|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preživnina
27.7.2007 7:35:59   
Anonimen
Imam šoloobveznega otroka.Moj nekdanji partner plačuje preživnine 100€,kar se mi zdi zelo malo,če računaš koliko te stane šoloobvezen otrok.On še ima z drugo partnerko 2 otroka.Ali se ta dva tudi štejeta v njegov dohodek-če jih nebi imel bi dobila jaz oz.moj otrok več preževnine?Lahko zahtevam večjo preživnino?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Preživnina
27.7.2007 7:42:24   
Anonimen
Težko, ker mislim,da on lahko še zaprosi za manjšo preživnino, ker ima zdaj še enega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Preživnina
27.7.2007 8:04:12   
Taula
Ali se ta dva tudi štejeta v njegov dohodek-če jih nebi imel bi dobila jaz oz.moj otrok več preževnine?Lahko zahtevam večjo preživnino?


Dejstvo da ima on še dva otroka, katera mora preživljati seveda zelo vpliva na tvoj znesek preživnine. Zahtevaš lahko..samo dvomim da boš kaj več dobila. On lahko tudi zahteva da ti manj plačuje..ker mora še dva otroka vzdrževati.
Žal.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Preživnina
27.7.2007 9:46:36   
ema79
100€ na otroka, al za oba?

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Preživnina
27.7.2007 9:50:53   
Taula
Ona ima enega otroka..kot jaz razumem in dobiva 100 evrov. On ima pa z drugo žensko še dva otroka-in tudi za njiju skrbi in ju živi.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Preživnina
27.7.2007 9:52:00   
fragola
Meni  je tud moj tata plačeval preživnino! Preževnino itak določijo glede na njegov dohodek!Tud moj tata ma še dve pupi in pač jih vzdržuje! Če ma dobr dohodek presodi sodišče če jim pripada večja preživnina!

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Preživnina
27.7.2007 9:54:23   
fragola
Še nekaj če se boš ti pritožla, potem te bojo na sodišču povprašali za seznam potrebščin, ki jih potrebuje otrok seveda zdraven boš mogla napisat koliko si zakaj porabla. Glede tistega seznama potem določijo preživnino. 

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Preživnina
27.7.2007 9:54:49   
Taula
Itak se enkrat letno uravnava preživnina in se dvigne, če je pogoj za to. (jaz sem vedno spomladi dobila papirje)

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Preživnina
27.7.2007 12:12:36   
ema79
Ajoj sem prehitro prebrala. Sem lih obratno mislila. ne vem, probaj pa boš videla. 

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Preživnina
27.7.2007 13:41:19   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Itak se enkrat letno uravnava preživnina in se dvigne, če je pogoj za to. (jaz sem vedno spomladi dobila papirje)


ja,in dvigne se glih za eno dobro malico(cca 3-4 eurčke)user posted image user posted image

jaz tudi dobivam 100€ in še dobro,da imam sedaj partnerja,ki ima malček debelejšo denarnico,če ne ne vem kako bi sama preživelauser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?