|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali ste (in kdaj) dobile strije???
10.1.2008 19:56:27   
vaney
Čez 1 teden imam PDP. Do sedaj sem bila ena tistih srečnic, ki ni imela strij. zadnja 2 tedna po kot zakleto...vsak dan najdem novo črto in v enem tednu so se mi naredile po celi širini pod popkom. mazala sem se pa skoz z oljem proti strijam z vitaminom E. Upam, da se bo to kmalu ustavilo, saj me že malo skrbi, da bom imela namesto trebuha avtocesto. Kako ste se oblačile, ko ste dobile strije? jaz sem navajena na nizke kavbojke, krajše oprijete majčke, pa zgleda, da bo treba to spremenituser posted image user posted image user posted image  kako pa je pri vas?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
10.1.2008 19:59:23   
moci
sem bila do poroda prepričana, da jih nimam. potem sem jih kakšna 2 tedna po porodu opazilauser posted image lahko so bile že prej - na spodnjem delu trebuha - pa jih nisem videla, lahko so nastale med porodom.
se pa ne sekiram prevečuser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
10.1.2008 20:01:39   
Bonnie_RR
Meni so se pojavljale skozi nosečnost, po porodu dodatnih nisem dobila. Imam jih po stegnih, bokih in zadnjici, na trebuhu pa niti ene.user posted image
Mazala sem se skoz, pomagalo je pa bolj malo...user posted image

ah..


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
10.1.2008 20:02:32   
Olivija
Vse skupaj tri v zadnjem mesecu (1 pri Ani in 2 pri Juliji).

Sem jih več dobila med puberteto. user posted image Sem se pa res fejst mazala - čeprav dvomim, da je prav to pomagalo.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
10.1.2008 20:05:32   
mml
V prvi nosečnsoti nobene, sedaj imam še nekaj časa, da se ne bom prehitro hvalila, ampak zanekrat ni nobene in tudi nekaj prostora je še v koži, če se mi bo trebuh še kaj povečal, tako da upam, da jo tudi tokrat odnesem brez strij...se pa pridno mažem vsak večer

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
10.1.2008 20:31:33   
tteeaa
jaz sem sicer "šele" v 18. tednu in zaenkrat nimam strij po trebuhu, sem jih pa že v puberteti dobila po bokih in zadnjici, tako da jih bo verjetno tudi do konca nosečnosti še nekaj dobila. Po mojem kremice niti ne vplivajo zelo na to, pač pa setava kože. če imaš bolj elastično, jo odneseš brez strij, v nasprotnem primeru pa se je treba sprijazniti tudi s kakšno belo črticouser posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
10.1.2008 20:32:31   
gumbek
No ne sekiraj se jaz imam cel zemljevid sveta na trbuhu, pa se ne sekiram in vedno ko me je g. vprašala če me motijo sem ji odgovorila da ne važno da so otročki zdravi..

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
10.1.2008 20:42:44   
vaney
meni se tudi zdi, da mazanje ne pomaga ne vem, kako. jaz se mažem od 20. tedna dalje, zadnja 2, 3 mesece sem se mazala večkrat na dan, zadnji mesec skoraj vsakič, ko sem šla na wc, pa sem jih vseeno dobila. očitno se bom morala sprijaznit z njimi, kaj mi pa ostane drugega...user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
10.1.2008 21:16:58   
Mbee
Jst tud zaenkrat še nimam nobene in me če jih dobim po nogah in zadnjici sploh ne bo preveč razburilo, bi me pa če bi jih dobila po trebuhu, ki je zaenkrat edini del telesa na katerem strij še ni user posted image

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
10.1.2008 21:20:15   
rija
jaz sem se mazala od dneva, ko je test pokazal + pa nisem pridelala nobene user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
10.1.2008 22:35:08   
Naja30
1 mesec po porodu, zaradi hitrega hujšanja. Ampak so prav tako čudežno izginile kot so se pojavile user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
10.1.2008 22:49:51   
lelaval
V vsaki user posted image  sem jih par pokasirala - no v zadnji najmanj, ker se jih je že v predhodnjima dovolj nabralo user posted image . A se ne obrmenjujem z njimi. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije?
10.1.2008 22:53:15   
Anonimen
Nimam jih.

