|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 15:29:18   
TORTICA
Kdaj so vaši sončki prvič šli na smučke. kakšne smučke pa sploh kupiat; a tiste plastične za čez čevelj ali prave z pancarji. Kako se pa sploh kupijo smuče prave višine, kako se to gleda.
Hvala za vsako informacijo.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 29.12.2007 15:41:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 16:13:33   
kajalin*
Moja Lin bo začela letošnjo sezono,januarja bo stara tri leta.Tud mene so starši dali takoj na smučke.Ja smučke bo pa imela prave .user posted image

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 16:23:38   
frutka_
Mi planiramo prvo smučanje za tamalega naslednje leto, ko bo star 4,5leta in sicer pod budnim očesom učitelja smučanja. Smučke bomo kupili tiste, ki jih pripročajo, pa seveda čelado in podobne pritikline.user posted image

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 16:39:25   
mala maja
prvedva sta bila prvič pri 4 letih, tretji bo šel tudi drugo leto prvič(se pa malo spehaja na vikendu kjer ni sama trava amak celo 15 cm snegauser posted image user posted image )

Se pa strinjam, prvi koraki doma na travniku ali ob smučišču, da dobi občutrek kako je stati na smučkah in potem par ur smučarske šole.
Našega 6 letnika je prejšni teden en fant naučil v pičli uri smučatuser posted image user posted image  in to dobro smučat. Svaka mu čast res, sama z možem sva se mučila cele dve leti pa ni bilo učnika.user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 16:47:30   
lex
naš mulc je letos dobil od dedijevega božička pancarje, smučke, čelado, brez palic (! - jih tamali ne rabijo) februarja bo 3 leta, prve korake je naredil doma okoli hiše in niti 1x ni padel, drugi dan smo šli pa na Kope - Pungart in je tam videl otroke smučat pa je tud on peljal po bregu navzdol. Pa važno je, da mu rečeš da ma roke na kolenih, da se naprej drži. No drugo leto bo šel pa v šolo smučanja. Letos se naj navadi na pancarje in smuči. itak da druge bolj poslušajo kot nas tečne starše, ki jih skoz neki gnjavimo.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 16:50:47   
Strawberrie Cherrie
lex, ti imaš izvenserijsko familijo, tko kot je naša, tko da pri vas/nas smučke niso problemuser posted image user posted image user posted image user posted image
pomojem pri 2letih ni blema s plastičnimi,tko da malo poizkusi... pri 3l pa bom jaz nabavila pancarje in te zadeve...

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 17:59:26   
Seven*
Jaz bom Mehurčico - profesionalko drugo leto nafehtala, da mi otroke nauči smučat. user posted image user posted image

Lahko bi naredili en RR tečaj, pa ji še plačamo poleg. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 19:28:08   
tinica
Naš Tin je lani bil star 2 leti in 2 meseca ko je prvič stal na smučkah in je full užival. Smo šli tudi za en teden na Roglo tako, da je vsaki dan smučal oz. se je vozil z smučkami. Letos pa ga bomo dali v šolo smučanja. Kupili smo mu pa prave smučke dolžino 70 cm in smo mu bile super. S plastičnimi smučkami si pa kaj dosti ne moreš pomagati, ker niti drsijo ne vredu.

Tako, da če ima veselje do smučanja ni nikoli prehitro.

Lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 20:19:17   
Anonimen
Po moje tam pri kakšnih 4 letih, prej je bolj ... Pri 4 imajo že toliko trd gleženj, da lahko pancar obvladajo, da se jim noga kar ne vrti okoli.
Je pa odvisno od otroka, koliko je potrpežljiv. Naš ni, tako da pri treh ni bilo nič (razen metanje po tleh in dretje), pri 4 isto, no, pri petih je bilo super in letos, ko bo marca 6, tudi.

(odgovor članu tinica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 20:25:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinica

Naš Tin je lani bil star 2 leti in 2 meseca ko je prvič stal na smučkah in je full užival.


To je bilo pa zgodaj..user posted image

(odgovor članu tinica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 20:34:04   
OliveOyl
Naš je tudi lani prvič stal na smučeh 2leti in 3 mes.user posted image
letos gre že kar,no mal več korajže je že,lih danes je dobil smučarska očala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 21:15:34   
darja72
Ta velikega smo dali na plastične pri 20 mesecih. Malo je tacal z njimi naokrog in se igral na snegu. Lani jih ni želel več, ker je hotel pancarje in taprave smučke. Sedaj ima 3,5 in se kar lepo pelje. Uporabljamo pa tudi smučarske vajeti. Trenutno ga pač učiva midva (oba sva smučarska učitelja), prihodnje leto pa bo šel v tečaj ali pa bova za nekaj ur najela nekoga tretjega. Malčica bo na plastiko verjetno stopila proti koncu zime. Naprej pa je odvisno od njenih želja.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj prvič na smuči?
29.12.2007 21:26:50   
*zvezdica*
Našemu je Božiček letos prinesel plastične smučke in danes smo jih prvič sprobaliuser posted image . Star je 20 mesecev in je bil ves iz sebe od navdušenja. Priznam, da me je prijetno presenetil. Na koncu je že sam kolovratil naokoliuser posted image

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj prvič na smuči?
3.1.2008 8:56:58   
mojcapr
Moj mala je začela  lani januarja, aprila pa je dopolnila 3 leta. Imamo prave smučke s pancarji. No saj se je peljala naravnost, tak mal. Letos pa bomo že več, apam da bomo vijugali.
Starejšemu smo kupili pri treh najprej one za na čevlje in je bil denar vržen skozi okno.user posted image so čisto zanič, pa še drage so bile. To je moje mnenje.

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj prvič na smuči?
5.1.2008 10:24:47   
smrka
jest sem bla stara 3 leta ko sem jih dobila. Nasa tamala bo tudi. Sam k ni snega user posted image

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?