|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samo en spolni partner - a vas ne mika še kdo?
26.6.2007 12:45:17   
Anonimen
Hm se odvija nova tema tale kolk partnerjev smo zamenjale/i in mene zanima tiste, ki ste imele samo enega partnerja, a vas res ne zamika da bi videle kako je pa še z drugimi.

Sama sem imela za moje pojme kr dost spolnih partnerjev in sama tega ne obžalujem in sem vesela da je tako, ker vidim kaj imam zdaj user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 12:48:19   
nuala
Nisem vidla te teme.
A je res kjera, ki je imela samo enega?
Ja, mogoče so pa že s prvim tako zadovoljne, da nimajo potrebe iskat drugega.
V tem primeru, čestitam punce!

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 12:54:21   
Tejči
Če me prvi ne bi pustil, bi ostala z njim in me ne bi mikalo imeti še katerega-nisem tak tip človeka. Tako, da se ne čudim tistim, ki so imele samo enega, temveč sem jim fauš! Se mi zdi to zelo lepo!user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 12:54:51   
Anonimen
Jaz sem imela samo enega, sedaj je to drugi in me ne mika še z drugimi probat... user posted image

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 13:00:33   
Kaštrun
Tisti, ki mi je vzel nedolžnost je danes moj mož. In "ne", ne mikajo me drugi, niti za "probo", niti tako. Če sem iskrena, mi od poroke še noben nikoli ni bil tako simpatičen, da bi rekla, da je "pa res fejst". Ja vem. Čudna sem. user posted image

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 13:06:58   
Anonimen
Jaz bom pa takole rekla: "jaz pa sem bila edina mojemu možu". Ena in edina. Pa mu po prvem sexu sploh nisem verjela, da sem bila prva. user posted image

(odgovor članu Kaštrun)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 13:06:58   
lemavrica
Ja res obstajamo tud take ki smo imele samo enega user posted image  in do sedaj bi lahko rekla da sta bila samo dva s katerima bi recimo da še šla, drugače mi je pa moj user posted image  čisto dovolj.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 13:12:14   
Samoyedka
Mene je tut moj prvi pustil potem ko je dobil svoje, mater mu user posted image - amapk še dobro, da se je tako zgodilo, ker drugače verjetno ne bi spoznala mojega sedanjega in upam, da zadnjega user posted image . Me ne zanima, ne mika, mam doma vse kar rabim. Hmmmm...zgleda sem tudi jaz med tistimi bolj "zaplankanimi user posted image Ne rečem pa, da se mi ne bo kdaj scotalo, ampak dvomim.

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 13:14:03   
Sonrisa
Ne, me ne mika, z mojim mi je preveč lepo. In ja, je edini.

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 13:14:30   
sisi80
S fantom, ki sem mu zaupala nedolžnost po dveh letih in pol resne veze (lahko verjamete, da sploh nisem stara), sem še vedno skupaj, imava enoletnega fantka in za sabo desetletno vezo. Baje edinstvena daleč naokoli. Ne bom trdila, da bo večno (upam,da bo), zaenkrat me ne mika nič drugega. 

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 13:39:58   
Anonimen
Bil prvi. Ne mika me kkšn drugi. In ne verjamem da je to da te mika nekdo drug bolj pogosto kot pri tistih ki so jih več menjali. Mislim da to nima nobene veze.
Men je fajn in ne razumem zakaj bi hotla kej druzga probat.
Večina mojih kolegic jih je imelo več, pa imajo zelo redke lepe spomine.
Tko da.....če je kul je kul. Če pa ni pa......

Nikoli pa ne bom rekla da me še ne prime. Nikol ne mormo bit 100%.

In ne razumem zakaj bi mogla probat par ljudi zato da bi bila z svojim zadovoljna, da je "kao boljši". Jst brez da probam slabš al pa boljš sem trenutno zadovoljna in zadovoljenauser posted image -drug mi pa ni važn.

