|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rajcanje
31.5.2007 7:47:20   
Mina1
Čisto tako, nekaj me zanima, tipi se zakurite, sami začnete, pol se nakurita in zrajcata do amena oba....tik pred akcijo pa rep med noge?

Ali pa je akcija, pa potem ne upajo več? Ali pa jim ni bilo fajn in lepo, kar pa močno dvomim.

No nevem, čisto tako vprašamuser posted image ...ma brezveze no, samo toliko, da mene še bolj razganja in daje, da bi rabila kar dva za ene 3 ure, da me popedenatauser posted image user posted image user posted image .

Pa ne mi zdaj s takimi...mogoče mu pa nisi bila všečuser posted image ...


_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rajcanje
31.5.2007 7:56:16   
Mina1
Pa kaj samo berete, napište kajuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rajcanje
31.5.2007 8:07:47   
navihan
Pa kaj samo berete, napište kajuser posted image user posted image user posted image .


Ekola Mina1 bom pa jaz kaj napisal. user posted image  

To je tako kot LOTO, včasih dobiš, kar je zelo malokrat, ponavadi zgubiš, vedno pa moraš plačati, da lahko igraš. user posted image  Torej kartico je treba kupiti in to tisto z dobitno kombinacijo, niso vse dobre. user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rajcanje
31.5.2007 8:11:49   
Mina1
Torej kartico je treba kupiti in to tisto z dobitno kombinacijo, niso vse dobre


v redu, ma še vedno nisem zadovoljna z odgovoromuser posted image user posted image user posted image .



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu navihan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rajcanje
31.5.2007 9:03:11   
Anonimen
mogoče pa ni bil kos situaciji, je videl, da te ni mogel oziroma ne bi mogel v polni meri zadovoljitiuser posted image .
Dedci so čudni, lajajo, ko pa je treba pa nič.

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rajcanje
31.5.2007 9:38:21   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Čisto tako, nekaj me zanima, tipi se zakurite, sami začnete, pol se nakurita in zrajcata do amena oba....tik pred akcijo pa rep med noge?

Ali pa je akcija, pa potem ne upajo več? Ali pa jim ni bilo fajn in lepo, kar pa močno dvomim.

No nevem, čisto tako vprašamuser posted image ...ma brezveze no, samo toliko, da mene še bolj razganja in daje, da bi rabila kar dva za ene 3 ure, da me popedenatauser posted image user posted image user posted image .

Pa ne mi zdaj s takimi...mogoče mu pa nisi bila všečuser posted image ...



pa si zih da si bla s tipom??? user posted image

za moje pojme nisi bla.. user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rajcanje
31.5.2007 9:44:14   
Mina1
pa si zih da si bla s tipom???


jauser posted image user posted image user posted image , ma ne mogoče sem malo narobe napisala. Akcija recimo šla skozi, pa recimo, če si v časovni stiski, potem itak ne gre drugače.

Ampak pri "ponovi vaji" stisne rep med noge, bol to sem imela v mislih?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rajcanje
31.5.2007 9:50:06   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

pa si zih da si bla s tipom???


jauser posted image user posted image user posted image , ma ne mogoče sem malo narobe napisala. Akcija recimo šla skozi, pa recimo, če si v časovni stiski, potem itak ne gre drugače.

Ampak pri "ponovi vaji" stisne rep med noge, bol to sem imela v mislih?


to pa moram bit odkrit..

tipi smo zlo skromni.. veliko bolj kot ženske.. ampak če je bil sex res zanič.. potem ga raje ne ponavljam.. torej rep med noge pri ponovni vaji user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rajcanje
31.5.2007 9:52:48   
Mina1
tipi smo zlo skromni.. veliko bolj kot ženske.. ampak če je bil sex res zanič.. potem ga raje ne ponavljam.. torej rep med noge pri ponovni vaji


ma ne no, ni bilo zaničuser posted image user posted image user posted image , definitivno...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rajcanje
31.5.2007 9:56:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

tipi smo zlo skromni.. veliko bolj kot ženske.. ampak če je bil sex res zanič.. potem ga raje ne ponavljam.. torej rep med noge pri ponovni vaji


ma ne no, ni bilo zaničuser posted image user posted image user posted image , definitivno...


sej ne govorim zate user posted image  ampak zanj..

če bi blo fajn.. pol bi blo tut drugič.. tretjič.. itd.. men verjem user posted image  dec se ne odreče dobrga sexa..

