|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kozmetika Just
26.7.2007 10:15:16   
blue sky
Kje za user posted image jo sploh prodajajo user posted image ? V lekarni sem včeraj spraševala farmacevtko, pa pojma ni imela; v Sanolaborju prav tako ne "držijo" tega. Kje bi še lahko pogledala?

Hvala in lep dan!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kozmetika Just
26.7.2007 10:17:13   
klepetka
Just se prodaja izključno na domu,pri zastopnikih ,po trgovinah in lekarnah je nimajo.če kaj rabiš ,reci.Moja sestrična jo prodaja.

_____________________________



(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kozmetika Just
26.7.2007 10:17:45   
2.2.
v prosti prodaji tega ni podobno je kot taperwer posode. pokličeš kolegice pride ena ženska malo predstavi izdelke naročiš če te kaj zanima .....jaz imam od justa veliko artiklov in sem zelo zadovoljnauser posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kozmetika Just
26.7.2007 10:36:24   
blue sky
Aha, tako je to, hvala za pojasnilo.

Pa je drugače v redu kozmetika - vsaj jaz sem slišala samo dobre stvari, kaj pa vaše izkušnje?

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kozmetika Just
26.7.2007 10:38:33   
klepetka
ja ,res je vredu.jaz imam kar nekaj njihovih izdelkov in z vsem kar iamm sem zelo zadovoljna ,še najbolj pa s kremo tee tree,ki je kot urgenca ;za vse težave ob vsakem časuuser posted image

lp


_____________________________



(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kozmetika Just
26.7.2007 10:52:28   
fragola
Jaz tudi uporabljam kar nekaj njihovih izdelkov in sem zadovoljna! Predvsem s kapljicami 31 in z ognjičevo kremo! 

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kozmetika Just
26.7.2007 11:21:32   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

ja ,res je vredu.jaz imam kar nekaj njihovih izdelkov in z vsem kar iamm sem zelo zadovoljna ,še najbolj pa s kremo tee tree,ki je kot urgenca ;za vse težave ob vsakem časuuser posted image

lp



koliko pa stane ta krema in kolikšna je vsebina?

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kozmetika Just
26.7.2007 11:24:00   
2.2.
jaz imam tee tree, kapljice 31 celotno kolekcijo za sončenje (po sončenju...), brinovo kremo, za stopala (? ne vem kako se reče), kremo materine dušice- ta je za user posted image  to sem včeraj dobila, pa še mogoče katero...tee tree in olje 31 to je najboljše za začetek, kot so že napisali za tee tre kremo je za vse; npr. ko je moj oče obležal (zaradi bolezni) in se več ni mogel dvignit iz postelje so se mu pojavile žive rane na hrbtu groznooo pa smo potem na tanko z mamo namazale z tee tre kremo in se je lepo zasušilo tako da ga ni motilo....
v glavnem res je kar draga ta "kozmetika" ampak se ti splača za začetek da si vzameš tee tre in kapljice 31

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kozmetika Just
26.7.2007 14:17:37   
klepetka
koliko pa stane ta krema in kolikšna je vsebina?
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

ja ,res je vredu.jaz imam kar nekaj njihovih izdelkov in z vsem kar iamm sem zelo zadovoljna ,še najbolj pa s kremo tee tree,ki je kot urgenca ;za vse težave ob vsakem časuuser posted image

lp



koliko pa stane ta krema in kolikšna je vsebina?


_____________________________



(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kozmetika Just
26.7.2007 14:19:14   
klepetka
ah ,se vidi da ne obvladam osnove računalnikauser posted image .No ,torej ,kaj sem hotla povedat:

Tee tre stane nekja manj ko t 4000 sit ,notri pa jo je 100 ml.Ampak jo imaš kar za nekaj časa ,ker se uporablja v majhnih količinah


_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?