|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hišna številka
19.8.2007 15:26:40   
piškotka
Ali je na hiši potrebno imeti hišno številko (mislim tisto rdečo tablico z belimi številkami) ali je lahko to kakršna koli številka. Smo obnovili fasado, pa mi je škoda tisto strao rdečo zarjavelo tablico obešati. Kje se dobijo nove?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hišna številka
19.8.2007 15:40:48   
total
Mogoč na občini.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hišna številka
19.8.2007 16:25:50   
Balonchy
Lahko daš prošnjo za novo.
Meni je pa bolj všeč, če daš št., ki jih npr. kupiš v Obiju, Bauhausu,...
Upam, da veš katere mislim... tiste, ki so ločene ena od druge, niso na nobeni podlagi (ponavadi so železne) in jih lahko kombiniraš po mili volji.

(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hišna številka
19.8.2007 16:26:34   
mala maja
Kje se dobijo nove?


naročiš jo na geodetski upravi pomoje, vsaj v Domžalah vem da jo dobiš tam.

drugače pa pomoj je vseeno kakšno imaš.user posted image  Jaz vidim vse čudo hišnih številk

(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hišna številka
19.8.2007 16:27:12   
Anonimen
kao ne, sam jih ma večina kr ene cifre k jih kupiš v kaki štacuni. js na tvojem mestu ne bi kupovala nove rdeče tablice

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hišna številka
19.8.2007 17:40:16   
robinzon
Dobi se na geodetski, je pa obvezna. Vse tiste številke iz obijev in podobno niso v skladu z zakonom. Je pa res, da nihče ne kontrolira in kaznuje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hišna številka
20.8.2007 18:57:04   
mišk
Ja, hišna številka je drugače kao obvezna in to izključno tista na rdeči tablici, katero naročiš na najbljižji geodetski upravi. Stane te okoli starih 4.500 sit.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hišna številka
20.8.2007 22:16:23   
Zamima
jaz imam tud samo številko, nobene tablice user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hišna številka
21.8.2007 7:47:42   
sončnica24
Nam je številko že pred leti ati naredo sam doma, pa imajo vsi v ulici tisto ta rdečo mi pa črno, doma nareto pa zaenkrat ni bilo nobenih problemov, res pa je da ni ulice napisane, samo imajo pa jo vsi ostali.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hišna številka
21.8.2007 19:16:42   
suzanamai
mi imamo pa kar po naročilu narejeno, stekleno unikatno z ulico in številko, zadaj pa lučko. Originalno rdečo pa v predalu.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hišna številka
21.8.2007 19:59:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Ja, hišna številka je drugače kao obvezna in to izključno tista na rdeči tablici, katero naročiš na najbljižji geodetski upravi. Stane te okoli starih 4.500 sit.


Mi imamo zeleno user posted image

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?