|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   angel sounds
25.8.2008 23:12:56   
Anonimen
danes semkupila napravo angel sounds,in sem prav lepo slišala bitje srčka moje pikice,ali jo ima katera od vas in kake so vaše izkušnje.ali to lahko kaj škoduje plodu.lep pozdrav in hvala za odg.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: angel sounds
25.8.2008 23:44:16   
ČebelicaMaja
jaz sem tudi zadovoljna z napravo... mi je pa zadnjič, ko sem bila na CTGju, sestra rekla, ko sem ji povedala, da uporabljam AS, da je treba pazit, da je uporaba kratkotrajna, ker bojda segreva plodovnico...
... sem bila kar malo jezna, da te proizvajalec ne opozori in da sem to izvedela šele v 39T- samo jaz itak nisem pretiravala z uporabo...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: angel sounds
26.8.2008 7:58:26   
potepinkica
midva bi tudi imela angel sounds amak v Kranju ga v nobeni trgovini nimajo ne v Beby centru in ne v Pikipolonici. Sem ker malo razočarana. Ima mogoče kekšna doma in ga ne rabi več ga odkupim? 

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: angel sounds
26.8.2008 8:57:38   
Anonimen
potepinkica, saj ga lahko naročiš prek Baby Centrove spletne trgovine ... nad 20€ je poštnina zastonj pa v 2-3h dneh (če je na zalogi) ti ga dostavijo na dom.

(odgovor članu potepinkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: angel sounds
26.8.2008 9:11:44   
potepinkica
hvala za odgovor, sva ga nogočila v Bejy Centru in naj bi ga imel do konc tedna. Kupem tut rablenga če ima kekšna ga doma in ga nerabi več. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: angel sounds
26.8.2008 14:23:48   
Lorencia
od kdaj pa do kdaj ste ga uporabljale ?
V katerem obdobju se je najlepše slišalo ?



(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: angel sounds
26.8.2008 21:01:36   
Taula
Jaz sem ga imela in mi ni žal. Uporabljala sem ga na začetku, ko še nisem čutila brcik in nato na koncu ker je bila žabi zelo mirna in me je zvok srčka pomiriuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: angel sounds
27.8.2008 5:45:56   
AnciM
Jaz sem ga uporabljala enako kot Taula. Predenj sem čutila prve brcike. Sploh kadar so me vezi zelo dejale in sem se ustrašila, da je kaj narobe. In sedaj na koncu, ko se malemu po cel dan ne da brcnit, da preverim, če je še tu. user posted image Kadar je priden in veselo razgraja po trebuhu ne čutim nobene potrebe po poslušanju.

Sem pa opazila, da me naprava kar malo pogreje, če jo predolgo uporabljam. Malemu pa tudi ni preveč všeč, da motim njegovo zasebnost. Tako, da nekaj je na tem segrevanju.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: angel sounds
29.9.2008 20:09:44   
_malina_
sem malo nova na forumu, pa ne razumem najbolj kako posljem zasebno sporocilo, ce ne vem naslova oz. ne poznam uporabnika user posted image --- rada bi kupila rabljen angel sounds, pa sem zelela pingvincico vprasat, ce ga se ima...

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: angel sounds
29.9.2008 20:59:00   
Lorencia
Pod uporabnikom...v temi, ki jo je odprla - imaš ikonico in spodaj piše z.s...pred tem je še ikona e-mail .
Vglavnem klikneš na to ikonico z.s in se ti odpre možnost, da napišeš privat sporočilo.

(odgovor članu _malina_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: angel sounds
29.9.2008 21:02:12   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: _malina_

sem malo nova na forumu, pa ne razumem najbolj kako posljem zasebno sporocilo, ce ne vem naslova oz. ne poznam uporabnika user posted image --- rada bi kupila rabljen angel sounds, pa sem zelela pingvincico vprasat, ce ga se ima...


v postu, ki ga je napisal avtor (npr. pingvinčica) imaš levo spodaj več okenčkov (email, ZS, kontakt, album, blokiraj) klikni na ZS in se ti bo odprl en velik oken, pa tam napiši in na koncu pritisni pošlji. Vsa umetnost.
Za branje ZS (če je kdo tebi pisal), pa imaš čisto na vrhu na desni strani ekrana rdeče-rjavo okno MOJA RINGARAJA, klikneš tam gor, poiščeš zasebna sporočila in klikneš da se ti odprejo. 
Moraš pa biti vedno prijavljen, če ne, ne moreš ne pisat, ne brat ZS.

(odgovor članu _malina_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: angel sounds
29.9.2008 21:08:28   
Hope2
Pa me je lorencia prehitelauser posted image .

Glede AS pa sem ga jaz rabila vsako jutro do brcik. Sva z možem imela kar ritual. Poslušala sva ga manj kot minutko, sam tolk, da sva se pomirila, da je vse ok. Zdaj ga več ne rabim, edino zadnjič je prav prišel, ker je malček imel bolj miren dan.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: angel sounds
4.1.2009 19:06:51   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: _malina_

sem malo nova na forumu, pa ne razumem najbolj kako posljem zasebno sporocilo, ce ne vem naslova oz. ne poznam uporabnika user posted image --- rada bi kupila rabljen angel sounds, pa sem zelela pingvincico vprasat, ce ga se ima...


Pingvinčica ga sigurno nima... ga imam jaz.user posted image
Se pa sigurno najde katera, ki ga prodaja, poglej še na bolhi.

