|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sodni zapisnikar
27.1.2008 11:04:44   
Anonimen
Kako dober moraš biti v tipkanju, da prideš v ožji krog na razgovoru(testiranju). Ali res zahtevajo slepo desetprstno tipkanjeuser posted image

Joj testiranje me čakauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sodni zapisnikar
27.1.2008 11:10:00   
Carovnica Mica
sej to se je pa kaksen teden nazaj ze debatiralo-vpiši v iskalnikuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sodni zapisnikar
27.1.2008 11:18:11   
lelaval
Sekica od mojega user posted image  opravlja to delo - ja - obvezno je slepo tipkanje in ne vem točno, koliko udarcev na minuto.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sodni zapisnikar
27.1.2008 18:18:47   
Anonimen
Ja logično da je obvezno slepo tipkanjeuser posted image .....sej to je bistvo tega dela.
Mislim pa da sem v enem razpisu enkrat prebrala da 240 udarcev na minuto....neki tacga no.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sodni zapisnikar
27.1.2008 19:41:18   
saraja
No, da ti povem še jaz. Bila sem pred mesecem na preizkusu. Ja, zahtevajo desetprstno tipkanje. No, bilo nas je 64, vzeli so pa dve. Tiste dve, ki sta imeli največ udarcev in najmanj napak. Vzeli so pa takšni, ki je ena imela 320 udarcev na minuto, druga pa 270.



_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   sodni zapisnikar
1.2.2008 15:36:22   
dzanika
No jaz sem tudi že bila na tem testiranju in dobila službo saj sem imela največ udarcev. Mislim pa da je bil pogoj za razgovor sploh 200 udarcev na minuto. Tko da tiste ki jih niso dosegle sploh niso šle na razgovor. Vsaj tko je blo pri nas. Sam služba pa ni bogvekaj. Vsaj na tem sodišču ki sem bla jaz ne. Za katero sodišče pa greš?? Lahko pa pišeš na ZS.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sodni zapisnikar
1.2.2008 15:47:07   
Anonimen
Sem ti poslala ZS

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sodni zapisnikar
2.2.2008 20:23:42   
diana_25
priporočam da imaš vsaj 200 udarcev na minuto. Praksa potem na razpravah ti prinese še več udarcev. Moraš biti zelo hitra (sem namreč strojepiska). Pa tudi zelo zbrana moraš biti. Če te še kaj zanima, pa vprašaj. lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?