|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prevarane
24.10.2007 21:19:58   
Anonimen
Tiste katere možje oz. partnerji so vas prevarali-zanima me, kako ste to ugotovile?
Hvala in lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prevarane
24.10.2007 21:21:04   
Anonimen
Uf, mnogo je bilo o tem napisano.user posted image  Sam nisem med njimi, da ne bo pomote.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prevarane
24.10.2007 21:22:17   
Anonimen
nisem. sem ga dala na čevelj ker se je preveč odtujil, ni mi upal sploh v oči pogledat, dam je hodu ob čudnih urah s službenimi izgovori. ampak sem bla stara 20 in naivna do pakistana. sploh mi ni svanulo dokler nisem čez 3 mesce po tistem ko sem ga dala na čevel zvedla da je že drugo napumpal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prevarane
24.10.2007 21:23:59   
Anonimen
Ali po SMS-ih. Ali po obiskanih straneh na netu. Na RR je tole dvoje najbolj pogosta statistika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prevarane
24.10.2007 21:27:18   
Anonimen
če fanta dober poznaš po moje to ni težko ugotovit, sej vidiš ko se začne čudno oz. drugač obnašat,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prevarane
24.10.2007 21:41:48   
triša
Po sms, pošta na netu,lasje v avtu,v kopalnici, in pod pauštrom, če jo je slučajno prpelu domov medtem, ko te ni.
To najbolj enostavno ugotoviš če vzameš belo kuhijnsko papirnato brisačo jo zmočiš in potegneš po kotih v kopalnici. Kajti če je prespala se je definitivno zjutraj počesala, ni vrag da ne najdeš vsaj enga, pa tud če še tako spuca. Ampak to so že skrajne faze.
Ne vem mogoče ga mal prečekiraš, če se prepogosto služba zavleče, se zapeleš mimo da vidiš če ima sploh avto tam. Mu srajce prešnofaš, ko pride domov, ženske se rade parfumamo, in to ostane na obleki. Sledi pudra, šminke.
Če jo ima pol boš sigurno kaj najdla, ker noben ni tako previden da ne bi kaj pozabil.
Sicer pa zakaj ,sumiš da ma drugo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prevarane
24.10.2007 21:50:38   
Anonimen
Povej mu kako srečna si z njim in da ga tako zelo ljubiš, da si ne predstavljaš več življenja brez njega....boš videla kakšna bo reakcija....če ma kaj za bregom, ga bo takoj stisnilo in še isti trenutek bo bleknu kako neumno, na podlagi katere lahko marsikaj sklepaš...razn če ni jaki igralec
Upam da kmalu odkriješ resnico, kakršnokoli že user posted image

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prevarane
24.10.2007 21:59:37   
Gina
Kopiram iz ene stare teme, kjer sem to pisala:

- skrivati je začel mobi
- začel se je zelo rihtat in mazat, kupovat nove obleke, nove parfume
- nosil je domov darila, ki jih dajejo mlade punce svojim frajerjem (plišaste igračke, "dust colectorje"...)
- poslušati je začel čisto druge vrste muziko kot prej
- ukvarjati se je začel z jogo in budizmom
- domov je nosil liste, sprintane, kao da so to obvestila iz faksa, da ima dodatna predavanja
- iz službe je hodil domov kasneje, pa popoldne je moral kao nazaj še nekaj pogledat
- začel je ob sobotah hoditi v trgovino, iz nje pa ga ni bilo vsaj 3 ure
- naredil je vedno vsaj 50km, če je tudi rekel, da gre v trgovino čez cesto
- nekoč je prišel domov po hrbtu popraskan
- hotel je drugače seksat, pa ne druge poze, ampak se je drugače vedel med tem, ne znam opisat, ampak čuden filing je bil, kot da smo trije v postelji
- včasih sem ga ujela na drobnih lažeh
- našla sem ljubezenske izjave, pisma, kartice (to je bilo v zadnji fazi, prej ne)
- ko sem enkrat dvignila njegov telefon, ker je že večkrat in dolgo zvonilo, se je nekdo panično oglasil: Narobe sem dobila! Napaka!
- ko se je pogovarjal po mobiju, se je ponavadi zaprl v sobo ali kopalnico, enako je naredil, ko je gledal sms-e
- iz fitnesa je začel hoditi še na bazen in od tam hodil domov med polnočjo in tretjo zjutraj (kao čvek s frendi)
- jaz sem mu šla na živce, ugotovil je, da sem itak neumna in da se z mano ne da pogovarjat - in se je nehal

