|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   celulit!!!
30.3.2007 11:44:13   
maca24
Kako se ga naj že enkrat znebim???user posted image user posted image user posted image
Saj vem, da z gibanjem.
Pa obstaja tudi kakšna zares učinkovita krema proti celulitu?user posted image
Jaz je do sedaj še nisem našla. Kaj pa ve???user posted image user posted image

_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: celulit!!!
30.3.2007 11:53:25   
Anonimen
Knajpanjeuser posted image - res ful pomaga

Pa masaža tud.

Jaz sem imela kolekcijo od afrodite, sedaj imam pa Vichy.

Sama krema ne bo pomagala nič. Pij ogromno vode, nič gaziranega, čim manj sladkega, knajpanje vsak dan pa masaža zraven ko se mažeš z kremo.user posted image

(odgovor članu maca24)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: celulit!!!
30.3.2007 12:00:54   
Putka
Je nisi našla, ker je ni. Pomaga pa seveda gibanje in pravlina prehrana. Pa veliko vode je treba popiti in masirat prizadete dele. Jaz imam tisto rokavico z bodicami, pa se zvečer podrgnem in se takoj čuti, kako se tkivo prekrvavi. Jaz takole razmišljam, da je treba strupe, ki se naberejo odplaknit.

Tole imam pa za drgnit:user posted image


(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: celulit!!!
30.3.2007 12:13:41   
total
Tega vraga se ne da odstranit čist,lahko pa ga omiliš z gibanjem,pravilno prehrano,veliko tekučine in pa seveda kašna krema.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: celulit!!!
30.3.2007 12:14:19   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Je nisi našla, ker je ni. Pomaga pa seveda gibanje in pravlina prehrana. Pa veliko vode je treba popiti in masirat prizadete dele. Jaz imam tisto rokavico z bodicami, pa se zvečer podrgnem in se takoj čuti, kako se tkivo prekrvavi. Jaz takole razmišljam, da je treba strupe, ki se naberejo odplaknit.



Se strinjam.


(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: celulit!!!
30.3.2007 13:27:50   
Tia27
Jst začnem jutri z anticelulitno dieto,poleg tega se začnem knajpat, pa še 2krat na dan masirat z anticelulitno kremo, ter vsak večer telovadba,če s tem ne odpravim tega vraga pol pa tud ne vem kaj naj, aja pa veliko bom pila vode,lp in uspešno ti želim

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: celulit!!!
30.3.2007 13:35:02   
lojzika
Moja terapija. Tek, pitje veliko vode in tuširanje z curkom vode če sem pri volji tudi z bolj hladno vodo predvsem po stegnih

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: celulit!!!
30.3.2007 15:21:05   
dory
tud jst sem zej udarla eno terapijo,ce loh temu tko recem..pijem cca 2litra vode ( bljak ), 3x na teden mam body pump, vmes doooolge sprehode oz lazji tek za tamalim:)...pa od nuxe testiram eno kremo...ceprav v te scene ne zaupam dost...itak vem,da se ga ne bom znebila,lahko ga le ublazim...

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: celulit!!!
30.3.2007 23:31:36   
* Mateja *
Jaz sem očitno s hribov domauser posted image user posted image ... Kaj pomeni knajpanje? Verjetno imam še vedno celulit, ker ne delam tega!! user posted image user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: celulit!!!
1.4.2007 9:47:40   
paris
Mateja, knajpanje, je oblivanje izmenjaje s toplo in mrzlo vodo. Na primer se tuširaš po nogah najprej s toplo vodo, pa po tem z mrzlo, pa spet s toplo, pa mrzlo......, samo se ne spomnim s katero moraš nehat, se mi zdi da z mrzlo, če ne me naj pa katera popravi.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: celulit!!!
1.4.2007 10:13:04   
arielca
Pomaga gibanje, zdrava prehrana, savna (in knajpanje), masaža... Po mojem mnenju se lahko masiraš tudi z navadnim Nivea mlekom za telo... Učinek je enak, denarnica pa manj trpi user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?