|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vici
10.4.2007 14:22:11   
KBM
Zakaj je pred kmetijsko šolo polno traktorjev?
Ker imajo roditeljski sestanek. __________________________________________________________________________________________________________   Nekega jutra mož ženo, ki pripravlja zajtrk, uščipne v zadnjico in prijavi:
"Veš, če bi ti malo utrdila tole, bi se lahko znebila teh grdih spodnjic."  
Žena stisne zobe in ne reče ničesar.

Naslednje jutro jo mož zbudi s ščipanjem v prsi in pokomentira:
"Veš, če bi si malo utrdila tele, bi se lahko znebila modrca."

Tokrat žena ne more več biti tiho, zagrabi ga za penis in jezno zabrusi:  
"Veš, če bi ti utrdil tole, bi se lahko znebila poštarja, vrtnarja in tvojega brata."  __________________________________________________________________________________________________________ Stric se je po 30 letih dela upokojil in nekega dne sem ga vprašal, ali pogreša kaj službo."Službe niti ne. Pogrešam pa proste vikenda," je odgpvoril. __________________________________________________________________________________________________________  Boš lahko vzdrževal družino?" vpraša oče svojega bodočega zeta.
  Ta ga presenečeno pogleda, potem pa le odvrne: "Hm, veste...
Za vašo hčerko bom že poskrbel, drugi pa se boste morali znajti kako drugače." __________________________________________________________________________________________________________  Sprevodnik na včlaku vstopi v kupe in najde mlad par, ki se poljublja.
"Morali bi potrkati, preden ste vstopili," mu ves
ogorčen očita mladi mož.
"Saj vem, da bi moral," mu odvrne sprevodnik. "Toda
če potrkam, ne vidim nič zanimivega!" __________________________________________________________________________________________________________  Zakaj se umetniki podpišejo pod sliko,
......da pol veš kako jo pravilno obrneš ,ko jo daš na steno. __________________________________________________________________________________________________________  "Dragi grem na fitnes."
"Dobro, draga."
Drugi dan:
"Dragi, grem na aerobiko."
"Dobro, draga."
Tretji dan:
"Dragi, grem na jahanje."
"Pojdi draga, konj te je že trikrat klical." __________________________________________________________________________________________________________  Zakaj so ženske in kondomi enaki? Ker oboji preživijo več časa v tvoji denarnici, kot na tiču.  __________________________________________________________________________________________________________  Top 5 ženskih laži :
5. Devica sem.
4. Kako je velik!
3. Tega ne morem narediti najboljši prijateljici...
2. Po poroki se ne bom zredila.
1. Prihaja mi! Prihaja mi!! __________________________________________________________________________________________________________  Ženske se pritožujejo, da jih moški ne slišimo. Ne, da jih ne slišimo, preprosto nas ne zanima. __________________________________________________________________________________________________________  Kje je ženska G točka?
Je ni! Edina je v besedi ShopinG __________________________________________________________________________________________________________  Fata: šta radiš mujo ?
Mujo: odključavam vrata.
Fata: kako mujo odključavaš vrata sa cigaro ?
Mujo: ej fata... ako je ovo cigara... onda sam ja popušio ključ :) __________________________________________________________________________________________________________  Ding dong...
*mujo otvori vrata*
Mujo: ko si ti ?
-ja sam smrt mujo i došla sam po tvoju dušu...
Mujo: fata ...dušo... netko te traži :) __________________________________________________________________________________________________________  In kaj je najhujša poškodba pri šahu?
- Izpah čeljusti zaradi zehanja.

Kaj misli kura, ko teče pred petelinom?
- "Madona, upam da ne tečem prehitro!"

Kaj je vloga propelerja na letalu?
- Da hladi pilota. Če ne verjamete, ustavite propeler in opazujte, kako se začne pilot potiti!

Zakaj papež vedno poljubi zemljo, ko izstopi iz letala?
- Ste že kdaj potovali z ALITALIA&#8230;?

Kdo še žvižga za 50 let staro žensko?
- Ekonom lonec.

Zakaj lovca, ko umre, vedno pokopljejo šele en teden po tistem, ko umre?
- Zato, da ga ima žena vsaj en vikend doma!

Kako pravimo človeku, ki je od jutra do večera v gostilni?
- Natakar.

Kako se parijo polži?
- S kropom.

Kateri inštrument je najstarejši?
- Harmonika, ker je najbolj zgubana.

Zakaj je zemlja ženskega spola?
- Ker nihče ne ve, koliko je stara.

Zakaj vsa družina sedi pred televizorjem?
- Ker se za njim nič ne vidi.

Kako se jamarji orentirajo v jami, kadar vse drugo odpove?
- Z glavo trešči v zid in išče zvezdo severnico.

Katero zelišče tudi slepi najde?
- Koprivo.

Kakšna je idealna šola?
- Zaprta.

Kdaj je ženska stara?
- Takrat, ko stanejo svečke na torti več kot torta.

Kaj je lakota?
Če musliman z nožem v roki teče za prašičem in kriči: "Stani, jagnje moje!"

Kako se pozdravi AIDS ?
- Zdravo, AIDS! __________________________________________________________________________________________________________  Kako se imenuje ženska, ki hodi na močki WC????
ČISTILKA

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vici
10.4.2007 14:36:22   
Felicity
user posted image user posted image user posted image  dobri user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vici
13.4.2007 23:39:31   
tanaja*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?