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prevarane
24.10.2007 22:02:03   
Anonimen
Jaz sem bivšega dobila v postelji z drugo.Tisti dan ni hotel da pridem tja,mene pa je kar nekaj gnalo.Ženska intuicijauser posted image No in sem ju vidla med akcijo.Pozabla sta dat dol roleteuser posted image
Pol sem zvedla da jih je imel kar nekaj.**** jest pa skoz vnetja spodaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prevarane
24.10.2007 23:41:20   
mami_miki
hehe...sem enkrat po tv-ju vidla štos, ki baje vedno vžge...ampak je bila res preiskušena fora...on pride domov, pa ga ona začne objemat in pač od nekod kao potegne hlačke, ki jih jie seveda že prej nekje skrivala....kao da jih je imel v žepu....baje se takoj vidi...ne vem,,,,poskusiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prevarane
24.10.2007 23:48:55   
mami_miki
to resno mislim, jaz pa bi to probala, če nebi znala drugač, al pa če mi bi bilo direktno vprašat nerodno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prevarane
25.10.2007 0:01:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

to resno mislim, jaz pa bi to probala, če nebi znala drugač, al pa če mi bi bilo direktno vprašat nerodno...


In zakaj so 'prevarani'.. tisti ko so 'prevarani'?

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
25.10.2007 0:17:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prevarane
25.10.2007 7:19:51   
mika
ga ona začne objemat in pač od nekod kao potegne hlačke, ki jih jie seveda že prej nekje skrivala....kao da jih je imel v žepu....baje se takoj vidi...ne vem,,,,poskusi


mami miki, če bi to meni mož naredil (pa ga ne varam), bi verjetno zafarbala in dala vse znake, kot da ga varam, pa to samo zaradi neugodnega presenečenja in razočaranja, da dvomi vame.

mislim, da je vse znake naštela GINA

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prevarane
25.10.2007 7:22:04   
Anonimen
Z enim stavkom (brezveznim) se je izdal, varal pa me je dva meseca. Drugi dan sem vzela dopust in mu spakirala. Skupaj sva bila skoraj 10 let in imava dva otroka. Jaz tega ne znam oprostiti.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prevarane
25.10.2007 7:58:17   
Anonimen
Vedno se govori samo o tem, kako znajo moški varat. Ja kaj pa ženske??? Jaz jih poznam kar nekaj, ki jih je tako razdrlo svoje zakone. Pa mogoče še zakone ljubimcev. Ja takole je to. Niso samo moški varalice, se mi zdi, da je žensk več. Vsaj jaz jih več poznam. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prevarane
25.10.2007 8:08:20   
Anonimen
, se mi zdi, da je žensk več. Vsaj jaz jih več poznam. 


Hvala bogu, se sploh ne čudim glede na to kaki nesposobneži hodijo po svetu. Upam da jih vsaj tisti ljubimci zadovoljijo v postelji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prevarane
25.10.2007 8:10:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

, se mi zdi, da je žensk več. Vsaj jaz jih več poznam. 


