|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleč spolni odnos
6.11.2009 12:25:13   
unamaca
Pozdravljene punce!
Od mojega poroda je že minilo dobre tri mesece in me še vedno pri spolnem odnosu boli oz. peče.
user posted image    Sem bila  sicer šivana(zunanji) sam to nebi smel biti razlog, ker se je vse lepo zacelilo!!
Kdaj pa so se stvari pri vas normalizirale?? 


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleč spolni odnos
6.11.2009 22:43:23   
lotkla
Jaz sem bila tudi šivana zunaj. Po 7 tednih sva začela s spolnimi odnosi in je bilo vse ok. Če te še kar boli oz. peče, pa vseeno stopi do ginekologa. 

(odgovor članu unamaca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleč spolni odnos
15.11.2009 20:21:46   
Anonimen
hmm.. kako pa je s poljubljanjem in predigro?

spomnim se, ko sem bila z bivšim, da je tud mene bolelo in peklo. pa takrat še nism imela otrok. bil je v predigri problem, ker je je bilo premalo ali nič. čez čas pa sem ugotovila, da me preveč stvari moti na njem in se enostavno nisem več vlažila, ker mi ni dišal oz. mi ni bilo do njega - podzavestno. ko sem si prišla na jasno, kaj sploh hočem, se mi je posvetilo, da nisva za skupaj. čista psihološka finta. ko se je začel trudit in vključeval predigro, mi je postalo pa sploh mimo - niti njegovega poljubljanja nisem več prenašala.
zdaj imam ljubčka, s katerim imava otroka. tri mesece po porodu sva postala ponovno spolno aktivna. ni bilo in še zdaj ni nobenih težav.

seveda ne trdim, da gre pri tebi za isto zadevo. bog ne daj!
samo svojo izkušnjo sem navedla.
in morda bo v razmislek kateri s podobnimi težavami.

(odgovor članu lotkla)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?