|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   modrci
5.9.2007 8:29:35   
natasarobi
Ojla!

Katere firme kupujete? Jaz karkoli kupim mi ni ok, ne glede na ceno.

Sedaj imam ene modrce od Lisce, ki so z gelom. Kožen je OK, bel je pa tako čudno zguban, da ravno ni za oprijete majice (skoraj niti ne zanosit). Sploh ne vem kako je to možno - kožen ok, bel katastrofa (vzdržujem enako in v trgovini ni bilo videti, da je kaj narobe).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: modrci
5.9.2007 10:22:24   
natasarobi
Kako ali nobena ne nosi modercov?

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: modrci
5.9.2007 10:26:23   
Strawberrie Cherrie
Različno kupujem: tudi v H&M, C&A. Nekaj kompletov imam iz Palmersa, nekaj od Lisce, največ vsega pa seveda od Skinya. 

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: modrci
5.9.2007 10:39:01   
Jacqueline
H&M v veliki večini. user posted image  Zelo zadovoljna, razen z bombažnimi spodnicami ker se barvne hitro sperejo ter strgajo ob robovih ali pa sem imela samo smolo user posted image

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: modrci
5.9.2007 10:44:24   
poliloni
Modrci so moj večni problem. Prav sovražim jih kupovati, saj nikoli ne dobim takega, ki mi bo všeč v vseh pogledih. Ko pa kakšnega končno staknem si pa vedno kupim več kot enega in potem jih nosim in nosim... Ko pa jih je potrebno zamenjati enakih več ne dobimuser posted image

Se že nekaj časa spravljam, da bom šla spet v nabavo, pa si vsakič premislim.
Sicer mi pa firma ni toliko pomembna, glavno da mi ni prevelik oz da me ne tišči.
Vendar grem že iz čiste navade najprej Skinyjeve gledat.


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: modrci
5.9.2007 11:17:10   
smigli
A veš, da se mi je isto zgodilo z Liscinim modrcem z gelom. Ful pazim pri pranju in vseeno se mi je košarica tako zvila, da ga pod oprijetimi oblačili ne morem nosit. Bi ga naraje nesla nazaj, sam nimam več računa.
  Drugače imam ene par od intimissimi, pa so mi zelo fajn.

bai

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: modrci
5.9.2007 11:29:32   
Boni3
Modrci so pri meni kategorija " muko moja pređi na drugoga". Ponavadi mi najbolj ustrezajo modeli od Triumpha,ni pa nujno. Nazadnje sem naročila ene na blef iz obupa kar po enem katalogu in so prima.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: modrci
5.9.2007 12:27:47   
natasarobi
smigli - jaz sem pa kar na Lisco poslala mail in obrazložila kaj se je zgodilo. Bomo videli, če bom kakšen odgovor dobila nazaj.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: modrci
5.9.2007 12:40:49   
smigli
Ja fajn si se spomnla, pa javi kako se je razpletlo.

bai

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: modrci
5.9.2007 12:42:38   
lemavrica
Kupujem modrce od fime Lormar in so mi prav fajn. Naredijo lep dekolte + tega da dobim zraven še silikonske naramnice ki poleti prav pridejo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: modrci
5.9.2007 13:33:39   
natasarobi
smigli - sem dobila že odgovor - pravijo, da naj jim ga vrnem v Sevnico

Moram pogledat, če imam še račun. Tudi, če ga ne bom našla jim bom poslala nederček.

lemavrica - za Lormar prvič slišim. Ki pa to kupuješ?

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: modrci
5.9.2007 13:39:14   
lemavrica
V eni trgovini v hali A ( BTC ), ne vem pa imena trgovine.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: modrci
5.9.2007 15:45:15   
Balonchy
Etam in Triumph največ.
Drugače pa kupim karkol, če mi je všeč in prav- ni važna firma!

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: modrci
7.9.2007 12:44:11   
mojsoncek
Jaz sem jih kar nekaj casa kupovala v New Yorkerju, ampak sedaj pa nimajo niti enega modela, ki ne bi bil podlozen user posted image (no, vsaj na zecetku poletja, ko sem bila nazadnje tam ga niso imeli). Pa sem zavila v H&M in dobila 3, ki so bili kot uliti.

A veste kaj bi jaz... Victoria's Secret... pa tudi prodajalke take, kot so v Ameriki v njihovih trgovin...

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: modrci
7.9.2007 12:46:48   
smigli
mojsoncek tudi meni so všeč Victoria's S., sam razen po netu se jih pri nas ne da dobit

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: modrci
7.9.2007 13:11:12   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: smigli30@email.si

mojsoncek tudi meni so všeč Victoria's S., sam razen po netu se jih pri nas ne da dobit


Saj vem, da pri nas ni, zato pa pravim, da bi. Sem pa kupila dva, ko sem bila pred leti v LA in sta bila super. Prodajalka me je izmerila, povedala katero stevilko naj gledam in kateri modeli so zame najbolj primerni (za kaj takega lahko zal v nasih trgovinah samo sanjamo). Pomerila, kupila, sla in bila zeloooooooo zadovoljna. Ja, malo me daje, ker mi je ravno ta vikend prijateljica prinesla nekaj njihovih tangic...


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: modrci
7.9.2007 13:42:44   
Lenny
Tako prodajalko imajo v Mariboru nasproti H&M. Super zna prodajati kopalke in modrčke. Kdo ve, zakaj jih tega ne naučijo na primer pri Lisci user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: modrci
7.9.2007 14:11:06   
Pajaca
Meni so ful dobri od intimissimi.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: modrci
7.9.2007 14:17:24   
smigli
pajaca   so fajn ja, pa še pestro izbiro imajo

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: modrci
7.9.2007 15:40:45   
Ronči
Kometovi. Vsaj prav so mi. Nisem še našla Liscinega (razen tisti za dojenje so ok, se je pa še po par prabnjih začel cefrat), ki bi mi bil prav, oz. da bi mi dobro stal. Včasih naletim tudi na kakšno drugo firmo...npr. nazadnje sem ga kupila v Hoferju za 5 €. In je super.

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: modrci
7.9.2007 21:26:31   
Nasy
moja nočna morauser posted image kupovanje modrca..niti ne gledam firme, sam da dobim cifro in da po možnosti ni glih uni za stare mame

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: modrci
8.9.2007 9:44:01   
_andreja_
moderci so tudi moj veeeeeečni problem, mislim da odkar jih kupujem (imam 22 let) sem naletela na kakšne 2,3 res fantastične...vsi ostali so žal samo zaradi tega ker morajo bit, včasih bi tako rada zamenjala z puncami, ki nimajo "jošk" in bi lahko veselo skakala okoli, brez njega...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: modrci
8.9.2007 10:16:33   
Anonimen
Večino imam od Lisce, pa tudi v Neckermannu sem jih že naročila, ampak vedno takšne ki stanejo zihr 30-40 evrov, ker imam velike (85D) in moram res na kvaliteto pazit in da to drži tam kjer to mora stat. So pa na žalost v 90% vsi grdi ko user posted image .

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?