|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   frizerji
5.7.2007 13:35:51   
smigli
Mene pa zanima ali je še kje kaka dušca, ki ima slabe izkušnje s frizerji. Sm jih že tolk sprobala, da boli glava. Imam tako zvano mišje sivo barvo, ma nikakvo če mene vprašate. Že dolgo se barvam v blond, pa se sm skorej našla tapravga frizerja, se vozila skorej 100km, plačala ku nora, pa mi je skuru lase. Dokler me je on sam obdelavu, je blo vse ok. Pol me je dal v roke eni vajenki, da mi je slabo pobarvala, da ne govorim o njenem obnašanju, pol me je še navila s figarom in mi skurla lase. Za pop.....user posted image
Plačala sm seveda ful, kot da me je profi. Sam kaj ko sm šele doma vidla rezultat. Joj kako sm bla jezna.
Zdej oz. v pon. grem k Maretu - DRESURA FRIZURE, pa me zanima če ste že ble pr njemu, ga poznate, je ok?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: frizerji
5.7.2007 14:12:46   
Shuka
No jest mam to srečo, da sem ga našla 2 leti nazaj. Je strokovnjak v barvanju, striže vrhunsko in sem presrečna da so mi ga priporočili, ker sem ga res dooooolgo iskala. Odkar sem pri njemu se ne barvam več sama.

Sem pa bila pri Miču, Maliju, Karmen, Meti, no kar nekaj odmevnih sem dala skozi pa me nihče ni toliko fasciniral kot tale moj frizer.




(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: frizerji
5.7.2007 14:15:51   
ery
Shuka, ali zaupaš kateri frizer je to?

_____________________________




(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: frizerji
5.7.2007 14:17:20   
Anonimen
Mene tudi zanimauser posted image

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: frizerji
5.7.2007 14:21:11   
Shuka
To je Frizerski salon " Povej naprej" za Bežigradom v Ljubljani. Frizer pa je Gašper Karničar.

Še to sem hotela reči, sama sem izredno občutljiva glede las in frizur, pri njemu se pa prepustim in vedno izredno lepo izpade.

Dekleta, če imate možnost, on je zame res vrhunski. Se je pa treba naročit, ker je zelo zaseden.


< Sporočilo je popravil Shuka -- 5.7.2007 14:22:14 >

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?