|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na napakah se ucimo..
21.12.2007 11:41:51   
baguSka
.. bo ze drzalo.

No tkole. V vednost vam sporocam, komu zaupat in kaj..

Pred cca 14 dnevi sem dobila klic od moje prijateljice. Vsa navdusena mi je povedala, da je njega prijateljica (poznam jo tudi jaz) koncno po 4ih letih zanosila in da tudi zame se obstaja upanje. Jeeej! Fuuuull lepa novica. Le z malenkost grenkim priokusom zame, ker sem ravno ta dan spet dobila tardeco. In ji to tud povem. In to je to. Naslednji dan grem na obisk k mamici in ji povem veselo novicko (tisto punco pozna tud ona) in tud ona je full vesela zanjo. Vceri pa dobim sms od te moje prijateljice, da je nad mano razocarana. user posted image  Meni nic jasno. Ji posljem sms nazaj, da kaj sem ji nardila in mi napise, da ne more verjet, da sem sla to novico o njeni prijateljici povedat naprej user posted image  Men cist nic ni blo jasno... In ji napisem nazaj sms, da sej mi nic rekla, da naj nebi povedala...!? In ni blo vec odgovora. Danes pa grem spet na obisk k mamici in jo vprasam komu je povedala in ofkors mi nardi klik, da je ona sestricna od bodoce babice user posted image  Katastrofa... mene je skor kap!!! In mi pove, da ji je poslala voscilnico za bozic in novo leto, hkrati pa ji je se voscila prijetne trenutk z njenim bodocim vnuckom... Jao! Ampak itak ni vedla, da ne sme.. Ker ji nisem povedala, da ne sme. Tko kot men ni povedala ta moja prjatlca, da ne smem povedat naprej. Ce je njena prijateljica povedala njej, pa ne vem. Ne morem verjet ker krog..... in kako hitr je prslo tole naokol!? In nebi rekla, ce bi bli v nekem stalnem kontaktu, ampak moja mami se s to svojo sestricno vidi mogoce enkrat letno in enkrat letno ji poslje voscilnico v takmu casu. To je pa vse!

Men se zdej ni cist jasno.... ampak ce si predstavljam ubogo bodoco tasco, ki je zvedla, da bo dobila vnucka od svoje sestricne, s katero sploh nima stikov..... user posted image  Uff.. men sploh ne gre tole.... Pa zakaj hudica mi ni povedala, da ne smem povedat???? Men je bed... cist mi je bedno. Ampak kaj pa naj, ce mi pa ni povedala? Povedala pa mi je zato, ker me je hotla kao potolazit, da mam tud jaz se upanje...

No, pazite komu kej poveste...

Jaz pa upam, da se bomo nekak pobotale, samo se ne vem kako user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 11:48:07   
birdy
Jst tud upam, da se bosta pobotale.
Bi pa rekla, da je krivda bolj na prijateljičini strani, da ni rekla, da ne meš naprej povedat. Mislm, se zgodi, pač nesporazumček. Sm, če bo pa prijateljica šekr tupila, da si sam ti kriva, pol pa tud ni ne vem kakšna kolegica.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 11:49:20   
anabanana
Ma daj baguSka ne se sekirat, nisi naredila nič slabega in to bo sprevidela tudi tvoja prijateljica ko se strasti malo pomirijo.

Pač v dobri veri si povedala naprej dobro novico. Jaz bi naredila isto.

Imaš čisto vestuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 11:49:34   
baguSka
Aja se to mi je vceri napisala v sms-ju, da mi oprosti mojo reakcijo od zadnjic, to da sem povedala to novico naprej, pa mi ne bo mogla oprostit, ker je ona zdej izpadla pi*ka v oceh njene prijateljice user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 11:53:25   
baguSka
Sm, če bo pa prijateljica šekr tupila, da si sam ti kriva, pol pa tud ni ne vem kakšna kolegica.


Ja sej to sem ze tuhtala, da upam da se tud ona zaveda svoje napake... ker mi je pozabla povedat. Ker zanjo recimo nisem povedala, ko me je prosila da ne povem naprej. In nisem!!

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 11:55:34   
Naja31
ona zdej izpadla pi*ka v oceh njene prijateljice


Potem je ona kriva, da je tebi sploh povedala, če ne bi smela, ne pa da si ti naprej povedala.
Sicer te pa res ni opozorila, da ne smeš naprej povedati, še posebej če je vedela, da se vsi poznate inste v sorodu.

