|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LJ CENTER - kateri vrtec priporočate
18.11.2007 17:22:22   
malina7
Zivjo,
nasa tamala ima sicer sele dobra 2 tedna, ampak glede na situacijo z vrtci, moram ze razmisljati, kam bi jo vpisala... Zivim v centri LJ (pri Drami), sluzbo pa imam pri na zacetku Celovske, me zanima, kateri vrtec priporocate v tem rajonu?

Ali lahko kje dobim zemljevid z vsemi vrtci v LJ?

Hvala,
nina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: LJ CENTER - kateri vrtec priporočate
19.11.2007 9:11:54   
mamci
jaz ti samo toplo priproročam, da ČIMPREJ oddaš vlogo za vrtec, da ga boš kasneje zagotovo dobila.

Predlagam ti tudi, da oddaš vloge v več vrtcev.

V centu imaš vrtec Ledina, Dr. Franceta Prešerna,...

Seveda imaš pa opcije tudi v Šiški.

čau

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu malina7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: LJ CENTER - kateri vrtec priporočate
19.11.2007 10:34:45   
PinkaPolonka
Pozdravljena,
mi obiskujemo Vrtec pod gradom, Enota Stara Ljubljana. Smo neverjetno zadovoljni. Je majhen vrtec z 2-ma oddelkoma jasli in 3-mi oddelki malčkov (posledično smo manj bolani). Na primerni lokaciji za otroke. Predvsem pa z vzgojiteljicami, ki so naravnost fantastične.  

(odgovor članu malina7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: LJ CENTER - kateri vrtec priporočate
26.11.2007 20:46:50   
blustar
Mi smo v vrtcu blizu tvoje službe (začetek Celovške) - v Čenči (vrtec Najdihojca) in smo tudi zadovoljni. Je na Lepodvorski.

Od vrtec tu okoli mi je sigurno najboljši, ne poznam pa ostalih vrtcev. Sodelavci mojega dragega, ki imajo otroke, so Čenčo zelo pohvalili, mene je že ime pritegnilouser posted image

Še leto nazaj ni bilo navala in se je kar dobil prostor, zdaj je pa precej novozgrajenih blokov in zato bo tudi več otrok. Letos se je že poznalo. Mi smo vlogo sicer oddali enkrat marca in smo dobili prostor. Ko smo začeli septembra, pa so bili v naši skupini samo 4 malčki, tako da po moje ni taka kriza. No, do pomladi jih bo nekje 12 v skupini.

(odgovor članu PinkaPolonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: LJ CENTER - kateri vrtec priporočate
27.11.2007 10:42:48   
Anonimen
Vrtci po Sloveniji: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1146728

(odgovor članu blustar)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?