|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zalostna
27.3.2007 16:11:20   
Anonimen
Zivjo,
danes mi je vsa stvar do konca prisla,dovolj imam vsega.imam fanta,ki nenehno rad obljublja a tega ne stori.vceraj sva se zmenila,da pride danes po sihtu tkoj domu da rema na posto placat racune in evo njega ze dve uri ni.ziher se potika s kolegom na pijaci tak kot je bilo zadnic..meni je vsa stvar dopizdla niti nimama veliko denarja,tezko prideva skozi vse sao zato ker si kupuje bedne stvari.kaj naj storim?noseca sem,nikoli mu ne tezim.res je da si patrnerja sa izberes vendar bi rada naredila vsemu emu konec,pa ne morem.lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zalostna
27.3.2007 16:14:32   
Anonimen
ja to je res smotano če obljublja pa obljublja pa nič...hja kaj nj rečem pogovori se..sj to že verjetno sama veš ane??

povej mu da tko ne mor več it..pa naj se najprej magari vsaj pri eni strani izboljša pol boš ga pa počas navadla...ne vem..vso srečo!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zalostna
27.3.2007 16:18:13   
Anonimen
Jaz mislim, da obstajata dve vrsti moških. Eni so tisti, ki jim je prioriteta družina, drugim pa družba in pijača. Večlinoma so ti drugi alkoholiki. In skoraj ne verjamem, da se tem drugim lahko zgodi kaj drugea, razen da se srečajo s totalnim propadom, da jim potem prioriteta postane kaj drugega, mogoče celo družina.
Zdaj kam paše tvoj moški, boš najbolje ti sama vedela.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zalostna
27.3.2007 17:39:04   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  brez besed. Nekaj me pa zanima! Kaj računov ne moreš it plačat sama?Al ga rabiš zato, da delita na pol? Ni mi logično, da MORA biti zraven.user posted image Moja prva misel je, da ga vežeš preveč nase.Mogoče pa se je zamudil na službi, pa ni imel časa sporočit???? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zalostna
27.3.2007 21:34:33   
tajtaja
Vidiš, točno tako je delal moj bivši. Vedno obljubljal, pa nič od tega. Iz službe ni moegel, ne da bi šel na pijačo, in to se je potem zavleklo na dve uri, pa več....

Dokler se tudi meni ni film utrgal in sem mu pokazala vrata. Pa kar ni verjel, da je res konec.
No, in sedaj je alkoholik, že parkrat na disciplinskem zaradi alkoja tudi v službi, pa tak velik mačo je bil, je pa zdaj kar sam. Še vse veze, ki jih je imel, so mu na hitro propadle.
In tako vidno propada tudi on.
Pa mi ga ni prav nič žal, ko pa je bil en sam velik gobecuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zalostna
27.3.2007 22:25:21   
Anonimen
Praviš, da si noseča in da mu nikoli ne težiš (čeprav to dvoje nima nobene povezave), istočasno pa ne moreš iti sama plačati položnic na pošto? user posted image
Vem, da je tole, kar sem jaz napisala, ena stvar, neizpolnjevanje obljub pa druga, ampak vseeno imam občutek, da si ali nesamostojna ali odvisna od njega (psihično, ne materialno) ali pa...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zalostna
27.3.2007 23:02:57   
trojči
Anonimna, že tam pri temi Trnuljčice sem načela eno vprašanje, ki je zanimivo tudi v tvojem primeru. Baje ne smeš od nikogar nič pričakovati, z njim moraš biti le iz golega veselja, da si z njim. Meni to ne gre v glavo. Se pa seveda tudi jaz sprašujem, zakaj bi morala iti skupaj plačati položnice. Drugič mu jih daj zraven v službo, pa naj jih po poti plača.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zalostna
28.3.2007 7:27:29   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Drugič mu jih daj zraven v službo, pa naj jih po poti plača.


Edino pametno za oba.

Če bo takole hodil okoli tudi po rojstvu otroka, ko ga boš res potrebovala, ne vem kako boš.

Po drugi strani pa se vprašam, le kako so naše mame in babice vse zmogle, brez svojih možov? Oni so delali po cele dneve, one pa doma z otroci, s kmetijo in še vsem drugim, kar spada zraven, me pa jamramo, če moramo kak dan vse same narestuser posted image .

Ah, ne vem, vse je čedalje bolj čudno.  

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zalostna
28.3.2007 9:32:14   
romy
user posted image user posted image user posted image  Sori, ampak crkavam od smeha.

Jaz še pomisla nebi, da greva skup na pošto, če bi mu rekla bi najbrž mislu da se mi je zmešalo. Pa ga tut nočem zraven. A ne bi bilo bedno da prideva oba k okenčku položnice plačat... user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zalostna
28.3.2007 9:39:44   
Anonimen
Meni pa se zdi da ni problem v položnicah, da je anonimna samo dala primer. Gre se za to, da sta se nekaj dogovorila, skratka, da bo prišel, on pa ni, kot je obljubil in s strinjam s Splišni, da se taki NIKOLI ne spremenijo oz. morda redko, samo tisti, ki jih jaz poznam se niso....

Vem kako je to, ko nekoga čakaš, tak je bil moj bivši, vedno sem ga čakala, vedno je imel 1000 izgovorov, pa je srečal frenda, ki ga ni videl 100 let pa je imel še pol pira v flaši pa ni mogel točno na zmenek....tudi jaz sem norela, prosila, se pogovarjala pa ni bilo nič rezultata. 

Torej, po parih letih sem ga zamenjala, zdaj imam čudovitega moškega, ki pride domov, ko obljubi, ki mu ni do popivanja in lutanja...bivši je pa še vedno sam, pa je od tega kar sva šla narazen že 7 let....user posted image


(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zalostna
28.3.2007 12:49:15   
Anonimen
posta je pri nas oddaljena kar veliko,zato sem njega cakala.ce bi posta bila blizu,bi sla sama.vendar ni.denarja mu niti ne bi dala ker vem da bi ga takoj porabil,bi se izgovoril,da ga je izgubil,..tako je ze bilo.diana ima prav,dala sem primer.evo ko se nic ne zmeniva je takoj doma,a vedno kadar se kaj zmeniva ga ni,ga cakam dolgo.nisem nekaj vezana nanj,ampak ce kaj obljubi mora to tudi storiti a ni tako?saj sem vceraj vohala alkohol,tako da.sva se kar fajn skregala,in sem mu rekla,ce misli popivat kot njegov oce ki vsak dan pije liter,dva vina potem lahko pricakuje,da me en dan ne bo doma in da me vec videl v zivljenju ne bo.jaz sem samostojna,zmorem bez njega,ampak ce bi imela avto,bi vse sama postorila,vednar imama samo en avtek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zalostna
28.3.2007 12:56:20   
HHH
Si prepričana, da si želiš celo življenje preživeti ob moškem za katerega veš da mu ne moreš zaupati? Saj si še mlada - domnevam. Vse lepo je lahko še pred tabo. Misliš, da bo to z njim? Res?  Vprašaj se. Škoda te je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zalostna
28.3.2007 13:41:50   
romy
Ti si mu dala denar za položnice in on ga je porabil za nekaj drugega in plahtal da ga je izgubil? user posted image

Upam da te nisem prav razumela. Koliko pa sta stara?

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?