|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koš za plenice - palček zavijalček
3.12.2004 13:14:03   
janjja
ZAnima me kako ste zadovoljne z njim in če je vreden tega denarja. Ne morem se odločit če naj ga kupim ali ne. zdaj nosim plenice vsak večer ven v kontajner, pol pa mi verjetno ne bi bilo potrebno.:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koš za plenice - palček zavijalček
3.12.2004 13:18:33   
malika
Jaz sem ga kupila pa ni vreden tega denarja. Res! Kupi raje navadne vrečke za vlaganje in v vsako zavij plenico, vrečko zavozlaj in učinek je isti če ne boljši.
Za ta denar raje kupi kaj drugega. pa še tista kaseta s vrečkami stane malo manj kot 2000 sit.Tooo much

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koš za plenice - palček zavijalček
3.12.2004 13:19:59   
dory
Tudi jaz sem kolebala ali kupiti palcka ali ne...pol sem se odlocla za varianto od malike...vrecke pa sproti nosim v smeti,kar se mi zdi precej bolj higienicno,kot pa ce bi po nekaj dni plenicke stale v kosu :zmeden:

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koš za plenice - palček zavijalček
3.12.2004 13:23:09   
Anonimen
Se strinjam z maliko. Teja, saj se smeti in teh pleničk itak v enem dnevu nabere za poln koš.

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koš za plenice - palček zavijalček
3.12.2004 13:25:41   
dory
To imas pa tud prav splisni :)

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koš za plenice - palček zavijalček
3.12.2004 13:26:31   
Anonimen
Nam je vreden. Poleti niti ni problema ven nosit pleničke, pozimi pa ne moreš vsakič otročka s sabo vlačit.

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koš za plenice - palček zavijalček
3.12.2004 16:15:46   
mehurčica
Mi smo ga spakirali nazaj v škatlo. Morem vprašat prijateljico, če ga bo imela. Mi sedaj kupimo male vrečke za živila-gre glih plenička noter, jo zavozlamo in damo v veliko vrečo, ki jo nesemo dol ob prvi priliki. Te vrečkice pridejo 100kom 150SIT(nekaj takega), tiste za palčka z. pa skoraj 2000SIT. Pa je po moje za približno isto količino.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koš za plenice - palček zavijalček
3.12.2004 18:25:08   
mirka
Jaz jih pa dajem kar v tiste tamehke vrečke: Mercator, Tuš, Špar ki jih je doma vedno too much od sadja , ....

So zelo pripravne in jih tudi zavežem in hitr v koš.


(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Koš za plenice - palček zavijalček
3.12.2004 20:00:29   
Annny
Enako kot Mirka- potem pa vsak dan odnesem ven v smetnjak! Po moje bi se čudno počutila, če bi npr. 1 teden zbirala umazane pleničke v sobi:ups:

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Koš za plenice - palček zavijalček
4.12.2004 12:06:02   
willma
Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni:bravo:

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Koš za plenice - palček zavijalček
4.12.2004 21:40:21   
andrejaz
Mi ga imamo in smo zelo zadovoljni. Kaseta je sicer draga, ampak je za kak mesec, tko da ni tako hudo.:sloncek:


(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Koš za plenice - palček zavijalček
7.12.2004 22:23:59   
Urša
Pri nas je neuporaben, tako da sedaj caka v garazi na novega lastnika... pa se nihce ne zanima... :ups: Ce bi katero zanimalo... privat... ja, sej vem, mali oglasi... :zmeden: Skratka, uporabljam kar ta velike vrece za smeti in jih sproti odnasam enkrat dnevno v kontejner pred hiso. Moje mnenje je, da ni vreden svoega denarja, sploh pa so kasete pretirano drage. ;) Se mi zdi pa prakticen za v blok, posebej za visja nadstropja.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?