|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj me zanima
29.9.2007 18:21:56   
Anonimen
Koliko vas je tukaj takih, ki ste zanosile res samo od enega in edinega seksa v mesecu. Da vam je samo enkrat noter spustil in hop, ste bile noseče?

Vprašanje pa tako zato ,ker vsakič bolj berem, kako je ratalo v prvo in predvsem da je bila to želja samo ženske polovice!

Pa lahko ste tudi anonimne, tako koz jaz.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nekaj me zanima
29.9.2007 18:36:50   
Anonimen
 
Jaz sem ena izmed teh. Zanosila samo z enim spolnim odnosom na mesec. Skupaj sva pa že 15 let user posted image . Pa nikakor nismo delali na user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nekaj me zanima
29.9.2007 18:40:58   
Blejka26
ja jaz lahko rečem da je bilo tako.Pri prvi nosečnosti je trajalo in trajalo..sedaj v drugo pa ni bilo načrtovano pa sva enkrat za foro na polno in poglej..zanosila sem,kljub polnemu dojenju,ki maj bi bila dobra zaščita,kar pa seveda vem že dolgo da to ni res.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nekaj me zanima
29.9.2007 20:37:59   
Anonimen
Koliko vas je tukaj takih, ki ste zanosile res samo od enega in edinega seksa


Po mojem bomo to kar vse. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nekaj me zanima
29.9.2007 20:46:17   
smrka
Jest sem prisla na Svedsko na obisk mojmu fantu, in tist vecer sva sexala in nardila user posted image . Mi je pa cudno res, ker sem imela samo 5 dni do menstruacije. Ce zelis otroka mislim da moras bit samo dovolj sproscen in ne imeti v glavi samo to: zelim si zanositi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nekaj me zanima
29.9.2007 22:06:22   
sonce in smeh
Midva še nisva poskušala, če se prime, imava vedno zaščito, kondom. Tabletke sem jemala, pa sem jih prenehala, ker se brez njih bolje počutim. Takoj na začetku zveze, sem jih jemala, ker me je bilo strah, da bi zanosila. sedaj pa sva skupaj že skoraj 3 leta, se zelo dobro razumeva in sva stara skoraj 22 let. Sedaj pa mi je že skoraj vseeno. Tudi doma bi bili zelo veseli. Tako, da pač ko bo pač bo. Ne delava načrtno, če pa slučajno kaj spodleti ali se naredi pa tudi nič zato.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nekaj me zanima
29.9.2007 23:30:54   
superfly
Nama je obakrat ratalo takoj ko sva nehala uporabljat zaščito user posted image

lps

(odgovor članu sonce in smeh)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nekaj me zanima
29.9.2007 23:33:38   
Anonimen
nama je ratalo v prvo, pa to ne pomeni od enega samega sexa, ampak od "delanja" na otročku v enem ciklusu - user posted image  sva vsake 2 dni in je bilo uspešno, na kateri dan pa ne veva

(odgovor članu superfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 9:50:45   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Ce zelis otroka mislim da moras bit samo dovolj sproscen in ne imeti v glavi samo to: zelim si zanositi.


  Točno, edini pravi recept.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 10:51:46   
NADA79
Nam je ratalo tudi v prvo. V prvemuser posted image !!!! Ja kaj čmo ima pač moj user posted image  dobre plavalce!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 10:58:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Ce zelis otroka mislim da moras bit samo dovolj sproscen in ne imeti v glavi samo to: zelim si zanositi.


Točno, edini pravi recept.


