|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vaša poroka!
12.11.2004 21:59:28   
Lu
Dober večer!

Punce mene samo zanima kje ste se poročila. Dragi je danes predlagal, da bi se mogoče vseeno poročila pred prihodom najinega :duda:. Zdaj pa me zanimajo kakšni lepi placi. Mogoče gradovi,...

Hvala in lep vikend želim.

lp Lu
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vaša poroka!
12.11.2004 22:06:08   
Urša
V Bistri pri Vrhniki, na prostem, v paviljonu. ;)

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vaša poroka!
12.11.2004 22:14:40   
KIRA
jaz sem se poročila v soboškem gradu, kjer po novem sprovajajo te ceremonije, pa okrog ribnika smo se sprehodili za slike...ker nas je pa bilo le malo, smo imeli slavnostno "gostijo" v bližnji manjši gostilni, kjer zelo dobro kuhajo (Gostišče Javor). Pa poročno noč sem tam prespala - se pravi - prebila sem jo tako, da sem povsod po sobi čistila riž, pa balone (med drugim iz WC-ja), pa kondome, pa druge rake reči, tudi iz posteljnine..

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vaša poroka!
12.11.2004 23:46:54   
Anonimen
To je super tema! A mi lahko kdo, ki se je poročil v Mariboru ali okolici pove, v katero gostilno ali kmečki turizem so se po poroki odpravili? Ste bili s svojo izbiro zadovoljni?

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vaša poroka!
13.11.2004 1:02:53   
viv_
Jaz sem se civilno na pristavi Lepena (posočje), crkveno pa na kostnici nad Kobaridom, sicer sem pa Gorenjka, tako da smo imeli celodnevni izlet z busom.

Srečno!

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vaša poroka!
13.11.2004 8:33:40   
mika
ALO SKUTICA

Mi smo imeli poročno slavje v hotelu Roškar, ker nas je bilo 150, pa še veliko večina gostov je bila iz Hrvaške, tako da nam je ta hotel najbolj ustrezal.

Bilo pa je tako kot sem si vedno želela.

lp mika
:sloncek:

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vaša poroka!
13.11.2004 8:35:30   
mika
pozabla sem napisat, da je ta hotel v Hajdošah pred Ptujem, na cesti MB-Ptuj

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vaša poroka!
13.11.2004 8:37:18   
tinka-pepa
jaz sem se poročila v Račah-grad. tam imajo tako lep ambient, imeli smo 45 min časa ( v Rotužu 15 min, slikanje v matičnih prostorih ni zaželjeno)
okolica je tudi lepa za slike.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vaša poroka!
13.11.2004 10:18:56   
Jančika_
Midva sva se poročila v Kostanjevici na Krki, v bivšem samostanu. Super lepo. Imaš eno uro časa, lepa okolica. Za boljšo predstavo si poglej slike v mojem albumu. Fešta pa je bila na kmečkem turizmu v bližini.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vaša poroka!
13.11.2004 10:39:11   
BARBARA R.
Na Lj. gradu civilno,ohcet smo imeli v Bistri pri Vrhniki.Tam je tudi lepo za poroko.Organizira pa jih lastnik gostilne.

:muca:

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vaša poroka!
13.11.2004 10:48:29   
Vera*
Midva pa sva se poročila na Žički kartuziji v Slovenskih konjicah.9nebesa

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Vaša poroka!
13.11.2004 11:08:23   
Pupica
Ima mogoče kdo kakšno informacijo o poroki v eksotičnih krajih? Da greš nekam na počitnice, in se tam poročiš? Čisto tako presenečenje za vse?
To je namreč moja želja že od nekdaj...9nebesa9nebesa9nebesa (sanja :pujs: kukuruz:)-:)-:)-:)-:)-)
:muca:

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Vaša poroka!
13.11.2004 11:20:22   
emaa
Midva sva se lani porocila v Bistri, Vrhnika, na porocno potovanje pa sla letos na Sri Lanko. Ko sem takrat po forumih brskala sem ugotovila, da se jih gre veliko tja porocit, pac vzames porocni aranzma. V kolikor se odlocis porocit v tujini, ni problema, samo odlocit se je treba kje in kdaj, potem pa po opravljenem dejanju papirje zrihtata v Sloveniji (porocni list odnest na upravno enoto, itd).
LP :morje:

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Vaša poroka!
13.11.2004 12:15:59   
Erdbeere
Midva sva se pa poročila na gradu Bogenšperk...meni je bilo zelo lepo in že ko sem bila prvič pri 15-ih letih tam na eni poroki sem rekla ko se bom pa jest poročila se bom tud tukaj in sem se...druga mi je pa lepo tudi v Tržiču sam se ne spomnim točno kako se reče Vila bistrica al neki tazga...pa Preddvor pa Lj. grad (sam tam gre vse bolj po tekočem traku)

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Vaša poroka!
13.11.2004 12:34:40   
Pupica
emamair hvala za info:bravo:
:kuza:

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Vaša poroka!
13.11.2004 19:14:23   
Anonimen
Civilno - dvorec Zemono.
Romantično pozimi in jeseni (če ni burje:):) ), spomladi in poleti neznosna gužva. Na 15 min. Slikala sva se v vinogradu pod dvorcem, kjut ambient. Cerkveno - v domači cerkvi, nič kjut.
Srečno:rozica::rozica:
.
Aja kolegica je šla na 'predporočno' potovanje in sta se kar na Sejšelih poročila in so jima v hotelu vse zrihtali, pol pa doma: voila midva sva poročena. Sam če si :nosecka: verjetno to mal odpade:zmeden2:

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Vaša poroka!
13.11.2004 20:17:19   
Anonimen
Mika, hvala, poznam ta hotel.

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Vaša poroka!
13.11.2004 20:40:50   
zoja
midva sva to "obveznost ":)opravila v parku zdravilišča laško.blo je čudovito!!!9nebesa
slavje pa smo imeli potem kar v zdravilišču in bilo je fino,ker se ni bilo potrebno nikamor več voziti!

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?