Hvala bogu, se sploh ne čudim glede na to kaki nesposobneži hodijo po svetu. Upam da jih vsaj tisti ljubimci zadovoljijo v postelji.

user posted image user posted image user posted image ja sej zdejšnji možje so res "nikakvi". Zato pa potem iščejo ljubimce. Sam takim je pomoje sam za sex. Ker velik drugega pri ljubimcu ne dobijo. Ali pa se motim.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prevarane
25.10.2007 8:40:17   
NevenkaP
Dobra logika. če ima ženska ljubimca, ga ima zato, ker so moški nikakvi in je treba temu ploskat. Če ima pa moški ljubico je pa prasec. Kar se tiče varanje je po moje procent žensk in moških, ki varajo, precej podoben, tako da...
Vse najbolj tipične znake je pa Gina naštela. Je pa res, da najbrž kar nekaj časa traja, da te znake povežeš v eno celoto. Ponavadi prepozno. Pa s tem se tudi strinjam. Zmerjat in žalit ljubico je brez veze. Ti z njo nimaš nič, ampak čisto nič. Sranje ti je naredil mož in nihče drug.
Pa še nekaj je. Nikoli ne reci nikoli. V glavnem smo vsi nagnjeni k temu, da se take zgodba dogajajo samo drugim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prevarane
25.10.2007 9:09:30   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


In zakaj so 'prevarani'.. tisti ko so 'prevarani'?


Ma to se samo tko reče. Jaz se nisem počutila "prevarano", sem že včeraj napisala, da me je tisto kvečjemu razsvetlilo. Varala sva itak en drugega, namreč z utvarami, da sva za skupaj. Se mi zdi, da je povsod nekako tako. Sicer pa v svoji duši natančno veš, da te "vara" (tjazy beri: da ima še drugo poleg tebe), vendar vse znake zanikaš in si dopoveduješ, da se motiš, poleg tega ti mož pripoveduje, da si delaš utvare, al pa ignorira tvoje opazke, češ da si blesava, plus tega ti okolica reče, da on pa tega zihr ne bi, že zato ne, ker ima dva otroka, pa niti ne zgleda take sorte....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prevarane
25.10.2007 9:21:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


In zakaj so 'prevarani'.. tisti ko so 'prevarani'?


Varala sva itak en drugega, namreč z utvarami, da sva za skupaj.


Bi si morala ze prej povedat a ne? ... predno je prislo do tega.. ??

In kako bi si zelela slisat, da ti on pove? Kako recimo, bi bilo zate najmanj bolece??


(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prevarane
25.10.2007 9:34:03   
Gina
Mene je zabolelo nekaj drugega, namreč to, da ni imel jajc mi povedat v ksiht, pa to da je bil polovičarski - mal bi pri meni, mal bi pri drugi....se mu je zdelo, da je "preveč vlagal" v odnos, da bi vse skup pustil. Bedarija. Itak sva bila v podnu. Če je vedel, da mu ni, da ne čuti dovolj, bi moral biti toliko pošten do mene, da bi mi rekel. Evo, nepoštenost v odnosu me je bolela. Pa to, da mi ni v ksiht povedal, česa si pravzaprav želi od mene. Vendar sem danes zihr, da ni bil sposoben, četudi bi hotel. Pa v resnici je tako, da najbrž  velika večina ostalih žensk, tega ne bi hotelo slišati v isti situaciji . Težko bi najbrž on to vedel, da je namreč ok, če je pošten, če je iskren in če se posluži drugačnega načina reševanja reči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prevarane
25.10.2007 9:45:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Vendar sem danes zihr, da ni bil sposoben, četudi bi hotel.


Ja... mogoce je to res mal tezko... in ni bil sposoben tisti trenutek. Mogoce, ce bi se malo pocakala.. pa bi zmogel!?  Tezko je tko.. hipoteticno to meni vedet..

IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Pa v resnici je tako, da najbrž  velika večina ostalih žensk, tega ne bi hotelo slišati v isti situaciji .


