|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cene v bc do prvih treh msecev
14.12.2004 9:19:58   
Komet
oj

Ker se bom v kratkem odpravila v Avstrijo sem šla malo pogledat cene v Baby center. Gledala sem oblačila do 3m

tetra majčka 1040 sit v tosami 792,31 sit
povijalna bela 464,45 sit / v tosami 506
povijalna bela malo boljše kvalitete švedska 489,60 sit
kaliko plenice 10 2883 sit/ T 2285,30
tetra plenice 4229 sit/ t 3352,20 sit
kapica bombažna 380 sit
tetra kapica 554
banjica 1400 sit čisto navadna, malo lepša 1700 sit, še lepše oblike pa več
previjalna 76*80 4890
ležalnik chicco rjav-bež 12990 v chiccotovi trgovini na nazorjevi baje okol 9000 v akciji če je isti'
nederček za dojenje v beli barvi - la vie 5900, črni 6200
avent prsna črpalka 12211 navadna, nova serija 13590

Le clerck

body za zapenjat ob straneh zelo praktičen, barven, motivi 2790 vendar cena za dva
majčke kot mako samo za zapet 1295 tudi cena za dva - se mi zdijo boj fanj kot mako s tistimi trakci
body bel tudi dva v kompletu za zapet ob straneh 1995

Se mi zdi da ma tale trgovina kar ugodne bodije, še najbolj

No pa v sapru so imeli akcijo kjer si za 2 bodija dal okol 1400 če se ne motim


čau bau

Neposredna povezava do sporočila: 1
   cene v bc do prvih treh msecev
14.12.2004 17:17:42   
Anonimen
Bodiji v Leclercu so zelo dobri. Mi jih imamo že od rojstva in se nič ne raztegnejo.
Za prve tri mesece sem tudi jaz imela zapenjanje spredaj ob strani...je veliko bolj praktično, kot čez glavico.

PAziti je trbe le pri velikosti. Raje vzemi številko večje...so namreč zlo majhne številke.

(odgovor članu Komet)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?