|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   majska poroka - pomoč prosim
28.1.2008 13:48:04   
biga
Torej, s partnerjem se nameravava poročiti maja. Vse, kar sva se zaenkrat odločila je, da bo v družinskem krogu, skromna in datum že imava. Rada bi se poročila na gradu Kostanjevica na Krki ali Mokrice. Ali ima morda katera s tam izkušnje? Če se poročiš v drugi upravni enoti, v kateri ne stanuješ, kako to urediš? Kaj pa, če je tudi cerkvena poroka v drugi župniji? Kakšne papirje rabiš? Torej samo pokličem na upravno enoto in se dogovorim za datum al kako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: majska poroka - pomoč prosim
28.1.2008 13:59:00   
Anonimen
ja pokličeš na upravno enoto še bolš pa je če gresta osebno tja,samo pohitita midva sva sla 3 mesce prej rezervirat uro za civilno pa ze nisva imela kaj dosti izbire.tko da mislim da bosta mogla kr mal pohitet.kar se pa druge zupnije tiče pa mislim da ni problema morata imeti potrdilo o pripravah na zakon pa izpis iz svoje zupnije da si krščen pa da si se samski.to je to veliko sreče

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: majska poroka - pomoč prosim
28.1.2008 14:08:36   
SRCCEK
Živjo

Tudi midva se poročiva maja in to 10 maja na gradu na Kostanjevici na Krki. A si že rezervirala datum za civilno poroko....če ga nisi, naj ti povem, da ko sva šla midva rezervirat datum pred 14 dnevi...so bili vsi datumi v maju zasedeni, razen 10.05. ob 14 in 16 uri....pa mogoče je še 3.5 frej....kasneje je pa vse zasedeno. In midva sva se odločila 10.5. ob 14. uri. Vse kar sva rabila s sabo je bil oseben dokument, pa ime in priimek poročnih prič z datumom rojstva!!
Če še nisi rezervirala, pohiti!!!!!

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: majska poroka - pomoč prosim
28.1.2008 14:14:56   
biga
Srccek, pa si šla datum rezervirat na upravno enoto Krško al kam? Če sem iz UE Novo mesto, kam moram potem?

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: majska poroka - pomoč prosim
28.1.2008 14:34:42   
SRCCEK
Pokličeš na matični urad na OBČINO NA KOSTANJEVICI NA KRKI!!!
URADNE URE SO V SREDO od 7-17 in v PETEK od 7-13h ..tel je 07/ 498 7007-tukaj rezerviraš datum. Potem pa najbolje da greš še na grad, tam imaš pa dve varianti  kje se boš poročila- ali v galeriji ali v kapeli.....meni sta oba prostora zelo všeč, s tem da je galerija mal manjša in bi bila za tvojo poroko dovolj velika, če ne boš imela toliko povabljenih, za mojo bo verjetno premajhna. Na gradu se pa začnejo uradne ure ob 9.zjutraj.
Men je ta grad že od osnovne šole ful lep in sem ful vesela, da se bom tam poročila. Res da ni nekej na haj, tako kot Otočec, ampak men ni do tega!!! Glavno da bo lepo!!!! Uživaj pa vso srečo z rezervacijo!!!user posted image user posted image

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?