|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobozdravnik
14.1.2008 8:38:48   
belinka
Lep pozdrav!

Prosila bi za pomoc. Namrec, morala bi k zobozdravniku. Sedaj pa ne najdem nikjer odgovora o tem ali lahko popravlja plombe ali pa je to skodljivo (mislim na tiste srebrne). Zato bi vas prosila za vase izkusnje s tem, da vem kaj naj naredim (ali naj pocakam - ceprav to tudi ni vrjetno dobro,...).

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zobozdravnik
14.1.2008 8:45:57   
Inigo
seveda lahko greš! brez skrbi. pri zobarji pa povej, da si noseča in ti bo sam še enkrat isto povedal.

pa lepo zrihtaj!

(odgovor članu belinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zobozdravnik
14.1.2008 9:39:29   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo
seveda lahko greš! brez skrbi. pri zobarji pa povej, da si noseča in ti bo sam še enkrat isto povedal.


Točno tako user posted image  Meni je zadnjo plombo naredil ravno nekje v tretjem-četrtem mesecu nosečnosti user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zobozdravnik
14.1.2008 9:42:38   
belinka
Hvala! Sem ze malo bolj pomirjena. Pac nekje sem brala, da bi naj odsvetovali odstranjevanje teh plomb (srebrnih), ker naj bi bile skodljive (tudi za plod). Pa se raje informiram kako se izvaja v praksi.

Pa ko so vam popravljali stare plombe, kaj so tudi uporabljali te srebrne ali so uporabljali kaksne druge?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zobozdravnik
14.1.2008 9:44:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: belinka
Pa ko so vam popravljali stare plombe, kaj so tudi uporabljali te srebrne ali so uporabljali kaksne druge?


Pri meni nazadnje "srebrne" - amalganske.

(odgovor članu belinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zobozdravnik
14.1.2008 10:12:25   
spps
ojla!
tud men so naredili srebrno plombo na sred nosečnosti.Zobozdravnici sem povedala da sem user posted image .nisem imela nobenih težav niti bebica.lp!
p.s.:čimmanj obiskov zobozdravnika med nosečnostjo želimuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zobozdravnik
14.1.2008 14:53:20   
ursalara
meni osebno moj zobozdravnik ni hotel opravljati nobenih posegov in se z bolečino spopadam se danes 

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zobozdravnik
14.1.2008 19:19:48   
Zofy
Jaz sem ravno od zobarja, trebuh se mi že ornk pozna, tako da je bilo očitno, da sem noseča, pa je vseeno naredil srebrno plombo. Sem pa tudi jaz brala, da so nasplošno škodljive...
No, naj povem dobro stran obiska pri zobarju v nosečnosti: zgleda, da je res, da se proti koncu nosečnosti nosečnicam sprošča nek hormon, ki deluje kot analgetik, protibolečinsko. Mi je namreč vrtal in vrtal in me ni bolelo skoraj nič, pa ponavadi ful skačem po stoluuser posted image

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zobozdravnik
15.1.2008 9:41:27   
pikica_30
jaz sem bila tudi prejšnji teden pri zobozdravniku in mi je naredil eno plombico ("srebrno"). to ni škodljivo, v bistvu je ful boljše kot, da imaš luknje. je pa seveda boljše, da ti vse dela brez injekcij!

pa še to, še preden sem vedela, da sem noseča (ampak sem že bila), sem bila na operaciji zaradi granoloma, kjer sem dobila več injekcij in kasneje sem za to povedala ginekologinji, pa je rekla, da ni nič hudega. Tako, da brez skrbi!  

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zobozdravnik
15.1.2008 15:53:34   
bamby
Jaz sem bila prejšnji teden zadnjič pri zobozdravniku. Mi je sicer dala belo plombo, ampak prej je bila pa tudi kakšna srebrna. Pa kanale mi je pucala, pa zdravila v zob dajala... Po moje morajo tudi zobozdravniki vedeti, ali kakšen material škoduje plodu ali ne user posted image .

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zobozdravnik
16.1.2008 12:34:45   
Tato
pozdravljena,

tudi jaz sem bila pred časom pri zobarju, in sem tudi povedala, da sem noseča... in mi je takoj zobazdravnica rekla; ja potem, ti pa ne smem dati srebrnih plomb zaradi ploda, ampak belo.


(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zobozdravnik
16.1.2008 13:31:04   
belinka
Tako kot zgleda vsak zobozdravnik naredi po svoje. Tudi sama sem ze bila sedaj pri zobozdravniku, pa mi je normalno popravljal staro plombo in dal novo (oboje srebrno). Sem opozorila, da sem noseča in da sem brala, da naj bi bile srebrne skodljive. Pa je rekel, da lahko normalno se vse dela. Pa se sem narocena.

Tak, da mi ni ravno jasno kak je zdaj s tem. Zgleda odvisno od zobozdravnika. Upam le, da ni ˝preskodljivo˝ in da bo vse ok.

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?