|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mamice kadilke
5.4.2007 11:26:05   
Anonimen
Preden sem zanosila, sem bila kadilka. Ko sta se prikazali dve črtici sem ugasnila zadnji cigaret. Celo nosečnost in v času dojenja nisem prižgala niti ene cigarete. No sedaj, ko ne dojim več, sem pa zopet začela. Sicer le enega ali dva na dan, če grem na kakšno kavico ali zvečer ko otrok zaspi na terasi. Nisem pa na to nič kaj ponosna, zato sem anonimna. Zanima me, če vas je tukaj še kaj mamic kadilk?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 11:34:52   
Anonimen
Jaz sem bila kadilka pred nosečnostjo, zdaj ko sem noseča ne bi rekla, da sem kadilka, prižgem 1 cigaret na mesec... Ko rodim, pa ko neham dojit, bom pa še videla, ali bom imela voljo ali ne.. Nevem zakaj te je glede tega sram, saj večina ljudi kadi, ene še med nosečnostjo tolko kot so pred.. Ne bi pa rekla, da si TI kadilka, ker skadiš 1-2 čika na dan, še to kdaj ne..

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 11:35:34   
tanikaa
Jaz.

In zaradi tega, ker si kadilka pišeš anonimno?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 11:36:05   
KODA
Obakrat,ko sem zvedela.da sem noseča,sem takoj nehala kaditi.Po prvem porodu sem začela nazaj kaditi,ko je bil tamali star 3 mesece.Takrat je bil prvič hospitaliziran.Živci so me izdali,pa sem posegla po cigaretu.
Po tadrugem porodu sem zdržala 9 mesecev.Takrat sem se fajn skregala s taščo in zopet začela nazaj kaditi.
Od julija 2005,pa do junija 2006 oba z možem nisva kadila.Ko pa smo v Dalmaciji imeli prometno nesrečo,sva zaradi živcev oba spet začela nazaj kaditi.


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 11:39:43   
srki
Pred nosečnostjo sem kar pogosto kadila, potem pa so mi cigareti ful smrdeli. Po porodu pa niti nisem imela več take želje kadit.

V bistvu sem kadilka take vrste, ki kadi, kadar je v družbi s prijateljicami, ali kadar sem res razkurjena.

Pri tem nimam nobene slabe vesti. Ravno včeraj sem dva prižgala, ko smo čvekale s kolegicami. Sama pa kadim, da se pomirimuser posted image , ko se mi živčki res skravžljajouser posted image .

Škatlo cigaret imam tudi po en mesec, kadilci pravijo, da se ta čas cigarete že "spridijo". user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 11:45:30   
romy
Kadim že 8 let. ko sem zvedela da sem noseča sem prenehala kadit. Vendar sem si tako user posted image  želela tistega čika, da je bil joj.
Ko sem rodila in dojila (le 4 mesece) nisem kadila, potem pa spet začela kot kakšen raufenk.

In ti si zato anonimna? Se mi zdi v življenju to eden izmed najmanjših problemov. Nisem ponosna nase niti me ni sram. Uničujem sebe in s svojim denarjem, tako da se ne bom nikomur skrivala in bila zaradi tega anonimna.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 11:48:10   
kofetek2010
ja, kr nekaj nas je user posted image

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 11:59:59   
Anonimen
Jaz sem kadilka in sem na žalost kadila tudi v nosečnosti-v vseh treh natančneje.
Sem se full trudla,da bi nehala,pa sem bila kup živčne razvaline.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 12:31:03   
L & L
Jaz sem tudi kadila preden sem bila noseča in to 10 let, pol sem nehala še preden sem zvedla da sm noseča.
No po sm bla zlo hit še enkrat noseča in še do dons nisem nobenga pržgala.
Me je pa mel kak mesec nazaj tok da bi enga pržgala, ma ne pržgala požrlla bi ga s filtrom skupi, sam me je želja kar na enkrat spet minila.
Sem šla pa za vsak slučaj čike kupt sam sm jih lih v soboto šenkala kolegici, težko sam sem jih.
Tko da bi ga res včasih pržgal, reeeeeeeeeeeeeeees.
Me pa zanima neki ko ne kadiš recimo 2 leti kok se ti kej zavrti po prvem čiku, a je hudo?
Aja pa še to zaradi kajenja pa res ni treba bit anonimen, jest stojim za svojimi dejanji pa tut če nisem ponosna na njih.
LP.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 12:31:06   
Putka
Sicer sem strastna nekadilka, ampak čestitam vsemuser posted image , ki vam uspe vzdržati se med nosečnostjo ali celo prenehat. Ker res ni hujšega, kot po cigaretah smrdeč dojenčekuser posted image
Ampak zakaj po taki daljši prekinitvi sploh nazaj začetiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 12:37:29   
ur+sa
jast sem kadilka...ampak prižgem na dan mogoče 2 cigareti...ker mi tudi ne paše ne... mi je itk skoz slabo....

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 13:23:37   
Anonimen
Jaz sem kadila v času 1. nosečnosti (do 10 na teden), pravzaprav sem delala tako, ko se mi je čik zluštal, sem si ga prižgala, naredila dim ali dva in potem ugasnila. Po porodu, v času, ko sem zelo pogosto dojila, si nisem prižgala niti enkrat, sedaj pa si tu in tem prižgem kakšnega. V 2. nosečnosti so mi čiki tako smrdeli, da mi niti na kraj apmeti ni prišlo, da bi kadila, pa sem imela v 10. tednu SS.