Srečnouser posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu _malina_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: angel sounds
25.7.2009 16:41:48   
pikica_2010
Nosečnost (posebej prva) je res božanski dogodek, žal pa se tega dobro zavedajo tudi razni kramarji.
Angelsounds, v Baby centru stane cca. 70EUR, na spletu (Ebay, Amazon) ga boste hitro našli za polovično ceno (skupaj s poštnino).
 

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: angel sounds
13.11.2009 12:21:41   
nataska_3
res je... na nemskem amazonu ga s postnino vred dobite v treh dneh za 43€ ...

(odgovor članu pikica_2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: angel sounds
14.11.2009 21:16:54   
neoslišana
živijo ali je katera že probala z AS snemat na računalnik baje se da sam jaz sem pretumasta,...

_____________________________

BABY RULES!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu nataska_3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: angel sounds
14.11.2009 21:45:26   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: neoslišana

živijo ali je katera že probala z AS snemat na računalnik baje se da sam jaz sem pretumasta,...


Tudi mene zanima. Meni nikakor ne uspeuser posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu neoslišana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: angel sounds
14.11.2009 22:32:16   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: neoslišana

živijo ali je katera že probala z AS snemat na računalnik baje se da sam jaz sem pretumasta,...


Tudi mene zanima. Meni nikakor ne uspeuser posted image user posted image


Punce, za to boste rable kakšnega moškega, ki se mal na tehniko spozna user posted image .
V bistvu ima AS eno luknjo, kamor se vtakne nek kabel (navaden kabel, ki ima priključek, da gre v izhod na AS) in se potem na drugi strani vtakne v računalnik (v luknjo, nad katero so recimo narisane slušalke - ne vem, če majo vsi računalniki tako). Torej, rabi se povezovalni kabel, ki bo povezal AS in računalnik.
Potem se nekje z neta zastonj download-a programček, ki omooča snemanje. Mislim pa tudi, da ma menda že Windows po defaultu nek snemalni programček na računalniku.
Potem se s tem programčkom (in s pomočjo kabla, ki povezuje AS in računalnik) posneti bitje srčka (ve mate medtem AS na trebuščku).

No, baje gre to tko nekak.... Vem pa to zato, ker je kolega tko snemal pri svoji punci, ko je bla noseča. Midva sva pol dobila v posojo njun AS, ko sm bla noseča in je takrat povedal o tem snemanju, da se da. Nisva pa midva tega sama pol šla nikol delat.
Probite mal s kakšnim dedcem podebatirat o tem, kar sm napisala jaz bolj laično. Pa se bo dalo!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: angel sounds
15.11.2009 7:49:12   
Anjuša
Punce mene zanima ali katera prodaja AG, ki ga ne potrebuje več?

_____________________________

Anjuška

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: angel sounds
15.11.2009 9:41:52   
neoslišana
živijo anjuša pojdi na bolho tam jih je kr neki jaz sem tam kupla pa sem dala sam30 eur pa mi deluje, paslali so mi prek pošte čist enostavno,..

_____________________________

BABY RULES!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: angel sounds
16.11.2009 14:30:42   
gajka
Snemanje z AS in programom SoundRecorder:
Kabel daš na eni strani v AS, na drugi pa v luknjo za mikrofon (tak kabel sem imela jaz poleg slušalk priložen AS). Če uporabljaš SoundRecorder (Windowsi XP: Programs/Accessories/Entertainment) , samo stisneš gumb Record, posnameš max. 60 sekund zvoka (omejitev programa), shraniš datoteko in to je to. Kak drug program za snemanje zvoka si lahko snamete z neta.
Aja, pa v tem primeru zvoka med snemanjem ne slišiš iz računalnika, zato priporočam, da hkrati na AS pripneš še slušalke (itak ima AS 2 izhoda).

< Sporočilo je popravil gajka -- 16.11.2009 14:32:31 >

(odgovor članu neoslišana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: angel sounds
17.11.2009 10:23:44   
MiNa*
a katera ve, če si lahko angel sound kje sposodim (npr. Sanolabor, Medis, ipd)? Potrebovala bi ga pa za 3 tedne (do PDP).

Zadnje čase so gibi in brcike tako redki, da me je prav strah, in bi mi AS omilil moje strahove. Da pa vaskič letim na urgenco, pa žal ne gre, ker je včasih faza mirovanja 3-4 ure, potem pa pol ure aktivnosti in spet mirovanje. Na UZ in CTG je vse OK .,

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: angel sounds
15.12.2009 20:30:54   
extra
Dr. Pušenjak je napisal, da Angel sounds ni škodljiv...oz. kaj vse je škodljivo. Če bi gledali na to, niti gsm aparatov nebi smele uporabljati. Tako da ni panike no. 

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: angel sounds
19.12.2009 20:35:01   
Zvezdici
Glede AS sem jaz nekje prebrala, da povzroča samo nelagodje otroku.
Jaz ga zato res uporabim, pač takrat ko je user posted image čez dan malo bolj miren, da se sama pomirim da je vse ok.

Je pa res, da vsakič ko ga uporabim mi pošlje nazaj kakšno brciko ali dve, češ pusti me na miru, ter se včasih še obrne stran, da srčka potem ne moram več slišati in moram ponovno iskati user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu extra)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: angel sounds
19.12.2009 21:09:22   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Jaz sem ga imela in mi ni žal. Uporabljala sem ga na začetku, ko še nisem čutila brcik in nato na koncu ker je bila žabi zelo mirna in me je zvok srčka pomiriuser posted image


Jaz tudi tako. V prvi in sedaj v drugi nosečnosti - tam od 12-25 tedna, pa potem na koncu občasno. V glavnem, ko me je prijel kak strah...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?