|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hiša
3.7.2007 14:30:05   
snake
vas berem pa se mi kar zavrti v glavi....pišete da boste gradili, da bi vzeli 50000 eur za gradnjo, ma kje živite???????????

pri nas na primorskem ena parcela zazidalna stane najmanj 300000eur(samo parcela, kaj šele gradnja hiše)) mislim, kako je vam lažje ker so cene tako nižje kot pri nas....
potem pa še unih par stanovanj ki so naprodaji, jih pokupijo ljubljančani, da so na morju poleti, pozimi pa so stanovanja prazna, in mi domačini ne moremo sploh kupiti niti pol stanovanja ker so tako draga in že pokupljena od turistov bi rekla jaz.......ta politika naša je v ****u dobesedno..........
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hiša
3.7.2007 14:34:44   
srki
Ja, bo kar držalo. Jaz živim na območju, kjer so za druge parcele ful poceni v primerjavi s Primorsko, Ljubljano, Domžalami,.....samo je pa naš kraj tudi bolj "nazadnjaški", ni zaposlitev, vprašanje kaj ob s šolami, vrtci,....ljudje se posledično izesljujejo in smo na istem-moramo kam drugam v večja mesta. Kupujejo pa res veliko drugi ljudje iz večjih mest, da si uredijo vikende,....

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hiša
3.7.2007 14:37:54   
lex
in kako veliko parcelo dobiš za ta denar????????? A ni 71milijonov sit veliko preveč za parcelo? Vem, da okoli LJ - par km izven pridejo parcele okoli 500 kvadratnih metrov okoli 16 milijonov. Se mi kar smilite. Ampak 50000€ pa za zidano hišo ne more bit dovolj, s tem se pa strinjam. Montažne pa ja.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hiša
3.7.2007 14:49:05   
snake
za 300000 eur dobiš parcelo okoli 1000 do 2000m2, ne moreš verjet.....nam mladim tu se meša ko čujemo cene....groza

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hiša
3.7.2007 14:52:01   
lex
evo pridite k nam - midva sva dala 3milijone za 540 kvadratov veliko parcelouser posted image , s tem, da je pa tudi tukaj bolj "pusto" še do bližnjega Mercatorja se moreš peljati 25 km, ker ta ko je tukaj v bližini je bolj mali in je bila prej franšiza od ERE, sedaj je pa katastrofa. A si predstavljaš, da nimajo papmersk - samo 3. Tu nimamo NIČ, vse je bolj na čistem koroškem, mi pa smo vmes in od boga pozabljeni.


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hiša
3.7.2007 14:52:45   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: snake

vas berem pa se mi kar zavrti v glavi....pišete da boste gradili, da bi vzeli 50000 eur za gradnjo, ma kje živite???????????

pri nas na primorskem ena parcela zazidalna stane najmanj 300000eur(samo parcela, kaj šele gradnja hiše)) mislim, kako je vam lažje ker so cene tako nižje kot pri nas....


to je pa res veliko za parcelo. Pri nas v okolici so po 100.000 EUR, pa še to se mi zdi veliko preveč za eno parcelo. Na srečo jo imava, drugače bi najprej kredit za parcelo odplačevala 20 let user posted image

Za hišo pa mislim, da bo tam okoli 130.000 EUR.

Kaj pa če bi se preselila? Poznam folk, ki se je preselil v okolico Celja, samo zaradi cenejše pracele.

Ogromno stanovanj gradijo tudi v Slovenski Bistrici, sva šla zadnjič na en obisk tja in mi je bilo prav všeč. Novo stanovanje 75 m2 za 18 milj. SIT.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 3.7.2007 14:56:18 >

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hiša
3.7.2007 14:53:33   
snake
a ja da ne govorimo o hišah že narejenih......prodajajo se majhne hiše od 500000eur do 1000000eur.........ma kašen normalen človek z normalno plačo bo dobiu kredit za kaj takega................lahko samo sanjamo...poznam veliko parov ki so se preselili drugam ker tle enostavno si niso mogli kupiti niti garsonjere, kaj šele stanovanja 40m2

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hiša
3.7.2007 15:05:58   
sazi
ti dam čisto prav, da so cene čisto previsoke za naš standard
smo ravno kupili hišo v 3. podaljšani fazi v Ljubljani in se mi rola od številk
ampak na parceli 2000 m2 lahko pa kar nekaj hiš postaviš...

< Sporočilo je popravil sazi -- 3.7.2007 15:06:23 >

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hiša
3.7.2007 17:26:38   
Dadi
Z možem sva iskala parcelo na Gorenjskem 3 leta....Pa sva jo končno našla...tako sanjsko...S tem da sva jo pač preplačala...po 220€ m2. Žal je tako. parcela oz. lokacija pač stane. In še to sva jo dobila po prigovarjanju in prijaznem teženju enemu tipu...in kot pravi moj, vse ima svojo ceno...

Imava pa to srečo da sva lahko prodala novogradnjo, ki jo je moj zgradil do 3 pod. gradbene faze. (no okna so noter) in za ta dnar si bova glih parcelo lahko kupila, pa mal dinarčkov bo ostalo za hišico + kredit seveda.

Zemlja v Slo je pa draga ker je ni...dejstvo



_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hiša
3.7.2007 17:35:39   
lemavrica
Parcele so res ful drage. Moje menenje je sicer tako, da zemlja je ampak žal se lahko skoraj vsak ki ima 2x2m2 vrta spomne da bi bilo to kmetijsko zemljišče I klase, za katerega je pa blazno težko dobiti spremembo namembnosti.In tako imamo ogromno kmetijskih zemljišč. zemlje za zidat pa res ne.
Sicer se bolj splača kupit kako res staro hišo, ki je potrebna obnove oz. je primerna za nadomestno gradnjo. Ima že vse priključke + hišno št. kar pa precej zmanjša določene stroške.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hiša
3.7.2007 17:54:18   
Anonimen
Po drugi strani pa imamo v sloveniji čez 130.000 stanovanjskih kapacitet praznih (stanovanja+hiše). To sem slišala zadnjič na enem posvetu.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hiša
3.7.2007 19:02:52   
mišk
Čedalje bolj se zavedam, da je Posavje zakon! In dolenjska!
Mogoče nimamo Rutarja, Harvey Normana in Emporiuma, ampak parkrat na let se pa že zapelješ in si daš duška po štacunah. To je edina pomanjkljivost malo bolj obmejnih krajev. Vidim, da so drugje parcele ne le po 10 krat, ampak 20 krat dražje kot pri nas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hiša
3.7.2007 21:07:44   
kofetek2010
pri nas na vasi (2 km od LJ južne obvoznice) je m2 zazidljive parcele od 370 do 420 €/m2 user posted image  

m2 stanovanja pa po cca. 2.000 €/m2

v LJ pa se gibljejo parcele od 600€/m2 naprej, stanovanja pa od 3.000 €/m2 user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?