Če bi bil to res recept bi jaz že z vozičkom okol hodila. Ni vse tako preprosto. No pri nekaterih je. Nekateri pač nimamo take sreče. Pa dosti nas je. In taki stavki so kot udarec s kolom po glavi. Se človek na koncu res kriv počuti, in misli da je res nekaj z njegovo glavo narobe da ne rata.user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 11:44:29   
eva1
Mi smo samo 1x brez kondoma 20 dan ciklusa in sem zanosila ravno takrat, ker je tudi po UZ bil user posted image vedno za par dnji mlajši! No ja pa imamo pravo princesko domauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 12:06:20   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Nekateri pač nimamo take sreče. Pa dosti nas je. In taki stavki so kot udarec s kolom po glavi. Se človek na koncu res kriv počuti, in misli da je res nekaj z njegovo glavo narobe da ne rata.user posted image



  Ne pretiravaj, no. Seveda je dosti takih, ki jim ne rata čisto takoj, ko začnejo delat na baby. Kljub temu tista "s kolom po glavi" trditev pomeni zgolj in samo to, da sekirancija čisto nič ne pripomore k uspehu, lahko pa vse skupaj poslabša.
   Fajn je, če se prime takoj, nič pa ni narobe, če se ne čisto takoj. Potrpežljivost je pri taki stvari več kot modra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 12:09:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Nekateri pač nimamo take sreče. Pa dosti nas je. In taki stavki so kot udarec s kolom po glavi. Se človek na koncu res kriv počuti, in misli da je res nekaj z njegovo glavo narobe da ne rata.user posted image



Ne pretiravaj, no. Seveda je dosti takih, ki jim ne rata čisto takoj, ko začnejo delat na baby. Kljub temu tista "s kolom po glavi" trditev pomeni zgolj in samo to, da sekirancija čisto nič ne pripomore k uspehu, lahko pa vse skupaj poslabša.
  Fajn je, če se prime takoj, nič pa ni narobe, če se ne čisto takoj. Potrpežljivost je pri taki stvari več kot modra.


Ja ampak če ti par let ne rata in ti pol folk z svojmi ne o tem premišljat, verjemi da je k z kolom po glavi. K jst osebno recmo prou nč ne razmišljam o tem in se sekiram. To je vse fizika. Dost več k psiha. Ljudje k z zanositvijo niso nikol imel problemov pač to zelo težko razumejo.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 12:18:42   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja ampak če ti par let ne rata in ti pol folk z svojmi ne o tem premišljat, verjemi da je k z kolom po glavi. K jst osebno recmo prou nč ne razmišljam o tem in se sekiram. To je vse fizika. Dost več k psiha. Ljudje k z zanositvijo niso nikol imel problemov pač to zelo težko razumejo.



"S kolom po glavi" je samo zato, ker si ti to tako potenciraš, sama trditev kot taka pa je prej dobronamerna kot kaj drugega in se bolj nanaša na pare, ki jim ni ratalo takoj prvi ali drugi mesec. Če je "v pitanju" par let ( sori, tega jaz zate nisem vedel ), potem itak veš, da moraš drugače reagirati ( pregledi pa to - ti ne bom razlagal, ker najbrž veš bolje od mene ). Da se v takem primeru sekiraš, je razumljivo.
Zdaj še najbolj preseneča trditev v tvojem zadnjem stavku. Predpostavljaš namreč, da ljudje lahko razumemo samo tisto, kar se je nam zgodilo, ostalega pa ne. Da temu ni tako, tudi sama dobro veš: odlično namreč svetuješ ženskam v stiski, ki doma doživljajo nasilje s strani partnerja, pa ga skoraj za gvišno sama nisi nikoli doživela ( nasilja partnerja namreč ). Pa je to samo en prikaz, ki tvojo trditev postavi v malce čudno luč.

  Whatever, saj jaz čisto vsakemu, ki se je odločil za baby, želim in iz srca privoščim, da bi mu uspelo. In veliki večini tudi slej ko prej uspe, tako ali drugače. Verjamem, da bo tudi vama.

< Sporočilo je popravil daddy -- 30.9.2007 12:22:39 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 12:29:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja ampak če ti par let ne rata in ti pol folk z svojmi ne o tem premišljat, verjemi da je k z kolom po glavi. K jst osebno recmo prou nč ne razmišljam o tem in se sekiram. To je vse fizika. Dost več k psiha. Ljudje k z zanositvijo niso nikol imel problemov pač to zelo težko razumejo.



