|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slikarije na nohtih
21.7.2007 10:02:42   
Anonimen
Me zanima, če se kaj poslužujete umetniškega ustvarjanja na svojih nohtih. Jz imam na nohtih na nogah prave abstraktne umetnine user posted image Na rokah pa sem in tja kakšno rožico, metuljčka,...ampak ne na vseh nohtih, na enemu,dveh.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slikarije na nohtih
21.7.2007 11:14:57   
helloKitty
Jst glih nism umetniški tip, zato si dam rajš kšno nalepko gor al pa biserčkeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slikarije na nohtih
21.7.2007 11:35:16   
Anonimen
Ne, ker imam prekratke nohte user posted image .

So mi všeč taki nohti, sploh za poletje. Daj kakšno slikico gor, če imaš poslikane user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slikarije na nohtih
21.7.2007 12:37:36   
Samoyedka
Jaz bi tudi z veseljem kaj ustvarjala na mojih krempeljčkih, a kaj ko ne zrastejo do neke bistvene dolžine, pa se polomijo user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slikarije na nohtih
21.7.2007 13:09:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Ne, ker imam prekratke nohte user posted image .

So mi všeč taki nohti, sploh za poletje. Daj kakšno slikico gor, če imaš poslikane user posted image .


Ravno nimam, ker za vikend dam svojim nohtom "oddih" user posted image in sem tako čisto brez laka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slikarije na nohtih
21.7.2007 14:15:49   
Strawberrie Cherrie
Ma si naredim včasih kakše črte, pa kvadratke in šahovnico. Ampak ne pretiravam pri dolžini nohtov. tut biserčki, al pa kakšen metuljček, cvetka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slikarije na nohtih
21.7.2007 15:04:23   
pika30
Meni jih kozmeticarka super namaze,sama si jih nisem sposobna tako natancno poslikat.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slikarije na nohtih
23.7.2007 17:34:44   
Anonimen
Saj zdaj obstajajo že printi z na nohte,  si daš tudi svojo sliko lahko gor.user posted image

(odgovor članu pika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slikarije na nohtih
29.7.2007 22:29:30   
natasarobi
To je ful dober, ampak jaz nisem umetniški tip in si samo nalepke nalimam! Sem brala, da je sedaj firma essence naredila en svinčnik s katerim si lahko rišeš po nohtih,če si za take stvari. V Neckermanu in Quelle sem pa vidla, da prodajajo štampiljke! A je katera že kaj probala od tega?

Mene pa zanima ali se je možno to kje naučit? Enkrat sem gledala eno internetno stran, kjer lahko kupiš vse živo za nohte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slikarije na nohtih
29.7.2007 22:35:13   
Magi*
ni problema na levo roko narisat, ampak na desno pa žal ne gre. ne uporabljam obeh rok enako.user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slikarije na nohtih
31.7.2007 14:13:25   
Mojca20
Jaz bi vso slikarijo dol zgrizla, grizem nohte namreč!user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slikarije na nohtih
31.7.2007 21:06:34   
Srčekgirll
Men pa ni problema risat ne na levo ne na desno roko. Nekaj časa sm to delala, a sedaj že dolgo nisem, pa sedaj ko sm ta teden na dopustu pa bom mogla spet si mal porisat. Obožujem to delat.user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slikarije na nohtih
1.8.2007 21:40:45   
lelaval
Men pa ni problema risat ne na levo ne na desno roko

Jaz isto ful rada rišem po nohtih. Sploh starejši hčerki sedaj med počitnicami - potem pa moram še vsem malim frajlicam, ker se jim tako dopade. Rišem pa z zobotebcom - lepo tanko lahko rišeš.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slikarije na nohtih
1.8.2007 22:00:24   
Anonimen
Ko sem bila pred 10 leti na poročnem potovanju na Baliju, sem si privoščila, da so mi ženske na plaži risale po nohtih. Super je bilo. Imela sem ful lepe nohte, ker jasno en mesec nisem počela popolnoma nič dugega, kot odkrivala Indonezijo user posted image
Narisala mi je neke palme in ptičke...pa še na nogah tudi...škoda, ker nimam nobene slike user posted image

Da bi pa to zdaj sama...kako že user posted image  Z zobotrebcem? A to si prvo pobarvaš nohte z eno barvo (meni so jih z belo), potem pa rišeš gor? Kaj pa rištete?

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slikarije na nohtih
2.8.2007 15:42:18   
dory
1x na mesec grem k svoji kozmeticarki in mi nardi tolk lepe nohte.....v stilu tudi na nogah :)...men se kej tazga ne da pocet :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: slikarije na nohtih
2.8.2007 19:41:53   
Bonnie_RR
Js sm si včasih (par let nazaj) nohte "krasila" z raznimi slikarijami... Je bilo to v srednji pri nas precej popularno.user posted image Sem si pa najprej noht nalakirala, potem pa s tanko palčko (kar tisto za ražnjičeuser posted image ) risala gor. Je bila pa leva roka precej lepša od desne!user posted image

No, danes se mi pa s tem ne da več zafrkavat, niti nimam časa, zato si rajši tu pa tam kaj napopam gor. No, ravno danes sem si naredila francosko manikuro, pa na vsak noht v kot en biserček gor.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: slikarije na nohtih
2.8.2007 21:52:18   
Anonimen
Takole izgledajo naprintani nohti:

user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: slikarije na nohtih
2.8.2007 21:53:15   
Anonimen
A so tvoji? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: slikarije na nohtih
2.8.2007 22:37:56   
Anonimen
Ne, niso moji, ampak od hčerke mojega moža.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: slikarije na nohtih
3.8.2007 9:24:35   
Taula
V gimnaziji se se tega posluževala, sedaj sem pa prelena. Pa še leva roka je vedno bila lepša od desne.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: slikarije na nohtih
3.8.2007 10:42:44   
helloKitty
Zdej sm se spomnla kako so si u osnovni ene sošolke med poukom barvale nohte z edigsomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?