|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moški-depilacija
10.5.2007 16:30:44   
Anonimen
Do katere mere "dopuščate" moško poraščenost?
Pri meni se da tolerirati vse razen...hrbtauser posted image user posted image ...
Kaj pa ve pravite?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moški-depilacija
10.5.2007 16:37:29   
Anonimen
user posted image  Jaz pa imam doma pravega Medota, se mi zdi da je brez dlak res samo še čelouser posted image . In se je tako lepo stisnit k njemu in se zarit v dlake.....

< Sporočilo je popravil srček -- 10.5.2007 16:51:55 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moški-depilacija
10.5.2007 16:41:28   
Anonimen
Jaz sem mojega bivšega fanta kar pridno depilirala na njegovo željo-po ritki,po intimnih predelih,po bušiju,prsi ni imel poraščene,roke in noge so pa ostale.Men je osebno všeč moški,ki se dobro počuti v svojem telesu.Pa če ima dlak ko opica al pa če nima nobene-le on mora biti okj.

Vem pa,da načeloma se ne bom šla več depilacije pri moškem-sem izgubila preveč živcev,tak da sm bla na koncu čist na podnu,pa še vedno mu je kaka dlaka ostala...

Dobra tema!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moški-depilacija
10.5.2007 17:29:42   
zungi
ja, zakaj pa ne - seveda v mejah normale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moški-depilacija
10.5.2007 18:54:29   
tanikaa
Za moj okus moški mora biti kosmat. user posted image  V mejah normale seveda. Na hrbtu pa nimam rada dlak.


Moj je glih tak....rrrrrrr. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moški-depilacija
10.5.2007 19:25:44   
Anonimen
Če se obrije,ga vse srbi user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
10.5.2007 19:48:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moški-depilacija
11.5.2007 9:23:23   
snake
meni pa je všeč moj ker ni kosmat, pa še blond je, tako da še uno ko ma se ne vidi...........všeč mi je gladek hrbet brez dlakuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moški-depilacija
11.5.2007 9:29:28   
Mina1
Ne maram poraščenosti sploh, se pravi tile moški kosmatinci in tako. Spodaj me ne moti sevedauser posted image .

Na moškem imam rada več ali manj golo oprsje, golo čvrdsto rit in gol hrbet, brez depilacije sevedauser posted image user posted image , torej že po naravi mora biti takouser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moški-depilacija
11.5.2007 9:35:08   
samec
Moja prav da ji preveč kosmati tipi tudi niso všeč. Ker pa jz glih nism kej dost kosmat, se tudi ne depiliram, občasno mal krajšm dlake tm okol njegauser posted image .

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moški-depilacija
11.5.2007 9:36:25   
Mina1
Ker pa jz glih nism kej dost kosmat, se tudi ne depiliram, občasno mal krajšm dlake tm okol njega .


Samček, nekaj zame in takouser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu samec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moški-depilacija
11.5.2007 9:42:16   
Taula
Ljubavnega tepiha, kosmate riti in hrbta pa na srečo nima.

Moj tudi ne.user posted image

Roke, noge..naravne. Spodaj naj ima urejeno frizurco...lahko je tudi v nulo, me ne moti. Če bi imel ful kosmati hrbet (dobro da ga nima nič) bi ga mu depilirala.
Pod pazduho...nočem da je obrit v nulo, ampak da je urejen.
Brada...obrit, ali pa ene dva dni stara je hot.user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moški-depilacija
11.5.2007 14:54:57   
Čupka
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin

JMen je osebno všeč moški,ki se dobro počuti v svojem telesu.Pa če ima dlak ko opica al pa če nima nobene-le on mora biti okj.



Evo, se podpišem po to. Absolutno se strinjam s tem! Bravo Aspirinuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moški-depilacija
11.5.2007 19:18:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: aspirin

JMen je osebno všeč moški,ki se dobro počuti v svojem telesu.Pa če ima dlak ko opica al pa če nima nobene-le on mora biti okj.



Evo, se podpišem po to. Absolutno se strinjam s tem! Bravo Aspirinuser posted image


Tudi jaz se strinjam s tem user posted image user posted image

(odgovor članu Čupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moški-depilacija
11.5.2007 20:56:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ljubavnega tepiha, kosmate riti in hrbta pa na srečo nima.

Moj tudi ne.user posted image

Roke, noge..naravne. Spodaj naj ima urejeno frizurco...lahko je tudi v nulo, me ne moti. Če bi imel ful kosmati hrbet (dobro da ga nima nič) bi ga mu depilirala.
Pod pazduho...nočem da je obrit v nulo, ampak da je urejen.
Brada...obrit, ali pa ene dva dni stara je hot.user posted image




Se podpišem. Pa pod BAGI tud. user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moški-depilacija
11.5.2007 21:22:28   
muška
Uf jaz imam očitno srečo, ker je moj res bolj bogo poraščen. Še love tepiha /pojštra nima user posted image .

No ampak vseeno pa zahtevam, da je spodaj obrit, ker ni lepšega kot prijet in obliznit sveže obritega prijateljčka user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: moški-depilacija
12.5.2007 13:54:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Jaz toleriram samo kosmate roke in noge, do neke mere še brado (me ne moti, če pika), spodaj in pod pazduho pa mora biti urejeno

Enako. S tem da jaz mojega prosim, da si brade ne brije redno, ampak samo 1x tedensko, ker mi je všeč tako šarmantno zanemarjen.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: moški-depilacija
20.5.2007 3:20:34   
ronja
Mi je dokaj vseeno, hrbta in riti res rajši ne bi videla poraščenega, zdaj imam mogoče rajši manj poraščene, ker moj ljubi ni nikjer kaj pretirano poraščen in sem se tak navadila, je bil pa prejšnji precej bolj kosmat in me ni motilo... Fant se brije samo po obrazu, 1x na teden in meni je to ok. Spodaj imava oba rajši, da je bolj naravno... mogoče poleti, ko je vročeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?