|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svetujte glede tenisk plis
5.5.2007 22:26:04   
rainbow
Predvsem mariborčanke, ni pa nujnouser posted image

torej, mojima user posted image user posted image user posted image user posted image  je treba kupit kao teniske; en par čevljev za pomlad imata, in to od Cicibana, niso pa teniski in nekaj za preobut morata imet, že iz praktičnih razlogov. sandale dobita malo kasneje.

In danes smo prečekirali Europark,
- in sem se zaljubila v Geox-e, valjda, so zelo mehki, cena pa trda da je joj.
- ugotovila, da so Superfitovi še dražji od Geox
- v Stieflu imajo ene ful lepe z rožicami za 13.ooo bivših sit
- bili tudi v Hervisu, kjer so en model Nike, sicer prava številka, ta večjo tiščali; zgleda, da so ozki spredaj pri prstih
- že zadnjič našla ene tudi v Borovu, za 25 E, usnjene, vendar so kar trdi

aja, morajo biti seveda rozauser posted image  za ta veliko (št 28), pa da so vsaj usnjeni.

moja dilema, kaj od zgornjega bi ve nabavile? kam naj še grem gledat - le ste mogoče ve kaj videle??
Točno, v Mass še moram.
Se mi pa zdi, da so od teh firm Nike.. dokaj trdi teniski, recimo v primerjavi s kakim Geox.
Ne vem, sem  že sama sebi sitna, ker se ne znam odločit.

hvala, če ste me braleuser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svetujte glede tenisk plis
5.5.2007 22:30:11   
rija
jaz se sicer nebi odločila za roza user posted image user posted image user posted image

definitivno pa za geox user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svetujte glede tenisk plis
5.5.2007 22:30:39   
NRMM
Jaz sem ji kupila v Tomas sportu nike v roza barvi in v njih zelo rada in lepo hodi,so zelo mehki.Jah cena je pa prav zasoljena user posted image .
Imas pa v deichmanu od adidasa in nike,pa v vogue shoes itd

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: svetujte glede tenisk plis
5.5.2007 22:32:42   
dix
user posted image  

http://www.superge.si/html/svn/2018446-AA.shtml

malo "posupergaj" user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: svetujte glede tenisk plis
5.5.2007 22:39:30   
rainbow
o, kak ste prijazneuser posted image

pozabila še napisat, da moja nujno bit na ješka, ker vezalk še ne znamo vezat. te nike sem videla. Pa nad belimi nisem preveč navdušena.

saj jaz bi supergala, samo ko se te številke tak razlikujejo; danes sem v hervisu  našla od Merell ene ful lepe, mehke za ta malo, št 24; in ker je ta mala zunaj jedla sladoled, sem ji  vzela en šuh in šla z njim noter user posted image  in teniske so bile znatno krajše, pa v bistvu za številko večje. Po drugi strani pa mi ni hodit z njima toliko po trgovinah, ker je cel kaos, pa ta velika v Hervisu zagleda barbiko pa roza gumijaste škornjeuser posted image  in me vse mine.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: svetujte glede tenisk plis
5.5.2007 22:39:58   
rainbow
Pardon, v Humanicu je bila Barbikauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: svetujte glede tenisk plis
5.5.2007 22:44:12   
dix
naročiš domov, sprobaš, če ne odgovarjajo pa v 30 dneh vrneš. brez obveznosti.

http://www.superge.si/html/svn/2718500-AA.shtml 

user posted image

< Sporočilo je popravil dix -- 5.5.2007 22:45:45 >

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: svetujte glede tenisk plis
5.5.2007 23:29:58   
Anonimen
Na supergah.si imaš res veliko roza tenisk na ježke.

(odgovor članu dix)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: svetujte glede tenisk plis
6.5.2007 8:37:49   
arielca
Mi imamo Merrell in so user posted image user posted image user posted image .

Imamo take:
user posted image
Obstajajo pa tudi roza:
user posted image
Moji gospodični se precej potijo nogice, ampak v teh ni problema. So mehki, trpežni in jih nosi na vse vrste oblačil. So dragi, a vredni denarja.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: svetujte glede tenisk plis
6.5.2007 10:41:37   
frutka_
Rainbow samo da te opozorim, ker si naša lokalka, Mass je dosti dražji od Stifelkoniga! Primerjaj samo ceno tenis copat in Superfit copat pa boš videla kako cena variira. Odkar so Humanic v Europarku povečali so tudi cene nenormalno poskočile.
Jaz bi se vsekakor odločila za Geox model. Meni je bil všeč tisti model na ježke, temno moder, z ojačanim prednjim delom, da mali lahko hara okrog brez poškodb na prstkih.
Kaj pa v City-ju v trgovini Pika si kaj bila. Tam so izredno prijazni in imajo tudi veliko znamk, pa full dobro svetujejo. Pika je gori v 2.nadst. City-ja pri Hobby-ju. Morda poglej še tam.
Meni so zelo všeč tudi tile, ki so tudi za vodo:http://www.superge.si/html/svn/2732084-AA.shtml



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: svetujte glede tenisk plis
6.5.2007 10:42:27   
frutka_
noch einmal:user posted image http://www.superge.si/html/svn/2732084-AA.shtml


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: svetujte glede tenisk plis
6.5.2007 13:01:21   
rainbow
Frutka,  v Piki smo kupili obema pred dvema mesecema pomladne čevlje; najprej sem šla tja, ker kot praviš, obe prodajalki sta mega prijazni in znata svetovat, vedno nam zmerita nogice, zato ostajam tej trgovini zvesta.
sem pa hotela obema nabavit že takrat tenis varianto, pa je ta velika imela izpad (je hotela neke šajni balerinke) in pol sva sklenili kompromis. Poleg tega niso imeli nekih modelov tenisk.

No, danes pa smo jih nabavili; za foro smo šli pogledat še v Qlandio in sva jih kupila v Vogele shoes, in to za ta veliko neko firmo Twisty, ki ima zračenje, so cele iz usnja, zelo mehke, stale 39 €, ta mali pa od Reebok teniske, cena 30 €, tudi zelo mehki, mala jih je takoj vzela za svoje.
Ima pa Vogele domisleno en TV tam in klopco in ju je to malo zaposlilo, ker v deichmanu je Lia že ene sandale imela napikiraneuser posted image ; za crknit no, tak da hvala bogu, da je to over.

Zdaj sem pa jaz na vrsti za šuhceuser posted image

pa hvala za nasveteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: svetujte glede tenisk plis
6.5.2007 13:02:51   
rainbow
Frutka, tile sandali pa so krasna varianta za poletje!!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Nosecnice in vreme
maca83 RR

Po parih dneh nore vročine se je končno malo ohladilo. Sonosečke, kakšno se vam zdi vreme?

koncno grem lahko sprosceno ven iz hise (67%)

pa ne dez no, mi pa pakiramo za morje (6%)

vreme me sploh ne moti (11%)

na nasem koncu je dezja prevec (0%)

temperatura sploh ne vpliva na moje pocutje (17%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!