|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izvid toksoplazmoze
27.7.2007 17:49:59   
ježek
Sem v 23.tednu nosečnosti.Danes sem imela izvid toksoplazmoze in je bil pozitiven. Pri prvem testiranju toksoplazmoze (v 9. tednu) je bil pa rezultat negativen. Zaradi tega, me je ginekologinja še 1x napotila na odvzem krvi. Je imela mogoče katera že enako izkušnjo in kakšni so koraki pri pozitivnem izvidu in se okužiš v času nosečnosti?Hvala za odgovore, mi bodo v veliko pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izvid toksoplazmoze
27.7.2007 17:56:40   
15.7.
Mene pa zanima, če so kakšni posebni znaki, če se okužiš, tudi jaz sem imela prvi izvid -, sedaj 20 . 8. moram dati pa spet kri.

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izvid toksoplazmoze
27.7.2007 19:49:46   
karin412
Naj ti G pove, katera protitelesa so bila pozitivna - ker ena kažejo na prejšnjo okužbo, ena pa na sedanjo, pred kratkim.
Jaz sem imela pozitivne tista protitelesa, ki so kazala na staro okužbo (ne v nosečnosti), je pa test pokazal že prvič.
Če so možni tudi lažni rezultati, pa ne vem.

Posebnih znakov ni - če si dovolj odporen, jo preboliš kot prehlad, gripo... če pa nisi, je pa tudi tako, da ti lasje izpadejo... kot pravijo za mačjo bolezen.

Mislim, da so okoli teh protiteles spraševali na forumu overmed.si, odgovarjal je dr. Pušenjak.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izvid toksoplazmoze
27.7.2007 20:15:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

- ker ena kažejo na prejšnjo okužbo, ena pa na sedanjo, pred kratkim.
Jaz sem imela pozitivne tista protitelesa, ki so kazala na staro okužbo (ne v nosečnosti), je pa test pokazal že prvič.



Pri meni je bilo tudi tako. In ta stara okužba ni nevarna za to nosečnost ne za morebitne naslednje.

(odgovor članu karin412)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izvid toksoplazmoze
27.7.2007 21:26:27   
ježek
Na izvidu mi piše: - spec.pt. IgG poz.19 Ul/ml
                            - spec. protitelesa IgM neg.
Dopisano še je : Verjetno stara okužba.
Ampak ni mi jasno, da test ni že prvič pokazal okužbe. Torej je verjetnost, da sem se okužila v času nosečnosti!? Kako te sploh kasneje obravnavajo? Nekje sem brala, da ti pregledajo še plodovno tekočino. Je to res? Hvala vsem, ki odgovarjate!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izvid toksoplazmoze
27.7.2007 21:52:32   
Samoyedka
Posebnih znakov bolezni pri zdravem človeku ni- mogoče rahlo povišana telesna temperatura in rahlo slabše počutje- če ne veš zakaj naj bi šlo, nisi pozoren in mine samo od sebe.
Izvida ti žal ne znam interpretirati, ampak če piše da gre verjetno za staro okužbo, potem bo že tako- je pa res čudno, da ti tega ni pokazalo že prvičuser posted image Naj pa te vsaj malo pomirim- moja svakinja je fasala tokso približno v istem času nosečnosti kot si zdaj ti noseča in je morala jemati neka zdravila, hodila je na kontrolo v Lj in je s sinkom bilo potem vse v najlepšem redu user posted image Upam, da so se zmotili pri prvem izvidu in da bo seveda vse dobro user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?