|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   T2 ali Telmach?
13.1.2008 17:18:00   
Njuškalo
Tisti, ki se bolje spoznate: kateri je boljši in bolj ugoden?Telefona ne rabim, gre se mi za dobro ponudo kar se tiče interneta in televizije.Ni potrebno, da je internet glih najhitrejši, ampak , da se mi vsak drugi video ,ki ga gledam ustavi, ker je tako nikakva povezava pa tudi ne mislim več prenašat.No, da vidim, kaj boste povedali.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: T2 ali Telmach?
13.1.2008 17:22:19   
lojzika
Mi mamo T2 najbolj švoh varjanto (samo internet) 14€ na mesec pa čist fajn laufa

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: T2 ali Telmach?
13.1.2008 17:23:17   
Anonimen
Midva imava Telemach in sva zadovoljna. Imava telefon, tv in internet.Plačava 26 evrov mesečno.
Poznam pa kar nekaj ljudi, ki imajo T2(Gorenjska) in niso zadovoljni.Kako je drugje ne vem.

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: T2 ali Telmach?
13.1.2008 17:24:35   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Poznam pa kar nekaj ljudi, ki imajo T2(Gorenjska) in niso zadovoljni.Kako je drugje ne vem.



Zaradi česa pa niso zadovoljni?Itak me najbolj zanima za Gorenjsko.Zdaj imam Tele-cable net, pa so nikakviuser posted image , februarja se mi izteče in želim iti na boljše.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: T2 ali Telmach?
13.1.2008 17:26:25   
Anonimen
Večkrat so brez telefonske povezave.Nekaj trgovin v Radovljici, ki ima T2 se pritožuje, da jim internet stalno meče ven, tako, da imajo oteženo delo.

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: T2 ali Telmach?
13.1.2008 17:29:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lojzika

Mi mamo T2 najbolj švoh varjanto (samo internet) 14€ na mesec pa čist fajn laufa

Isto.user posted image

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: T2 ali Telmach?
13.1.2008 17:52:49   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: lojzika

Mi mamo T2 najbolj švoh varjanto (samo internet) 14€ na mesec pa čist fajn laufa

Isto.user posted image


Isto, samo da imamo tudi tv in telefon. Internet ves cas dela (primorska).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: T2 ali Telmach?
13.1.2008 18:10:07   
Majuska
Midva imava v novem domu internet + TV od T-2. Mislim da bova plačala okoli 40 € (imava neko hitro varianto interneta) in sva zelo zadovoljna.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: T2 ali Telmach?
13.1.2008 18:22:35   
trnuljčica
Mava tv, internet in telefon pri T2 in vse laufa. Pa še veliko ceneje kot prej.user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: T2 ali Telmach?
13.1.2008 19:43:13   
Jablana
mi2 imava telemach (i-net in tv) in sva zadovoljna. enkrat sva imela manjše težave z i-netom in sva jih poklicala - so bili prijazni in so takoj rešili. plačujeva preveč, vsaj kar se kabelske tv tiče. malo morje programov, ampak jih ne gledava.


(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: T2 ali Telmach?
13.1.2008 19:47:48   
Anonimen
T2 je fajn, če nimaš kakšnih problemov. Če pa jih imaš, pa si v riti.user posted image  No, naj povem mojo zgodbo. Najprej sem se odločila za paket tv, telefon in interet. Mi pridejo montirat in ker imam računalnik v drugi sobi kot tv, bi morala imet speljan kabel iz dnevne preko kuhinje, nato preko hodnika v delovno sobouser posted image . Za kar se seveda nisem strinjala. Vem, da boste rekle saj imajo tudi brezžični internet...ja, ja...ga imam in ne vleče po celem stanovanju enako in še povrhu je moj ata računalničar in pravi kabel je le kabel. No, in se odločimo, da ne bomo vzeli tv...vse prav...napišemo na pogodba tv niso prejeli...in glej ga zlomka...sem dobivala vsak mesec všteto naročnino za tv. Pošljem reklamacijo za naročnino, kot so mi svetovali na T2. Naslednji mesec ponovno dobim položnico z všteto naročnino.user posted image  Jih ponovno kličem...in oni...gospa, vse je urejeno. In res, naslednji mesec je bila položnjica brez naročnine za TV, ampak sem zato dobila položnico za 20 e (dvo mes. naročnina za tv-ki je nikoli nisem imela). Ok, ponovno kličem...gospa je vse urejeno mi pravijo...no, bomo vidli...upam, da me slučajno ne bodo tožili. Ampak to še ni vse!!!!! Na T2 smo 4 mesece in od tega nam je že 2X crknil telefon (oz. nekaj drugega, pač klicat nismo mogli) in ko jih kličeš in te potem vežejo na tehniko in...čakaš...čakaš...in redko dočakaš. Ma milijon krat sem jih klicala. user posted image
Aja, pa še to! Podpišem pogodbo in pridejo vse namontirat (ne vzamemo tv) in kaj pol...oni že prej prekličejo mi kabeljsko in za ponovni vklop sem morala plačat mislim, da 35 E. user posted image user posted image user posted image
Pa še ful mi je grdo toliko totih kablov in škatl je za vse to potrebno.
Se mi pa zdi, da so tile telefonisti tako že zverzirani, da samo govorijo: Ja, gospa...ja, gospa!user posted image

Drugače pa mi internet dela super. V glavnem...jaz se ne bi niti pod točko razno še enkrat odločila za T2.
No, to je moja izkušnja z T2. Se opavičujem, ampak sem se mogla skašljat.

(odgovor članu trnuljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: T2 ali Telmach?
14.1.2008 1:01:58   
saving
Jaz sem imel Telemach 4 ali 5 let nazaj in so bili grozni. Katastrofa. Internet je stalno "padal ven", pomoči za uporabnike preprosto ni bilo! Če ti je net nehal delati petek popoldan... sorči. Smola. Imeli so eno mobilno številko, na kateri se ni nihče nikoli oglasil. Groza. No, to je bilo leta nazaj, morda je sedaj druga pesem! Imajo tudi drugo lokacijo, druge lastnike... verjetno je sedaj veliko bolje. Najbolje, da se pozanimaš pri kakšnemu sosedu.
T-2 mi dela super (Notranjska).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: T2 ali Telmach?
14.2.2008 17:09:03   
mateyka
Telemach so ful nepotisti - "ni se dal/ne vem.. itd" met interneta, ko sem hotla vzet za ponudnika amis. če pa sem vzela njih, se je pa dalo - prauser posted image  user posted image . takoj, ko smo lahko, smo vzeli T2 pa še hitrejši in cenejši je!

(odgovor članu saving)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: T2 ali Telmach?
14.2.2008 20:45:13   
blustar
Mi imamo sicer siol oz. zdaj telekom. Od drugih, ki jih poznam so s T2 zadovoljni... potem ko so enkrat dobil. To, kako so dobil oz. kolk časa je trajal, je pa druga zgodba. Podpora uporabnikom jim zelo šepa.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?