|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sem res nenormalna
12.9.2007 13:16:35   
Isabellabina
Pozdravljeni!Sem mamica štirih otročkov in naslednji mesec imam potrjen datum za trajno preprečitev nosečnosti.Ampak sedaj se je zalomilo in sem v 9-tednu nosečnosti ,kar me je kar malo presenetilo in ko sem zaupala mojim prijateljicam so vse po vrsti rekle da nisem normalna ,če ga mislim obdržati,tudi tast in tašča me gledata kot da sem nora!A jaz sem se odločila oz.z možem sva se odločila da ga obdrživa.Povejte mi sem res nenormalna ,če bom imela pet otrok?????????user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:18:23   
Anonimen
Če vam paše imeti pet otrok, jih imejte. Če vam paše sedem, jih imejte sedem. Če ste sami prepričano v to, kar delate, se ne ozirajte na okolico. Okolica je včasih čudna.

(odgovor članu Isabellabina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:20:29   
klepetka
si normalna.In ne oziraj se na prijateljice ,ki imajo drugačno mnenje.In vsaka ti oz.vama čast za to odločitev.Vidva že vesta ,kaj je najbolj prav

pa lep o nosečnost ti želim


_____________________________



(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:20:48   
marita
živi svoje življenje in se ne meni za mnenja drugih.

Če sta se z možem skupno odločila, pol se nimaš kaj ozirat kaj pravijo drugi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:22:48   
Anonimen
Ne nisi nenormalna. Če si jih želita in sta jih zmožna preživljat ne vem v čem je problemuser posted image

In število otrok je vajina intimna stvar in ne stvar tvojih staršev in prijateljic. Saj jih bosta vidva preživljala in vzgajala ne oni. Nej se zase brigajo.

Enim se pač zdi splav čist tko by the mimo stvar. Meni osebno ne. In zelo dvomim da bi ga bila zmožna narest.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:30:14   
piščanc
tole si preberi http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1854273 a si prepričana, da je mnenje okolice dovolj za trdno odločitev?

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:38:28   
Naja31
Jaz bi rekla  user posted image user posted image user posted image .
Edina dva ki se morata strinjati sta samo tvoj mož in ti. Drugi v tej zgodbi SPLOH niso pomembni.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:44:47   
snake
ja če niste prav na nuli z denarjem in če ta otrok ne bo trpel, ker mu bo kaj manjkalo, zakaj ne!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:46:16   
NENAJANI
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Če vam paše imeti pet otrok, jih imejte. Če vam paše sedem, jih imejte sedem. Če ste sami prepričano v to, kar delate, se ne ozirajte na okolico. Okolica je včasih čudna.



Se strinjam z Al bino!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image Za 5 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

MATI RAZUME, ČESAR OTROK NE POVE.

judovski pregovor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:46:53   
sonce78
Si prav normalna in korajžna. Če se vidva strinjata in se veselita še enega sončka, se ne oziraj na mnenja drugih, ker je to vajina družina in vajino življenje se vidva trudita za vaše sončke. Če je dovolj kruha za štiri, bo tudi za pet.

Čestitke in lepo nosečnost user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:51:52   
Inigo
pa to je tak lepo... jst sm takoj za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in sploh nebi razmišljala. razen, če imata finančne probleme. kar zna biti velika ovira... user posted image če pa teh ni, pa sploh nebi razmišljala, da ali ne. veliki DA!

in seveda čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:52:14   
Felicity
Ne oziraj se na ostale. Pomembno je kar ti misliš in čutiš oz ti in tvoj partner.
Ostali pa naj se zase brigajo.

Pa iskrene čestitke in lepo user posted image  ti želim.

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:52:30   
ZARA
Jake prijateljice imaš, če se jim zaradi petega otroka zdiš nenormalna. A one so pa vse normalne, ane? Go for it!!! Pa srečno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:55:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NENAJANI

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Če vam paše imeti pet otrok, jih imejte. Če vam paše sedem, jih imejte sedem. Če ste sami prepričano v to, kar delate, se ne ozirajte na okolico. Okolica je včasih čudna.



Se strinjam z Al bino!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image Za 5 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  moj podpis.

(odgovor članu NENAJANI)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 13:56:11   
daddy
Če si ti nenormalna, pol sva midva s soprogo tud - ker jih imama tud pet. Sicer jih pa ne bo preživljal nihče iz tvoje okolice, zato lahko imajo kakršnokoli mnenje, naj ga pač imajo.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 14:00:48   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Če si ti nenormalna, pol sva midva s soprogo tud - ker jih imama tud pet. Sicer jih pa ne bo preživljal nihče iz tvoje okolice, zato lahko imajo kakršnokoli mnenje, naj ga pač imajo.