(odgovor članu sisi80)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 13:49:40   
purple
Čeprav mi zdjšni ni edini, mi je žal da ni tako. S prvima dvema nisem mela dobrih izkušenj, zato mam srečo, da me je zdjšnji naučil, kaj je to seks. Ga ne zamenjam za nikogar več.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 15:00:03   
helena80
Jaz sem seksala kar z nekaj fanti in mi ni žal ter to nič ne obžalujem. Mislim, da je čist fajn, da sprobaš več fantov, ker od vsakega se kaj naučiš.

Moj sedanji pa je upam, da zadnji, ker me popolnoma zadovoljuje.user posted image

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 15:33:04   
mojcaziga
Spoznala sva se pri mojih 14 in pol. Čez 1 teden bova praznovala svojo 15. obletnico. Mi je bil in je še edini spolni partner. Ga sicer niti ne morem niti ga nočem primerjati z drugimi. Dokler sem zadovoljna in zadovoljena, me ne zanima kaj in kako je drugje. zaenkrat sem z njim še najbolj sproščena in si ne predstavljam, da bi vse to počela z drugim (ker namreč potrebujem nekaj časa, da se sprostim ipd., tako da pri meni bi verjetno vse enonočne avanture propadle user posted image )

LP, Mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 16:56:02   
Anonimen
ufff me mika, ampak ne s tipom user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 18:23:31   
Anonimen
Ne, ker  moj lubi tako rad skače okoli mene in sem mu zanimiva, da ne mislim na druge.
Sicere sem oa tkao utrujena, da nimam časa misliti na SEX.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 18:49:07   
Anonimen
Tudi jaz že 8 let seksam ali se ljubim, odvisno od priložnosti le z enim, mojim, prvim in upam zadnjim.
In kaj je najlepše, tudi on vsa ta leta seksa le z mano, in tudi jaz sem njegova prva in oba upava da zadnja.
Zakaj pa me drugi, oz. naju drugi ne mikajo, ker je v dobri zvezi seks le 10% zveze. In teh 10% je fantastičnih.Pa če se še mal pohvalim, danes imam rojstni dan in sem dobila take fetiš škornje iz usnja, na paščke,z elastiko, čez kolena, s 15cm peto(oz. **** me boots), ki sem si jih noro želela in le sanjala da jih bom kdaj imela. Kako naj ga potem zamenjam če pa me tako razvaja in poskrbi da sem v postelji boginja zanj. Pa tudi v časih krize nisva nikoli pomislila na varanje oz. menjavo spolnega partnerja. Pri nama v postelji ni nikoli dolgčas,morda le včasih malo bolj poredko, vendar je takrat toliko lepše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 18:57:45   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Nisem vidla te teme.
A je res kjera, ki je imela samo enega?
Ja, mogoče so pa že s prvim tako zadovoljne, da nimajo potrebe iskat drugega.
V tem primeru, čestitam punce!


Nuala potem mi pa lahko čestitaš, pred 11-imi leti z nikomur, 11 let pa zvesto le z enim in me prav nič ne mika da bi kaj menjala!!!!user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 19:02:41   
Anonimen
Če se ne bi ločila bi bil mož eden in edini.

Če me je mikalo? Me je. Sploh takrat ko je bil za eno leto v tujini. Ampak pol sem se pa šla seksualni turizem (čez vikend k njemu vsake dva meseca) pa me je minilo.

