|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko preživnine bi "zahtevale"?
6.5.2007 23:40:00   
Anonimen
... zanima me, koliko preživnine bi ve "zahtevale" za malcka. in sicer, oce mojega otroka na mesec zasluzi okrog 900 €, jaz pa 440€. otrok je cez teden pri meni, cez vikend pa z njim.

< Sporočilo je popravil Mič -- 7.5.2007 20:50:47 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko preživnine...
6.5.2007 23:43:07   
ona
Mogoče 200 € user posted image
Je vse tudi nekako odvisno od starosti otroka,večji ko je več rabi...
Če ne si naredi spisek kaj vse potrebuje mesečno in boš prišla do neke cifre za preživninouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko preživnine...
7.5.2007 7:53:19   
Anonimen
Mogoče 200 €


oprosti, malo veliko za enega, jaz toliko dobim za oba.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko preživnine...
7.5.2007 10:51:23   
Anonimen
Midva sva se dogovorila za 250 eurov, ker trenutno nimam službe in mi gre kar na tesno, bivši pa ima lepo plačo in želi svojemu otroku najboljše, z njim ali brez njega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko preživnine...
7.5.2007 12:59:00   
ona
Če ima partner 900€ plače se mi ne zdi preveč,druga anonimna!Pa če je sedaj majhen otrok rabi malo manj,kot pa ko bo imel tam 18 let,preživnino pa ima prva anonimna sedaj priliko,da pove,ker potem se bo letno usklajevala in mogoče ji bo še žal,da ni rekla,za več denarja!jaz bi vsekakor začela z 200€ in potem če bo partnerju preveč pa se da še nižatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko preživnine...
7.5.2007 13:01:05   
Anonimen
Naj proba, če ji rata, če bo vse sporazumno, pot v redu, drugo pa je, kaj bo njen rekel in kaj sodnica.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?