|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KT-želja po spolnosti
2.9.2007 18:14:21   
daša
Na tej temi je bila že kar nekajkrat debata o tem kolikokrat kdo, pa kaj je normalno. Tudi pri nama se je pojavil problem, mož bi večkrat na teden, jaz pa komaj dvakrat na mesec. Kar nekaj stvari sem prebrala in prišla do zaključka, kaj če so moje "neželje" krive kotracepcijske tablete. Pred leti sem že jemala Stediril-m, pa je bilo kar v OK-kar se želje po spolnosti tiče, zdaj imam dve leti Diane-35 (na mojo željo po drugem porodu, zaradi dlakavosti). Prosim, da napišete katere KT jemljete in kakšne izkušnje imate. da vidim še mal po statistiki če je res kaj na tem. Drug mesec imam namreč pregled, pa bi kaj konkretnega spremenila (razmišljala sem o Mireni, pa ne vem, mi ni všeč, da bi imela nekaj tam notriuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KT-želja po spolnosti
2.9.2007 18:41:54   
Anonimen
tukaj je bilo nekaj govora o tem.

(odgovor članu daša)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KT-želja po spolnosti
2.9.2007 19:10:17   
Jančika_
Joj, meni so Diane tudi fentale vsakršno željo po spolnosti! Od takrat ne jemljem več KT (tega je že več kot 10 let) in jih tudi ne mislim nikoli (imela sem še druge stranske učinke in to tudi pri drugih KT). Zaščitiva se s kondomi; ko pa bova imela vse otroke, ki jih misliva imeti, se bo eden od naju dal sterilizirati (kar nisva več zelo mlada, ne bo problema s starostno mejo; sicer bi morda razmišljala o Mireni).

(odgovor članu daša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KT-želja po spolnosti
2.9.2007 19:12:40   
čaki
jaz sem mela cilest- želja je bila nikakršnja-1x na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zdaj mam une za plačat jurena pa se mi zdui da je bolje.tolikokrat kot moški pa itak nebom nikol najbrž rabla

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KT-želja po spolnosti
2.9.2007 19:42:46   
Anonimen
Jaz sem imela Femoden in je bil isto kt pri tebi.
Zdaj,ko sem brez pauser posted image user posted image

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KT-želja po spolnosti
2.9.2007 19:45:24   
natasarobi
imela stediril-m, sedaj nimava zaščite - kaj pa vem, kaj dosti razlike ni (včasih več, včasih manj)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KT-želja po spolnosti
2.9.2007 20:12:55   
purple
Imam stediril-m, želja je ista kot prej.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KT-želja po spolnosti
2.9.2007 22:13:16   
Blueberry
Imam Diane 35 in  nimam nikakaršnih stranskih učinkov. user posted image

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KT-želja po spolnosti
2.9.2007 22:26:56   
piščanc
najprej sem imela cilest, vse OK, potem femoden dve leti - poden od podna. prvi mesec ko jih nisem jemala, je bilo kot da mi je nekdo čep dal ven. pa tudi razpoloženje itd.
potem sem imela leto in pol mat. vložek navadni - zakon stvar, sedaj sem spet na cilest in jeseni grem po mireno, ker je zdaj brezplačna.

če ti kt ne ustrezajo, jih čimperj zamenjaj. jaz vem, da so cilet na osnovi estrogena, femoden pa na osnovi progesterona. mogoče je v tem razlika

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu daša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KT-želja po spolnosti
3.9.2007 6:45:08   
ellie
Kot sem že napisala na tisti temi, ki jo je nati prilepila...

Pri diane35 sploh nisem imela želje...sem jih jemala 9let. Potem pa sem preklopila na Yasminelle, ki jih je potrebno plačat, in je vse čisto ok...kot da sploh ne bi jemala kt. Zdaj sem pa tako čisto prenehala s kt...mi je žal, da sem jih kdajkoli jemala...

Lp

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KT-želja po spolnosti
3.9.2007 21:23:52   
koala
¸Jaz sem najprej jemala cliest, pa je bilo še kar, potem sem zaradi težav z vmessnimi krvavitvami, enkrat pa mi je M celo izostala prešaltala na stederil. Katastrofa!! Želja po seksu me je totalno minila. Potem sem ih še zaradi drugi hežav opustila in sva prešaltala na kondome, takrat pa se mi je čisto strgalo. Sploh mi ni bilo dovolj.
No zdaj smo pa spet na tistem da mi bolj ni kot je, hormoni pač.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KT-želja po spolnosti
4.9.2007 10:43:59   
arabela*
jaz pa odkar ne jemljem več diane 35,mi je malo pojenjala volja do sexauser posted image .Bo treba spet začet jematuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu daša)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KT-želja po spolnosti
4.9.2007 14:43:59   
Muca83
Jaz sem jemala 4 leta Femoden in 2 leti Yarino, pa me ni nič želja po seksu minila. 

_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu daša)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?