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije?
11.1.2008 8:29:17   
Anonimen
Nobene, ne prvič in ne drugič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije?
11.1.2008 8:40:54   
brest
Dobila sem jih šele po porodu in to po prsih, zaradi hudega navala mleka. No, sem imela vsaj za par dni občutek kako je biti Pamela Andersen user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije?
11.1.2008 9:00:53   
Inigo
jst sm v 16 tednu in zaenrat še ni nobene. sicer se od začetka nosečnosti - odkar sem vidla plusek na testu - mažem z različnimi kremami. najprej sem imela eucerinovo olje, po katerem sem dobila alergija, sem zamenjala z afroditino kremo proti stijam, pa mi ni bil fajn občutek po koži, zdaj pa imam balzam za dojenčke in mamice od L+occitana in sem izredno zadovoljna. je mastno ampak da koži zelo dober občutek. mažem se zvečer s tem, zjutraj pa na hitro po kritičnih delih z Dove kremo s svilo. da vsaj malo dišim, ker ta balzam nima vonja.

glede na to, da sem prj imela čisto raven trebuh, se mi zdaj že precej pozna, tako da bi se lahko pojavila kakšna strija. pa vseeno mislim, da sem se z mazanjem malo rešila tega. sicer pa bomo videli kako bo proti koncu.

lepo se imejte in želim vam čimmanj strij!

(odgovor članu brest)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
11.1.2008 9:06:44   
frutka_
V prvi nosečnosti niti ene same. Zredila sem se 9kil. Zdaj pa tudi upam, da bom jo tako poceni odnesla. Noseča sem 14tednov.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
11.1.2008 9:18:14   
s.
Jaz sem jih fasala že pri 14 letih.user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
11.1.2008 9:20:58   
Anonimen
Prvič sem jih dobila samo na prsih po porodu, ko sem dobila naval mleka in mi je popokala koža, drugič sem jih pa na trebuhu dobila zadnjih 14 dni, s tem, da sem bila 11 dni čez rok. Najprej sta bili samo dve strijici, par dni čez rok se mi je pa čisto razparal trebuh od teh strij.user posted image  Zdej je pa res tak za zjokat.user posted image

(odgovor članu s.)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
11.1.2008 11:05:08   
SašaR
tudi jaz sem bila ena izmed tisti nosečnic, ki so jim bile v vidne samo dve ali tri strije, po tem pa po porodu pa sem skoraj dol padla, saj je bil cel trebuh poln belih strij, ki seveda prej sploh niso bile vidne.user posted image

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
11.1.2008 11:12:17   
OliveOyl
V prvi nosečnosti me je razneslo po stegnih in tazadnji.zredila sem se mnde 23 kg.user posted image pa skozi sem se mazala.
ta drugič me pa ene par,tam nad kolkom.zredila sem se 16kg. trebušček pa niti ene.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
11.1.2008 11:17:39   
barbas
Ja sem jih opazila mesec pred PDP-jem in to okoli popka, se malo pa bo ratal sončekuser posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
11.1.2008 11:18:46   
Zofy
Jaz sem konec 30. tedna, pa ni še nobene. Mažem pa se od kakega 3. ali 4 meseca, ko je začel rast trebušček. Prej sem se z navadno Niveo za telo, od 4. meseca pa najprej z baby mandljevim oljem (od Lumpija), potem pa z Johnson&johnson gel oljem.  Zadnje 14 dni sem se začela mazati tudi pred spanjem in sicer z navadno vlažilno kremo za telo z vitaminom E (ko se ena izprazni kupim drugo od druge firme, da malo kombiniram, ker se koža menda navadi na eno vrsto kreme).

V kreme priti strijam pa ne verjamem, ker so dobre (po moje) samo za praznjenje denarnice. Če imaš predispozicijo, boš strije dobil v vsakem primeru in lto ahko omiliš ali delno preprečiš s pitjem veliiiiko tekočine in negovanjem kože.

No, upam, da strij ne bo, ker jih imam že od prej, ko sem se zredila in pa po riti od 13 leta, ko sem se čez poletje potegnila...user posted image

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
11.1.2008 14:03:28   
Anonimen
Jaz nisem imela prav nobene. Po porodu pa se mi je tretji dan pokazala ena grozljivka na dojki. Četrti dan pa druga.
Si vedno rečem, da imam spomin na mojo user posted image .

Drugače pa sem se občasno mazala s čistim karitejevim maslom.

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali ste (in kdaj) dobile strije???
11.1.2008 17:03:28   
*BellaLuna*
Mazanje itak ne prepreči strij, ker je samo elastičnost kože tista, ki vpliva na to, ali bodo strije nastale ali ne. Če se pa seveda na hitro zredimo, je pa večja verjetnost da nastanejo. Jaz jih zaenkrat še nimam, pa upam, da jih tudi ne bo. Se pa mažem, ampak ne zaradi strij, ampak zato, ker me drugače ful srbi po trebuhu in prsih. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?