oba obreda in pogostitev).


To je to, kratko pa sladko. user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: besedilo v vabilu za poroko
20.3.2007 15:53:35   
Anonimen
Jaz sem delala vabila sama. Na notranji levi strani sem dala verz:

Ko srca dela Bog višin
iz različnih dela jih tvarin,
iz iste pa snovi
po dvoje src naredi
in vrže ju v svet,
da našla bi se v teku let.

(S. Gregorčič)

Na desno stran pa vabilo:

Večno zvestobo in ljubezen si bova prisegla DNE na Ljubljanskem gradu ob XX uri.
Duhovnik naju bo pred božjimi očmi poročil ob XX uri v cerkvi Sv. XX v XX.
Slavje bomo nadaljevali v gostilni XX v XX.

Upava, da nama boste s svojo prisotnostjo polepšali ta dan.
  ženina in nevesta

Prosiva, da svojo prisotnost ter število članov potrdite čimprej, na tel. št.  XX.

(odgovor članu coolbabe)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: besedilo v vabilu za poroko
21.3.2007 14:27:05   
katarina2004
No tole pa je najino (še čisto svežeuser posted image )

Jaz pa sem sestavila čisto enostavno in preprosto vabilo.

Verz na začetku : ...Ljubezni ne moreš kupiti, ne moreš je prodati, moraš si jo zaslužiti in jo varovati...

Besedilo:

Pa ste le dočakali....

Ker se imava rada, se bova dne -- mesec 2007 poročila.

Vesela bova, če boste ta trenutek delili z nama.
Poročna slovesnost bo ob -- uri na----......poročno slavje pa se bo nadaljevalo....


XXX in XXX

Na koncu pa sva dodala še z drobnim tiskom Prosiva, da udeležbo potrdite na telefon ..


Jaz upam, da sem ti kaj pomagala.

Lp

Katy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?