By the way - Putka, tukaj ni mesto za moraliziranje in razglabljanje o tem, ali dojenčki smrdijo po čikih.

Sicer pa - vsak po svoje. Vsaka sama ve, kaj ji najbolj paše.user posted image

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 13:38:18   
Špacka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Preden sem zanosila, sem bila kadilka. Ko sta se prikazali dve črtici sem ugasnila zadnji cigaret. Celo nosečnost in v času dojenja nisem prižgala niti ene cigarete. No sedaj, ko ne dojim več, sem pa zopet začela. Sicer le enega ali dva na dan, če grem na kakšno kavico ali zvečer ko otrok zaspi na terasi.




To velja tudi zame.user posted image
Zadnje čase pa lahko preštejem na prste, koliko jih pokadim na mesec, ampak tiste so z užitkom.user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 15:11:17   
mama54
Sama pred in po prvi nosečnosti nisem nikoli kadila.Ko sem zanosila drugič sem pri štirih mesecih nosečnosti prižgala v družbi eno cigareto.In tako sem počasi začela kaditi.Kadila sem vso ostalo nosečnost in po porodu.Ko sem čez pet let zopet zanosila mi je cigaret skoz noč tako zasmrdel,da ga videti nisem smela.Začela pa sem kaditi takoj po rojstvu hčerke.Kadila sem naslednjih pet let,ko sem imela prometno nesrečo.Bila sem nepokretna.Dokler sem bila (dve leti) priklenjena na voziček nisem kadila.Po rehabilitacijah v različnih zdraviliščih in operacijah sem začela hoditi z berglami.Takrat mi je cigaret zadišal.In ko sem si prižgala cigareto, več nisem odnehala.Danes lahko zopet hodim in kadim še zmiraj pa čeprav je od tega dogodka minilo že 22 let.
Je pa zanimivo to,da pri dveh nosečnostih nisem kadila,obe hčerki pa sedaj kadita.Pri sinovi nosečnosti sem kadila,on sam danes ne kadi.user posted image

< Sporočilo je popravil mama54 -- 5.4.2007 15:13:07 >


_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 15:18:19   
lenika
Ja, ok, pa ne bom več anonimna.user posted image

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 17:21:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Ja, ok, pa ne bom več anonimna.user posted image


No, saj vidiš, da ni tako hudouser posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 19:11:08   
čaki
Preden sem zanosila, sem bila kadilka. Ko sta se prikazali dve črtici sem ugasnila zadnji cigaret. Celo nosečnost in v času dojenja nisem prižgala niti ene cigarete. No sedaj, ko ne dojim več, sem pa zopet začela. Sicer le enega ali dva na dan, če grem na kakšno kavico ali zvečer ko otrok zaspi na terasi.


isto kot jaz. zdaj po 2,5 letih pa spet kadim ko turek......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 19:55:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Ja, ok, pa ne bom več anonimna.user posted image


Zdej pa ti bijejo zadnje minute.. predno te... user posted image user posted image  

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 22:13:05   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Ja, ok, pa ne bom več anonimna.user posted image


Zdej pa ti bijejo zadnje minute.. predno te... user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 22:19:50   
Anonimen
Evo mene. user posted image

Kadilka od svojega 17-ega leta, kadila med obema nosečnostima in kadim še zdaj. In zaenkrat nimam v planu, da bi nehala, ker še nimam problemov z zdravjem. Vsaj takih ne, da bi vedela zanje. Kadim povsod, kjer se sme kaditi, edino po ta novem ne kadim v spalnici. Pa še to ne vem, zakaj, ker to pomeni, da bom morala iti po seksu (če bom še kdaj seksala user posted image ) ven na cigaret.

Pa zdaj? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 22:29:29   
Marogica
Še ena se javlja....user posted image

Sama sem kadila v obeh nosečnostih, ca 5 cigaret na dan. Oba otroka sta zdrava, rodila sta se s porodno težo 3420 ta prvi, ta drugi 2450(nedonošen-36. teden).

Kajenje VEDNO škoduje-to je dejstvo in si ne smemo mazati oči. Vprašanje je, če si lahko toliko v glavi razčistiš in nehaš. Jaz si nisem mogla, ker so mi v nosečnosti cigareti tako pasali, da bi lahko kar dva naenkrat v ustih imela. In to lahko razume samo tisti, ki je imel podobno situacijo. Vse ostalo je bilo zame en veliki bla-bla....

In še vedno kadim, vendar nikoli  v avtu  ali doma(razen v pisarni-kamor otroka ne zahajata), pa tudi direktno pred otrokom ne. S tem mislim, da si ne bom cigarete prižgala, če imam otroka na kolenih.

Tako, sedaj pa bi bil že čas za eno.....cigareto....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 22:30:50   
Anonimen
Jst sm že skor uničla en čik, tacajt k ti to pišeš, maroga. user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 22:31:34   
Marogica
Pašeeee....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 22:32:09   
Anonimen
To je use, kar mi je ostal... seksam itak ne... pa pač pušim, a ne? user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mamice kadilke
5.4.2007 22:35:41   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

To je use, kar mi je ostal... seksam itak ne... pa pač pušim, a ne? user posted image


user posted image user posted image user posted image

To pa je, če imaš bajto...ni več časa za sexanje, preveč dela kličeuser posted image  

p.s. Jutri, pa da travo pokosiš, v nedljo in na praznike se ne sme.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?