"S kolom po glavi" je samo zato, ker si ti to tako potenciraš, sama trditev kot taka pa je prej dobronamerna kot kaj drugega in se bolj nanaša na pare, ki jim ni ratalo takoj prvi ali drugi mesec. Če je "v pitanju" par let ( sori, tega jaz zate nisem vedel ), potem itak veš, da moraš drugače reagirati ( pregledi pa to - ti ne bom razlagal, ker najbrž veš bolje od mene ). Da se v takem primeru sekiraš, je razumljivo.
Zdaj še najbolj preseneča trditev v tvojem zadnjem stavku. Predpostavljaš namreč, da ljudje lahko razumemo samo tisto, kar se je nam zgodilo, ostalega pa ne. Da temu ni tako, tudi sama dobro veš: odlično namreč svetujem ženskam v stiski, ki doma doživljajo nasilje s strani partnerja, pa ga skoraj za gvišno sama nisi nikoli doživela ( nasilja partnerja namreč ). Pa je to samo en prikaz, ki tvojo trditev postavi v malce čudno luč.

  Whatever, saj jaz čisto vsakemu, ki se je odločil za baby, želim in iz srca privoščim, da bi mu uspelo. In veliki večini tudi slej ko prej uspe, tako ali drugače. Verjamem, da bo tudi vama.


Ja sej maš pravuser posted image .  Tist stavek sam odmisli pa bo, slišim najmanj parkrat tedensko. Zato ta koluser posted image .

Razumejo pa ljudje že, tisti ki hočejo. Večina pa sploh ne pomisli preden kaj reče. No sej sm bla sama ista. Samo ko se pa tebi dogaja pa vse bolj osebno jemlješ, čeprav ni mišljeno tako.

Itak pa vse ob svojem času.

Zdej pa končno še odgovor na original vprašanje. Ne ne poznam nikogar ki bi mu v prvo ratal. Oz. samo z enim odnosom na mesec. Kar se pa tiče tistega da si samo ženska želi otroka in ga "podtakne" moškemu....s takimi ljudmi se pa ne družim. K se mi gnusjo.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 12:34:31   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja sej maš pravuser posted image .  Tist stavek sam odmisli pa bo, slišim najmanj parkrat tedensko. Zato ta koluser posted image .



  V tvojem primeru ti to najbrž res rečejo zato, ker ti kaj pametnejšega ne vejo rečt ( predpostavljam ). Fajn je, če ob tem uporabiš oba ušesa ( pri enem not, pri drugem ven ) user posted image . Zagotovo boš pa vajin problem znala rešiti brez tovrstnih "nasvetov" ( oz. ga najbrž že rešuješ ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 12:37:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja sej maš pravuser posted image .  Tist stavek sam odmisli pa bo, slišim najmanj parkrat tedensko. Zato ta koluser posted image .



V tvojem primeru ti to najbrž res rečejo zato, ker ti kaj pametnejšega ne vejo rečt ( predpostavljam ). Fajn je, če ob tem uporabiš oba ušesa ( pri enem not, pri drugem ven ) user posted image . Zagotovo boš pa vajin problem znala rešiti brez tovrstnih "nasvetov" ( oz. ga najbrž že rešuješ ).


Ja saj tako delamo. Oz. imam prou en bebast nasmešek na rezervi za take pripombeuser posted image .

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 12:45:55   
daddy
  Hej, psssssst ..... tkole na uho ti prišepnem: mogoče bi se pa vidva morala spoznati z my big family ..... brez heca, v teh letih zakona, kar sva skupaj, sva spoznala že kr nekaj takih parov, ki so se trudili, pa ni ratalo ..... potem pa bumf, kar naenkrat trebuh user posted image  .... kaj veš, mogoče oddajamo kako "energetsko polje" za take stvari, da potem zadeva nekako steče .... takole, na pamet, do zdaj ene pet, šest parov ..... maybe that means something  user posted image user posted image user posted image  ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 12:46:39   
Anonimen
Jst sem obakrat zanosila 'v prvo' torej brez truda in muke. V stilu: 'pusti me bodo dojenčki', in so res bli.