Ne sikiraj se zaradi mnenja drugih. Važno je, da se imata vidva rada in da se vidva strinjata o vajinih otrocih.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 14:03:46   
sončnica13
Ne oziraj se na druge-ko pride dan PDP, kdo bo mislil na to, da naj bi se rodil user posted image ? Vsekakor ti, tvoje prijateljice tudi pomislile ne bi  na to.
Kar pogumno naprej, važno je, da imaš podporo moža, vse drugo ni pomembno.
Pa lepo user posted image ti želim!



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 14:04:00   
puncica
Mah kako nenormalna, vsak naj živi svoje življenje, ne vem kaj se tolk vtikujejo v to da bosta imela 5 otrok. Ti kr presliš vse skupaj in ne nisi nenormalna.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 14:04:25   
natasaom
se lahko pridružim''JEST SM TI PA FOVŽuser posted image  tud jest bi imela velik otrok pa žal ne bo šlo-najprej štalca pa služba-želim ti srečo pa zdravje.vsi,ki imate veliko otrok vam pravim.kapo dol!! čestitam!!!

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 14:04:49   
Micy
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne nisi nenormalna. Če si jih želita in sta jih zmožna preživljat ne vem v čem je problemuser posted image

In število otrok je vajina intimna stvar in ne stvar tvojih staršev in prijateljic. Saj jih bosta vidva preživljala in vzgajala ne oni. Nej se zase brigajo.

Enim se pač zdi splav čist tko by the mimo stvar. Meni osebno ne. In zelo dvomim da bi ga bila zmožna narest.



S temle kar je Karin napisala se jest čist strinjam, če ste socialno in drugače sposobni zakaj pa ne . Tudi midva si želiva veliko otrok, ampak bova videla, kam naju bo čas prinesel. Za enkrat imava eno. Trije bojo pa sto procentno.
Pa me prov nič ne briga kaj bodo drugi pravli, sej jih bom jaz živela in  vzgajala noben nič zanjih ne bo dal.

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 14:12:38   
Anonimen
Kjer je kruha in ljubezni za 4 je tudi ljubezni in kruha za 5.

(odgovor članu Micy)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 14:13:24   
sasa79
Jaz pa pravim takole. Če imata ljubezen za štiri otroke, zakaj je ne bilo dovolj še za enega? Prav lepo je slišati, da so še tako velike družine. Sama sem edinka in je res škoda, da nimam še kakšnega brata ali sestre. Saj prej nisem toliko pogrešala, sam zdej ko pomislim, da bo najina punčka imela samo enega strica (po moževi strani), je pa kar žalostno. Glede na to, da jih je bilo pri moji mami 12, atiju pa 8. V glavnem veliko sreče vam želim in lepo nosečnost!

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 14:19:17   
natasarobi
Nenormalna? Nenormalen je tisti, ki pravi, da si nenormalna. Kakorkoli se boš odločila oz. sta se odločila je to vajina odločitev in ne odločitev okolice.

Edino kar ti lahko rečem: 'Vsaka ti častl.'

srečno

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 14:27:22   
cmokec
Ker imata že 4 otroke, je ljubezni pri vas verjetno tudi za petega. Če vama finančno znese in če si tega otročak želita, poslušajte sebe in ne okolice. Vidva odločata o vajini družini in vidva živita s svojimi otroci.

Samo jaz se dostikrat spomnim na te velike družine, ki potem nastopajo v medijih, kako nimajo za preživetje. Prva misel je seveda ubogi otroci in pa graja staršem, da so otroke kar "delali", ne da bi pomislili, kako jih bodo preživeli. Ker otrok od ljubezni ne živi. Že samo za šolo je strošek x5, oblačila že lahko lepo ponosijo. Jaz bi načeloma tudi še imela otročka ali celo dva, samo bi jih 4 težko finančno zmogla.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sem res nenormalna
12.9.2007 14:31:10   
mert
Predstavljam si tvoje občutke...
Nekaj podobnega sem doživljala, ko se nam je napovedal četrti.
Vendar pa, nikoli ti ne bo žal, da ga boš rodila, vedno in zelo pa bi ti bilo žal in hudo, če bi ga umorila.
S tem sem se tolažila sama, ko sem se v prvih tednih trudila, da bi  malo bitjece sprejela in na tak način sem odgovarjala vsakemu, ki mi je karkoli želel "svetovati" in mi podrobiti svoje mišljenje.
Od tega je že nekaj let in verjemi mi, da drži moja tolažba!

Pa veliko sreče!
(Tudi meni se lahko zgodi, da se ti pridružim - nikoli ne reci nikoli...) 

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?