|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prve brcike
21.1.2008 9:41:38   
Anonimen
Kakšne nej bi ble prve brce,sem v 15t in je to moja 1.nosečnost.A zgledajo nekak tako kot da bi se te v nekdo dotaknu s prstom (čist na rahlo-glih tok dfa čutiš),pa kokr da bi ti nekej frfotalo po trebuhu enkrat iz leve drugič iz desne al je to sam moj plod domišlije.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prve brcike
21.1.2008 9:44:05   
neja24062007
Ojla

jap to naj bi bile prvi brcike. podobne so prhotanju metuljevih kril. Jaz sem bila user posted image 15t 5d ko sem začutila prve brcike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prve brcike
21.1.2008 10:14:39   
Naja30
Kot plahutanje metulja ali ribice user posted image  Zelo nežno, kot da te narahlo boža.

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prve brcike
21.1.2008 10:42:52   
Inigo
js pa še nič ne čutim, pa sem "že" v 17 tednu... user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prve brcike
21.1.2008 10:42:59   
Anonimen
ja nekaj takega kot da bi te na notranji strani mal narahlo boksnu tko sm jest čutila ampak da sem res vedla da je to to je blo sele v 20 tednu.sej pravjo da tiste ki pričakujejo prvič da kasnej začutjo prve gibe kot tiste ki so ze rodile.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prve brcike
21.1.2008 11:42:27   
izgubljena_ovcka
Jaz sem trenutno 17t 6d in dva dni nazaj sem mirno ležala in me je nekaj prav narahlo pobožalo čisto spodaj v trebuhu. se mi je kar posmejalo ker sem vedela, da je moj sonček. :) Je pa res da od takrat enkrat potem nisem več čutila, očitno je takrat "zadel" na tako mesto...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prve brcike
21.1.2008 13:37:12   
Tinky
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

js pa še nič ne čutim, pa sem "že" v 17 tednu... user posted image


hvala enako


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prve brcike
21.1.2008 14:21:04   
Katy\o/
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

js pa še nič ne čutim, pa sem "že" v 17 tednu... user posted image


hvala enako



Tudi pri meni je tako. Zgleda da naši julijčki mal "počivajo". user posted image


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prve brcike
21.1.2008 14:32:08   
Rubin.
Jaz sem jih začutila v 17. tednu in je bilo, kot da bi se igrala dva metuljčka - nebeško.

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prve brcike
21.1.2008 17:37:29   
Inigo
upam, da bom kmalu tut jst kj začutla... in vse ostale julijke! že komaj čakam... user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prve brcike
21.1.2008 17:57:03   
jana81
punce nič se sekirat..jst sem prve brcike začutla šele v 20.tednu, no mogoč sem jih že prej pa se nisem zavedala, zdej pa čutim že prave udarce..user posted image user posted image ...
pravi moj da pritiska na gas...user posted image user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prve brcike
21.1.2008 17:57:15   
MARTINŠČICA
Hojla, jaz sem pa noseča 17 tednov in že en teden občasno kar konkretno čutim nekakšno brcanje. Nosim user posted image user posted image . Metuljčkov pa nisem nič čutila.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?