|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ob prometni nesreči...
26.9.2007 23:41:59   
Anonimen
.. . le z materialno škodo... Ali veste kaj morate naredit?

No jaz nisem, k se mi je en v rit prlepu.
Pa stokrat sem si že rekla, da moram se pozanimat kje je zavarovanje pa kaki so to kupončki, pa....

Itak... se je moglo prej zgodit, preden sem to uresničilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ob prometni nesreči...
26.9.2007 23:44:41   
kofetek2010
Imam zavarovano vse mogoče in moram poklicat policijo. **** je, ker jih je treba čaaaakaaat. user posted image


Drugače pa izpolnita Evropsko poročilo in od police ti odtrga kuponček oz. ti njemu. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ob prometni nesreči...
26.9.2007 23:46:05   
Anonimen
Ja sej to sem naredla... ampak šele pol ko sem preklicala celo familijo da so mi povedli ka morma narest pa a je treba policijo al ne.

Katastrofa.
Sem mela pa srečo... je tip kar priznal takoj ko sem iz avta stopla.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ob prometni nesreči...
27.9.2007 6:19:14   
2 Sraki
Kot sem se že razpisal nedavno. Če tipo ne bo podpisal "svojega videnja o nesreči" tako, kot je priznal krivdo, si v riti.user posted image
Če še kaj potrebuješ, piši na ZS.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ob prometni nesreči...
27.9.2007 9:18:55   
Anonimen
Ko se je vame nekdo zaletel, sem poklicala policijo. Čeprav je bil stari pijan in je bil ful ponižen, vse je priznal, rekel, da se naslednji dan dobiva na zavarovalnici ... ampak kako naj pa vem, da se bo naslednjega dne sploh še česa spomnil. Tudi eni tipi, ki so prišli z lokala poleg kraja nesreče, so mi govorili, pa ne policije klicat, poglej, stari je pijan, bo najebal pa take fore. Ampak se jim nisem pustila, kreteni, najbrž so iste budale. Pijanci držijo skupaj. Namesto da bi pomagali ženski z otrokom v zbitem avtu sredi križišča, se je njim stari pijanec smili. Poden.
Ajaj, je pa itak dobil izpit nazaj, ker je sin policaj ....

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ob prometni nesreči...
27.9.2007 14:44:41   
Nika v službi
V policah ti piše (vsaj na naših), v katerih primerih je potrebno klicati policijo.

Če se da vse zmenit, načeloma ne bi smelo biti problema. Jaz sem imela 2x to "srečo", da so me nagazili, obakrat je bil krivec drug voznik. Smo izpolnili Evropsko poročilo in to je to. Je pa res zelo dobro, da krivec na EP lastnoročno napiše "priznam svojo krivdo" in podpiše.
Potem se težje izgovarja, da ni kriv, ko ga zavarovalnice pozove....

Če pa je zadeva kakor koli "sumljiva", pa je bolje klicati policijo, ja.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ob prometni nesreči...
27.9.2007 14:51:11   
Taula
Če prizna in podpiše EP je Ok. Na lepe besede jaz ne palim..ala da ne bi on kupončka rad dal zaradi bonitete, da bi plačal sam škodo. Te hitro nategnejo.

Če se pa ne da zmeniti..pa policija.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?