|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Montaža komarnikov?
24.3.2010 13:48:32   
naja17
Naročila bi en fiksni komarnik. Imam ponudbo z montažo in brez. Zanima me, če je katera (oz. slabša polovica) montirala kar sama? Je preprosta zadeva, al kako?

Neumno mi je dat dnar za nekaj, kar sam mal zvrtaš. Lamelne zavese sva montirala sama, šala mala, bi bil stranj vržen dnar, če bi vzela z montažo, tko da me zdej zanima še za tole?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Montaža komarnikov?
24.3.2010 13:53:05   
tajtaja
Naši fiksni komarniki so za montažo res enostavni (Arcont). Imajo spodaj in zgoraj en tak zob in samo zatakneš za okvir. 

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Montaža komarnikov?
24.3.2010 15:09:41   
Anonimen
Ce bodo od Arconta res ne rabis montaze

Fiksni komarnik se pritrdi direktno na okenski okvir
in ga poželji lahko sami snamete in postavite nazaj.




copy iz
http://www.arcont-ip.si/upload/File/okna-vrata-zimski-vrtovi.pdf?phpMyAdmin=JmsZvLmsvFmO7YoOd-9BiBFeIl3

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Montaža komarnikov?
24.3.2010 23:40:11   
Miha33
Naja17, čisto odvisno od tega, kako praktična si oz. sta. Montaža sicer ni zahtevna. Ne vem, za katero ponudbo komarnikov si se odločila, imam pa izkušnje, kot sem ti že priporočal, s podjetjem AKROL oz Alojzij Kosec s.p. in tudi če pri njih vzameš montažo, boš imela vsaj mir, ker bo zadeva resnično kvalitetno zmontirana.

Pozdravček!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Montaža komarnikov?
25.3.2010 6:00:15   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Miha33

Naja17, čisto odvisno od tega, kako praktična si oz. sta. Montaža sicer ni zahtevna. Ne vem, za katero ponudbo komarnikov si se odločila, imam pa izkušnje, kot sem ti že priporočal, s podjetjem AKROL oz Alojzij Kosec s.p. in tudi če pri njih vzameš montažo, boš imela vsaj mir, ker bo zadeva resnično kvalitetno zmontirana.

Pozdravček!



Saj ravno  med njimi in AJM se odločam. Oni so mi dali cenejšo varianto, ampak montaže ni, zato sprašujem al nej se lotiva sama, ker pride ceneje user posted image  

Bom pa še kele gor dala povpraševanje, kjer je očitno izi montaža user posted image .

(odgovor članu Miha33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Montaža komarnikov?
7.4.2010 1:04:17   
sebek
Zaradi nadležnega mrčesa vam ni treba zapirati oken in ostajati brez svežega zraka. Ponudbo komarnikov smo v zadnjih dveh letih občutno razširili. Z različnimi vrstami komarnikov se bo našla rešitev tudi za vaša okna.
http://www.sencila-voje.si

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?