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:02:16   
Mina1
če bi blo fajn.. pol bi blo tut drugič.. tretjič.. itd.. men verjem dec se ne odreče dobrga sexa..


on je rekel, verjetno ni to to, kar si si želelauser posted image ...mislim nevem nouser posted image ...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:04:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

če bi blo fajn.. pol bi blo tut drugič.. tretjič.. itd.. men verjem dec se ne odreče dobrga sexa..


on je rekel, verjetno ni to to, kar si si želelauser posted image ...mislim nevem nouser posted image ...


hehehe.. ker kliše.. kako vas je lahko zavest.. pa spravt v nek dvom user posted image

no verjem men.. izkušnje pa to user posted image  mogoče je bla clo ista izjava.. zavita v tančico.. prevod :

"ni mi blo fajn.. v bistvu nebi več nkol tko.. ampak nočm te direkt prizadet"

moški:

"ne zaslužiš si men.." al pa "ni to zadost zate" al pa "ni to to, kar si si želela"

user posted image

veš zdej?

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:06:55   
Mina1
Čaki, hočeš reči, da sem bila jaz tol slabauser posted image user posted image user posted image , ma ne no, mene goni 100/h sej vešuser posted image ...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:11:28   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Čaki, hočeš reči, da sem bila jaz tol slabauser posted image user posted image user posted image , ma ne no, mene goni 100/h sej vešuser posted image ...


mogoče pa on ni znal tebe izkoristit in tvojo gonjo user posted image

dejstvo pa je, da mu ni več.. user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:14:24   
Mina1
dejstvo pa je, da mu ni več..


ja očitno ne...ker ima doma nekoga in ga sedaj vest peče, mene neuser posted image ...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:17:09   
Anonimen
Ce hocs da te en dobr pofuka.. mors rect.. da se zdele za nc na svetu ne bi dol dala.. ne pa da govoris.. da te tazganja 100/h

Moski te mora osvojit.. to je ze pol orgazma.. ti se mors vsaj navidezno upirat.. potem bo lepo..
Ce javno govoris.. da bi se fuul dol dala.. potem moski izgubi interes.. raje se spravi na eno.. ki rece.. da tega ne bo nikol nardila.. Ta je potem izziv..

Zame je recimo Taula izziv..user posted image user posted image   pa taniko morm na jezke spravt.. user posted image user posted image  JOKE! user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:18:42   
Mina1
Tjazy, bom upoštevala tvoj nasvet, takoj pišemuser posted image  novi naslov.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:20:27   
Anonimen
Pa nick mors tud zamenjat.. user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:21:06   
navihan
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Moski te mora osvojit.. to je ze pol orgazma.. ti se mors vsaj navidezno upirat.. potem bo lepo..
Ce javno govoris.. da bi se fuul dol dala.. potem moski izgubi interes.. raje se spravi na eno.. ki rece.. da tega ne bo nikol nardila.. Ta je potem izziv..



Ma ne strinjam se v popolnosti s tabo. Je precej resnice v tem, saj smo še vedno moški lovci, je pa tudi res da si lahko najdeš interes, če ti je do tega tudi pri taki, ki da ona pobudo. Mogoče pa je ta izziv kje drugje, da je precej drugače kot bi bilo, če bi bil ti lovec in ona žrtev. Obstaja toliko načinov, da se zadeva popestri in spremeni vloga, pa čeprav je na začetku že skoraj vse jasno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:21:20   
Mina1
Pa nick mors tud zamenjat..


je že too lateuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:24:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: navihan


je pa tudi res da si lahko najdeš interes, če ti je do tega tudi pri taki, ki da ona pobudo.


JA sej je.. v dolocenih okoliscinah je tud to fajn.. ce da ona pobudo.. mah.. pomembno je da je spontano.. vse ostalo ni tko pomembno.. :))

(odgovor članu navihan)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:28:14   
kalbo
pa taniko morm na jezke spravt.


Ti kr sanjej o taniki še naprejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:29:03   
navihan
.. mah.. pomembno je da je spontano.. vse ostalo ni tko pomembno.. :))



Vidiš, tu pa se popolnoma strinjam s tabo. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:29:40   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

pa taniko morm na jezke spravt.. user posted image user posted image   




user posted image user posted image user posted image  Vztrajen pa si. To moram priznati. Samo a se ti ne zdi, da zdaj ni ježkov? Boš moral počakati do jeseni. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Rajcanje
31.5.2007 10:30:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

pa taniko morm na jezke spravt.


Ti kr sanjej o taniki še naprejuser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?