Upam, da rešita to situacijo, predvsem pa da naj ona vidi, da ti nisi nič kriva.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 11:58:50   
riders
Tukaj pa res nisi ti nič kriva. Saj ti ni rekla, da ne smeš povedat naprej. Poskusi ji to dopovedat, no.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:01:51   
baguSka
še posebej če je vedela, da se vsi poznate inste v sorodu


sej to je mi je najbolj smesno... ker pomoje nobena sploh ni premisljevala o tem...

- najprej njena prijateljica, k je bla tok vesela in je verjetno najprej njej povedala, da je zagledala + user posted image
- potem moja prijateljica, k je bla tok vesela in je hotela mene kao potolazit, da je tud zame se upanje user posted image
- potem je bla vesela novica zame in sem takoj hitela povedat moji mami, ki tud upa, da bo kdaj mela vnucke user posted image
- in nazadnje je tud moja mami samo dobr hotela, ker je voscila vse naj naj in je voscila pac osebi, ki sploh nic ne ve o tem user posted image

Jao... kera zmesnjava... nic jasno. Zato vam pa pravim, da pazite kaj okol govorite in komu - dvakrat premislite raj!!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:16:24   
Anonimen
user posted image

sej bo kul..

zdej pa vedi s kaksnim namenom se je to zgodil.. ce zmores?! user posted image  Ampak z nekim nemenom sigurno!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:17:38   
baguSka
Ja.. dvakrat premisli predno zines.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:20:58   
pika74
Mah ne se sekirat baguSka... ti povem, ko sem sama zanosila... sem tud študirala, al povedat al ne, pa komu povedat... ampak vedno sem imela v mislih, da če povem enmu, tud če mu ob tem rečem, da ne sme naprej povedat... se nikol nisem na to zanašala. Če bi hotla, da je to skrivnost, pol že v prvi fazi ne bi nobenmu povedala. Tud teb ne. Sej veš, kako je to. Včasih se še sami na sebe ne mormo zanest. Čeprav je lepo novičko težko zase obdržat. Ampak v vsakem primeru ti tuki nisi bla nič kriva, sej nisi nič prekršla. Hkrat ji tud nič nisi obljubila.

lp

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:24:32   
baguSka
Ja sej vem... jst vse to nekak vem. Upam da tud ona to ve!?

Mi je pa bedno... ne vem... jaz si predstavljam, da je ta punca mogoce hotla povedat bodocim babicam ob kaksni bozicni vecerji al kej tacga, zdej je pa tko izpadlo...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:28:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

ti povem, ko sem sama zanosila... sem tud študirala, al povedat al ne, pa komu povedat... ampak vedno sem imela v mislih, da če povem enmu, tud če mu ob tem rečem, da ne sme naprej povedat... se nikol nisem na to zanašala.


in pol si rajs kr celi slo povedala.. user posted image

sam res.. ce enmu poves.. pol je velika verjetnost da bo tist povedu sojmu najboljsmu frendu in reku.. da nc naprej povedat.. in tist tretji isto.. in na konc vsi vse vejo.. pa noben ne sme nc vedet.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:29:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja.. dvakrat premisli predno zines.. user posted image


pa tudi ce bi 2x premislila.. bi se vedno povedala.. ker ti ni nihce reku, da mors bit tih..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:31:32   
baguSka
sam res.. ce enmu poves.. pol je velika verjetnost da bo tist povedu sojmu najboljsmu frendu in reku.. da nc naprej povedat.. in tist tretji isto.. in na konc vsi vse vejo.. pa noben ne sme nc vedet


user posted image  ja.. obstaja velika verjetnost!

je pa resnica, da jaz recimo za njo nisem povedala naprej, ker me je prosila, naj ne povem in nisem povedala! in tud marsikej drucga vem.. od drugih.. pa ne povem naprej, ker me pac prosijo, da ne povem naprej! taka pac sem.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:32:06   
Anonimen
men se pa najbolj tupa od vseh zdi ta frišna nosečka? pa naj najprej pove domačim ne pa raztrobi vsem kolegicam??!! kaj pa je pričakovala? mislim una je kura brez možganov! in tut ne razumem folka ki najprej take novice povejo vsem kolegom, staršem pa ne vem kdaj??!! kr neki! in pol si še drznejo bit užaljeni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:32:26   
pika74
Ja, najbolj zihr je, da nobenmu ne poveš in ohraniš skrivnost samo zase... pa še je nevarn, da ti npr. ponoč v sanjah uide user posted image user posted image ... dons ni nč več zihr.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:33:23   
baguSka
pa tudi ce bi 2x premislila.. bi se vedno povedala.. ker ti ni nihce reku, da mors bit tih..