Tko da moja izkušnja - če je z obema vse okej - je takoj in samo enkrat. Sam pol ni blo vse okej, ker sem obakrat imela ss. Tko da tud tisto takoj zanosit ni merilo, če se nosečnost ne konča s porodom.

Je pa rekla moja G, ko sem ji omenila s kakšno lahkoto sem zanosila, da je to redkost. Al je vmes res veliko sreče da se trofne pravi dan ali pa da ima ženska res tako ''dobro umerjen urnik'' da lahko točno ve kdaj bo in predvsem da sta OBA zdrava. No jst sem vedno vedela da bo bebica, ko sva to počela. Ergo sem bila ena izmed zelo redkih srečnic z dobro odmerjeno uro in predvsem, da je bilo z obema okej.

No tista neučakanost, ko se reče 'delamo bebico' in pol še isti mesec ni je pa zelo značilna za zdejšnje cajte - PA PUSTMO TO DA SE NEKDO MATRA LETA - vse hočemo met takoj. Aja jst nisem nikoli bla na KT. Vedno sva uporabljala kao ''naravno kontracepcijo'' in je palila 11 let. Tko da se s tableti res nikol nisem obremnjevala in ko smo prišli na idejo o bebici smo pač samo cel mesec seksali. Tko da nekega pristiska na to temo ni blo. Kot sem že rekla: sem imela srečo, da sva bila oba zdrava in da sem mela zelo dobr umerjen urnik (reden ciklus). TO JE SREČA in sploh ni recept, ki bi ga zdej prodajala. Jasno?
Je pa res da je treba bit tud mal potrpežljiv.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 12:49:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Hej, psssssst ..... tkole na uho ti prišepnem: mogoče bi se pa vidva morala spoznati z my big family ..... brez heca, v teh letih zakona, kar sva skupaj, sva spoznala že kr nekaj takih parov, ki so se trudili, pa ni ratalo ..... potem pa bumf, kar naenkrat trebuh user posted image  .... kaj veš, mogoče oddajamo kako "energetsko polje" za take stvari, da potem zadeva nekako steče .... takole, na pamet, do zdaj ene pet, šest parov ..... maybe that means something  user posted image user posted image user posted image  ?


Hm...glede na to da imam zelo veliko bratrancev in sestričen, same velike družine, tudi sama sem iz velike družine(4 otroci) ne vem če to kej paliuser posted image . Lahko pa  probamouser posted image .

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 17:29:04   
Shorty_
tudi midva sva srečneža in sem zanosila z enim odnosom v mesecu točno devet mesecev kasneje se je rodila mala Nika. Ni pa bilo načrtovanouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 17:56:21   
Klaudia
Jst sm tut ena od tistih.

V tistem ciklusu sva user posted image  samo enkrat, pa je bilo zgleda dovolj user posted image .

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nekaj me zanima
30.9.2007 20:02:30   
Anonimen
še ena. samo enkrat sva poizkusila brez, če bo, bo, če pa ne, pa se tud ne bi več trudila.  (ne mislim v enem menstrualnem ciklu,  ampak po enem samem spolnem odnosu brez zaščite). naknadno sem ugotovila, da je bilo to ravno v času ovulacije user posted image

še sreča user posted image

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nekaj me zanima
1.10.2007 12:44:54   
srki
Se odločila za dojenčka julija, avgusta je že zamujalo. Ja, eni smo pač srečneži. Glede na to, da sem imela vedno vse cikluse pomešane iz zmešane, si nisem nikdar mislila, da bo to tako na izi. Kaj bo npr. pri drugem, pa ne vem. Lahko da isto, lahko da se bova pač dolgo trudila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?