No po ločitvi je bla prilika, da ugotovim kako je s tem. Pol pa sem ugotovila, da seks kot seks sploh ni TISTO. TISTO je TO šele takrat, ko je posredi LJUBEZEN.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 19:05:25   
Anonimen
Meni je sicer mojo nedolžnost vzel bivši, potem pa me je pustil ko me je izkoristil, tako da sva v bistvu samo enkrat, tako da vedno pravim da je zdajšnji fant prvi in edini. In ne, ne mikajo me drugiuser posted image

Sem pa bila jaz mojemu fantu prva, čeprav mi je to povedal komaj ko sva že bila pol leta skupaj, ker ga je bilo sram, le zakajuser posted image Moški pačuser posted image user posted image . Žal mi je, da mi ni takoj povedal, bi se za prvič še malo bolj potrudilauser posted image user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 21:06:47   
Blacky30
Ne, me ne mika in me nikoli ni. Letos sva imela že 14. obletnico zveze. Očitno je dovolj ljubezni in je sex dovolj pester. Nikoli ni dolgočasno, še vedno se najde kaj novega in zanimivega. Upam, da tako ostane.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 21:27:37   
mojca345
kolegica je imela samo enega. se z njim poročila po 5 letih in zdaj imam eno leto starega fantka.

jaz pa sem razmišljala, da bi bilo bolj, da ne bi mogoče omenila unmu da ima kratkega ( tema še zdej ne vem zakaj je zbrisana), pa bi sa strane še s kom drugim. samo to je v glavi vse tko enostavno, pol pa to narest, pa mislim, da ne bi bila zmožna. jets sem preveč predana enmu pa hočem z njim vse. se pa dogaja, itak marsikaj ! uf, daleč stran od te lepe iluzije, ko si z nekom in imaš lepega sončka doma. to je mogoče par let, če je več si lahko že srečen in si daš nagrado, da ti življenje tko an roko gre. treba je gledat z očmi in ne z očali. se marsikaj vidi !

tko pač je! redko kdo od decoc je ZVEST! če psloh poznajo to besedo. malo je takih zakonov, ki resnično preživijo več let skupaj, pa da človek reče, da ŠTIMA. npr, moje dva sta bila skupi 29 let sta se pred 2 meseci razšla in ločila. je fotr imel drugo, že več let. a nobenemu se ni niti sanjalo. mam celo sumi, da je tazadnji njen otrok, mogoče celo njegov. to na vzunaj ko gledam mlade familije, jest osebno nič ne dam, ker vse zgleda sicer IDEALNO, že tko kot v filmih, kaj imata pa za zaprtimi vrati in koliko časa se bosta še imela lepo, je samo vprašanje časa ? prej ali slej gre kej narobe. ženske znamo pač nevrjetno dolgo gledat vstrn in živet v neki svoji pocukrani realnosti in sploh ne vidimo več kaj dec počne. potreba je potreba, kakorkoli obrneš. to je tko kot hrana. in tipi je imajo očitno na tem področju mal več kot pa me.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 21:32:25   
Colt
Mojca, če je ''redkokateri tip zvest'', potem lahk mirno rečem da je redkokatera ženska zvesta.
Ne moreš tako posploševat, nikakor. Stopnja nezvestobe je enaka pri obeh spolih, tu ni debate.

In evo, jaz sem zvest že 4 leta user posted image

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 21:34:44   
mojca345
jaz verjamem, da se mora moški in ženska izoblikovat. in nekdo mi je enkrat rekel, da da se izoblikuješ v pravo žensko potrebuješ 10 moških dat skoz. najbrž je cifra mogoče mal visoka, glede na to,da povprečno ženska težko zamenja 10 tipov v svojem life, in v msilih imam resne dece, s katerim imaš dolgoletni odnos. pa ne zato k jih ne bi mogla, ampak k ženske se vedno tok razdamo, da potem potrebujemo nekaj časa, da si opomoremo. in če sem prvega prebolevala 5 let, z drugim sva se sporazumela in še vedno v kontaktih, z tretjim isto sporazumeav in še vedno v kontaktih, ta četrti pa ga ne štejem med tipe, premal časa. vsajeno leto, da sem z nekom, da ga lahko štejem kot tipa.   

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Samo en spolni partner - a vas ne mika še...
26.6.2007 21:37:21   
Anonimen
tudi jaz se pridružujem "klubu-prvič in zadnjič". skupaj 7 let, poročena 3 leta, imava vzpone in padce, a se ljubiva in sva srečna.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?