ja to mas pa prou.. pi*da sm besna nase, ker je nisem vprasala takrat, ce je skrivnost al se ze ve!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:36:14   
Pajaca
Ma čaki sam če rečmo men Lara reče ej Pajaca a veš da je viv noseča, pol je to men neka taka stvar, ki jo itak vsi vejo in čist lepo grem k mami in rečem ej mami viv je pa noseča. Al pa če me kaj vem kdo vpraša a je viv noseča potrdim

Če mi men reče viv Pajaca ravn sem zagledala ++++ ja bom tih in počakala da sama okol obvesti še ostale

Če pa mi reče Lara.... veš kaj viv je noseča sam tih bod, bom pa tih, pa še prej jo bom vprašala kaj okol tros novice, če jih ne sme.


Pač ta tvoja prjatlca je zafrknla situacijo ker je naokol govorila stvar ki je ne bi smela. Tko da zame nisi ti nič kriva.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:38:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
in tud marsikej drucga vem.. od drugih.. pa ne povem naprej, ker me pac prosijo, da ne povem naprej! taka pac sem.. :))


To je pa res fajn.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:40:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pa tudi ce bi 2x premislila.. bi se vedno povedala.. ker ti ni nihce reku, da mors bit tih..


ja to mas pa prou.. pi*da sm besna nase, ker je nisem vprasala takrat, ce je skrivnost al se ze ve!?


ce nekdo noce, da se pove.. mora to povedat.. sej nikoli nihce tega ne sprasuje..  Res cudno, da se je tej tvoji kolegici zdel to samoumevno?! user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:42:22   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
in tud marsikej drucga vem.. od drugih.. pa ne povem naprej, ker me pac prosijo, da ne povem naprej! taka pac sem.. :))


To je pa res fajn.. user posted image


A ne da sm fajn? :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:45:48   
baguSka
Res cudno, da se je tej tvoji kolegici zdel to samoumevno?!


Ja men tud. Ne vem. Mogoce je pozabila povedat. Mogoce je misnla, da ker zanjo nism povedala, tud za njeno prijetljico ne bom. Mogoce je misnla da mi tega ni treba rect, ker itak nimam komu povedat...? Pojma nimam. Ampak v njenih oceh sem pac jst zdej tista grda. Tko kot je ona v oceh njene prijateljice. Edin jst nimam nobenga v grdih oceh, ker vidim dejansko stanje kot je... Jaz recimo moji mamici nic ne zamerim, ker vem da ji nisem rekla, da ne sme okol govort. Ker tud jst pac nism vedla, da ne smem... Jaz imam cisto vest, le ni mi vseen, da sem jst zdej kao izpadla tista pras**a.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:45:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
in tud marsikej drucga vem.. od drugih.. pa ne povem naprej, ker me pac prosijo, da ne povem naprej! taka pac sem.. :))


To je pa res fajn.. user posted image


A ne da sm fajn? :))


Ja itak..user posted image Sam si bom vseen drugo najdu..user posted image Vceri si vse zajebala s tistim sladkim grehom.. user posted image user posted image user posted image , k sem ga mogu it sam iskat.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Na napakah se ucimo..
21.12.2007 12:49:22   
baguSka
Pač ta tvoja prjatlca je zafrknla situacijo ker je naokol govorila stvar ki je ne bi smela. Tko da zame nisi ti nič kriva.


Jah vsaka zdej krivi tisto, ki ji je zaupala.. le da jaz ne krivim moje mami, ker vem da ni vedla. In sebe ne krivim, ker jaz tud nisem vedla.. Mi pa ni vseen. Ker jaz mam res rada to mojo prijateljico in ni mi vseen da je zdej tkole izpadlo vse skupi. Zal. Ona se je zajebala ker mi ni rekla, da moram bit tiho... Pozabila je pac. Al pa ji je blo samoumevno. Ne vem. Jaz je ne krivim niti nje. Sej ni blo namerno. Najbolj je u bistvu 'kriva' ta njena prijateljica pomoje... Pa se ona je njej povedala v dobri veri, da ne bo slo naprej. No, ap se je zmotila. Je prislo do take reakcije, kot je napisala Pika..

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?