|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   veet depilacijski trakovi
11.6.2007 18:29:42   
slumpo
mene pa zanima ali jih katera uporablja....

namreč danes sem jih prvič kupila in me zanima ali se tisti vosek res spere z vodo ali je to potem problem sprat...namreč samo malo sem prijela tistega voska s prstom in sem tisto svinjarijjo komaj spravila dol.

prosim za vaše izkušnje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: veet depilacijski trakovi
11.6.2007 18:30:40   
tanikaa
Jaz sem jih uporabljala in sem bila ful zadovoljna z njimi. In prav fajn se dajo sprati, samo bolj toplo vodo pač moraš uporabiti, kot pri vsakem vosku.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: veet depilacijski trakovi
11.6.2007 18:57:19   
thaiss
Jaz jih uporabljam in vosek najlažje sperem dol z malo mandljevega olja (oz tistega ki maš pri hiši).


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: veet depilacijski trakovi
11.6.2007 19:40:35   
tititi
mene pa zmer pr depilaciji s trakovi in silkepilom zanima sledece: kako prezvite tist cas, ko zacnejo dlakice rast, pa niso se zadost dolge, da bi jih ponovno populil... ko nikol ne ves poleti, kdaj te zanese na morje ;)

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: veet depilacijski trakovi
11.6.2007 21:14:22   
BLAŽIKA
A te veet trakove moraš kaj greti z fenom ali to gre kar takoj na noge? Sem pred leti kupila ene trakove ki sem jih mogla gret z fenom, potem pa so bili eni preveč tekoči eni premalo, skratka mela sem pravo sra...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: veet depilacijski trakovi
12.6.2007 7:41:08   
thaiss
BLAŽIKA jaz trakove sam mal med dlanmi podrgnem, da se vosek malenkost segreje.

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: veet depilacijski trakovi
12.6.2007 14:10:47   
BLAŽIKA
a potem pa lep grejo? 

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: veet depilacijski trakovi
13.6.2007 15:44:26   
tejcka
Tud jest sm si kupila te trakove, napopala na nogo, skor ceu vosek mi je ostau na nogi, ven pa nisem niti ene kocine potegnla. Delala sem po navodilih...... Pa nism več blond, zdej sm oranžna user posted image .

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: veet depilacijski trakovi
14.6.2007 21:41:39   
LERO
Jih je več vrst. Rumeni so OK, orangžni se kr dost primejo, novi pa mislim da so neki modri, jih pa še nisem uporabila.
Naj boljš so se mi pa obnesli Strep trakovi, so pa tud ful pocen in velik več populjo kot Veet.

(odgovor članu tejcka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: veet depilacijski trakovi
15.6.2007 23:48:17   
jera3

IZVIRNO SPOROČILO: tejcka

Tud jest sm si kupila te trakove, napopala na nogo, skor ceu vosek mi je ostau na nogi, ven pa nisem niti ene kocine potegnla. Delala sem po navodilih...... user posted image .




Meni se je zgodilo enako...user posted image user posted image

(odgovor članu tejcka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: veet depilacijski trakovi
15.6.2007 23:56:45   
sazi
ravno danes sem jih 1. sprobala
piše, da se ne sme odstranjevati preostalega voska z vodo, ampak s priloženimi vlažilnimi lističi oz. vato namočeno z oljem
ni neki čudež, gre pa hitreje kot z mojo prejšnjo varianto (nair -rol vosek)
malo je treba trakove med dlanmi podrgnit, da se segrejejo, potem pa gre kar hitro, pa sem in tja kakšna ostane - za take imam pa silkepil

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: veet depilacijski trakovi
16.6.2007 12:37:53   
Anonimen
Jaz sem si kupila tiste ta modre, pa so ok .. Tudi boli ne pretirano, odstrani pa skoraj vse.

Sem si pa kake tri leta nazaj kupila od Strepa za najstnice al neki - tisto je pa zivo mucenje, NIC ni slo dol, bolelo pa za znoret user posted image

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: veet depilacijski trakovi
18.6.2007 13:12:43   
slumpo
no pa sem tudi jaz sprobala...ja sej gre dol ampak kar nekaj pa ostane teh dlak ki sem si jih pol pa samo še obrila...bom pa večkrat  probala še tiste ki ostanejo za naslednič.

kre pa vosek s tistimi robčki lepo dol ni problema. Ampak sem pa mela čist pikaste noge tako da po tej depilaciji ni za it ven žurat.
ampak men se zgodi pa nekaj drugega...ko enega nalepim se mi tačas drugi v rolco zvije in je za stran vršt...tako da sem jih pet porabla pet pa zrolcane stran vrgla...a vi kar celo plahto naenkrat nalimat gor in na nogi prerežete.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: veet depilacijski trakovi
18.6.2007 15:04:55   
ledenka
slumpo: jaz jih prerežem, ko so še zlepljeni skupaj, potem pa komaj dam narazen. položim pa s papirjem dol na ravno podlago, tako da se mi nič ne rolajo. porabim pa vse, ki si jih narežem (npr. za bikini jih dam na četrtine)

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: veet depilacijski trakovi
18.6.2007 22:51:04   
Anonimen
Jaz jih nisem nic rezala user posted image user posted image user posted image  Sej se samo mal ''zmecka'', pa gre narazen in lepo odlepis, ta drugo polovico traku sem jaz odlagala na rob umivalnika z voskom navzgor in ni bilo problemov.

Ja, ne spuli ven ta kratkih dlak - to je pa isto pri kozmeticarki (vsaj jaz nisem bila nikol res cisto brez dlak, tamale kratke ostanejo)

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: veet depilacijski trakovi
22.6.2007 16:16:42   
Maleal
Tud jest sm si kupila te trakove, napopala na nogo, skor ceu vosek mi je ostau na nogi, ven pa nisem niti ene kocine potegnla


Meni se je isto zgodilouser posted image .

namreč danes sem jih prvič kupila in me zanima ali se tisti vosek res spere z vodo ali je to potem problem sprat...namreč samo malo sem prijela tistega voska s prstom in sem tisto svinjarijjo komaj spravila dol.

Imaš zraven v malih vrečkicah olje,da odstraniš vosek.


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?