|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel Žusterna
19.7.2007 17:27:08   
nbiba
Je morda že kdo bil v h. Žusterna  (Koper)? Kakšna je hrana, so notranji bazeni dovolj topli (sprašujem za mamo, ki je strejša in ima rada toplo vodo), sam ambijent.....??? Vsako priporočilo dobrodošlo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel Žusterna
20.7.2007 7:02:36   
Nika v službi
Bili že večkrat in vedno ful zadovoljni. Velik (notranji) plavalni bazen ima vodo s temperaturo, primerno plavanju (miganju), kar pomeni, da ni ravno ful vroč, je pa to skoraj idealna temperatura za plavanje (vsaj po mojem mnenju). Žusterna so ena redkih term, ki sploh imajo tak velik, plavalni bazen user posted image

Bivali smo vedno v hotelu superior sobe, ki so povsem solidne, imajo klimo, balkon, niso pa ne vem kako luksuzne (hotel ima vendarle "samo" 3 zvezdice). Hrana je odlična, ljudje prijazni. Mi se zelo radi vračamo. Smo pa vedno bivali tam pozimi oz. izven zunanje kopalne sezone, tako da zunanjih bazenov ne morem komentirati. Bo to že popedenal kdo drug.

Skratka, jaz Žusterno lahko samo priporočim, kot rečeno, ne vem pa, kako izgleda to poleti.... Mi namreč nismo ravno tipi, ki bi poleti hodili v toplice, nam bolj sede morje....


(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel Žusterna
24.7.2007 9:55:06   
Taula
Midva sva bila tam pozimi in sva bila zadovoljna. Osebje prijazno, hotel je bil čist, bazeni tudi.
Hrana je bila dobra..veliko ponudbe je bilo, tako da se je našlo za vsakega nekaj.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel Žusterna
27.7.2007 9:56:33   
Anonimen
Tudi mi se vsako leto nekje v jeseni ali pozimi vračamo v Žusterno. Smo bili nazadnje v superior sobah in je bilo super. So veliko večje. Bazeni pa so pomoje dovolj topli tudi za take ki imajo radi bolj toplo vodo. Tisti plavalni pa itak mora bit malo hladnejši. Meni je najboljše to, da se bazeni držijo hotela, kar je pri malih otrocih praktično ker jih ne rabiš pretirano ohlajat, ko greš v sobo. Tudi za starejše se mi zdi hotel primeren, ker nikoli ni bilo neke gužve in norenja. Vsaj takrat ne, ko smo bili mi.
Hrana....nobenih pripomb, prijaznost super,....no, mi se bomo še vpračali, ziher. Samo ne poleti...takrat nas čaka Dalmacija. user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?