Kako pa naj bi vedel, ali kaj si si ti zelela slisat?? Mogoce pa je mislil, da nocs slisat!?
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Težko bi najbrž on to vedel, da je namreč ok, če je pošten, če je iskren in če se posluži drugačnega načina reševanja reči.


Se mi zdi, da zdaj zanj ni vec mozno.. da v kaksni drugi vezi, ne bi bil posten in iskren.. ??

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prevarane
25.10.2007 10:04:29   
Gina
Ma ne vem, tole zdaj malo posplošujeva. On je reagiral na svoj način, na edini možni, ki je tisti hip znal. Po moje se ni načrtno zaljubil vanjo, slučajno je mimo prišla in ga je poslušala, zaljubila sta se. On je imel mene po svoje najbrž rad, ampak enostavno ni našel poti, da bi midva funkcionirala, niti je nisem našla jaz. v bistvu je bilo njegovo reševanje problemov tako: čakam, da se žena spremeni, da bo taka, kot zahtevam, do tedaj jo pa ignoriram ali tulim, vsaj jaz sem to tako doživljala. Bal se je, da bom šla, enako mnogo, kot se je bal, da ne bom šla. Sploh ni imel pojma, kaj hoče. Od mene je dobival nekatere reči, ki so mu ogromno pomenile in hkrati ni dobival tistih, ki jih je ravno tako nujno rabil (ker meni niti niso bile pomembne, niti jih nisem bila sposobna nuditi) in obratno od svoje ljubice druge reči. In kar se časa tiče, imel je čas. Dovolj časa za odločit se.Po tistem, ko sem ugotovila, kaj se dogaja, je imel še celo leto časa za razmislit, preden sem se odločila jaz. IN ja, vedel je, kaj želim, namreč iskrenost, ne le ker sem mu to velikokrat povedala, ampak tudi, ker je vedel, da sem najbolj zamerila svojemu očetu, ker ni imel jajc se soočit s problemom in ker je sedel na dveh stolčkih, beri ne tega, ker je varal mamo, ker nista bila za skupaj, ampak ker ji ni imel jajc povedat, se soočit s problemom, ga je skrival pod preprogo, ni bil karkter - iz istega razloga, kot moj ni povedal meni.

Praviš, da se ti zdi, da zanj ni več mogoče...kaj pa vem, a veš, on je bil vzgojen tako, da je moral lagati, če je želel dobro preživeti pri svojih starših. Pri meni se mu je zgodilo obratno - laganje me je dokončno prepričalo, da to ni to. Tako da...v bistvu se mora sam odločit, kaj bo počel. Nisem pa nič jezna nanj, midva sva dobra prijatelja, pomagava si vsepovsod, za prijatelja je fajn človek, in celo nisem več jezna na tiste, ki se ne morejo odločit, soočit s problemom. (Saj se najbrž tudi jaz nisem soočila s problemom takrat v celoti. Je bilo že ok tako.) Po moje je to njihovoa karma, naučiti se morajo živeti tako, da se soočijo s problemom, ker sicer problem zasleduje njih. Vedno je tako, pa če si vzameš veliko časa, se najbrž nekdo drug odloči namesto tebe...al pa živiš v nesrečni zvezi in si jemlješ čas in čas in čas in si nesrečen....kakorkoli že.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prevarane
25.10.2007 10:25:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Po moje je to njihova karma, naučiti se morajo živeti tako, da se soočijo s problemom, ker sicer problem zasleduje njih. Vedno je tako, pa če si vzameš veliko časa, se najbrž nekdo drug odloči namesto tebe...al pa živiš v nesrečni zvezi in si jemlješ čas in čas in čas in si nesrečen....kakorkoli že.


bom vzel v naznanje..

do tega sem tudi jaz prisel.. da ce veza ni cista.. ce se ne soocis.. te tisto vedno zasleduje.. Kamor-koli gres.. vedno ti je za petami.. kot senca.. ki ji ne uides.. Nemogoce bi bilo MENI tako zivet.. Pisem samo zase..

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?