|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje poceni zavese v KR?
18.11.2007 15:26:07   
Ines.
Zdravo!


Mi lahko pomagate, kje še razen Velane in Obi-ja prodajajo zavese v Kranju in da so niso zelo drage.


Hvala za odgovore.


Ines.

_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje poceni zavese v KR?
18.11.2007 15:35:53   
robinzon
Kaj dosti več izbire ni v Kranju. Ena trgovina je še na Jezerski cesti, pa Bala na koncu mesta, potem pa je že precej pri koncu.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje poceni zavese v KR?
18.11.2007 15:42:03   
natasaom
veletekstil v globusu,na primskovem nasproti pirca-sam tam je drago..pogledaš pa lahko če imajo kaj v ibi-ju

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje poceni zavese v KR?
18.11.2007 17:39:36   
Anonimen
Pa na Primkovem je še Marin, ampak tudi ne vem cen. Po moje so povsod drage, mene vsakič vse mine, ko se že skoraj odločim, da bi jih imela.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje poceni zavese v KR?
18.11.2007 17:47:07   
rija
za kranj nimam pojma, vem pa za eno fajn štacuno v MS...user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje poceni zavese v KR?
18.11.2007 17:50:21   
Anonimen
A to je tvoja trovina, rija? Saj brez skrbi, da bi se dalo tudi na daljavo kaj zmenit, ker tule v Kranju je res ta zadeva nenormalno draga. Kot bi zlate zavese prodajali.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje poceni zavese v KR?
18.11.2007 17:51:11   
rija
ne smem napisat user posted image user posted image user posted image  ampak najdražje so 8,5 eur za meter, ne glede na višino user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje poceni zavese v KR?
18.11.2007 21:48:00   
Anonimen
A pa to pomeni tekoči meter, ali meter narejene zavese? Oprosti, ker pojma nimam.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?