|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lepotilni saloni
17.2.2008 20:32:59   
lol
Za rojstni dan,sicer malo pozno,me je mož presenetil in me za darilo poslal v lepotilni salon oz kar si najbolj želim.Rekel pa mi je da si ga naj sama izberem in grem on pa je plačnik.Sedaj pa me zanima,če mi lahko svetujete kam naj se odpravim?Imela bi rada masažo telesa pa še kaj zraven,sem pa iz Grosuplja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lepotilni saloni
17.2.2008 20:39:46   
eya
Pejte se za kak dan čez vikend kopat v Strunjan, ti pa vmes skočiš na masažo v njihov wellness Salia, jaz sem bila tam na masaži s karitejevim maslom in je bilo super. Pa na kosilo lahko greste, imajo v hotelu res dobro hrano in pester izbor. Bazen je pa z morsko vodo, pa otroški čofotalnik imajo.

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lepotilni saloni
17.2.2008 20:41:29   
Anonimen
Tisti v hotelu Domino Grand Media je baje tudi fajn :), ce isces v blizini.

(odgovor članu lol)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lepotilni saloni
19.2.2008 10:12:19   
helimaša
drugače imaš v Grosuplju kozmetiko Maja....jst sicer še nism bla na masaži......je pa naje super.....pa tud ambient je super...
drugače pa midva z možem hodiva v Dolenjske toplice......in je ful hudo.....masaže super.....ambient.....prijazne punce.....res same pohvale.....mal počikiraj po netu.....maš kr neki dobrih salončkov po Ljubljani.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lepotilni saloni
19.2.2008 15:50:20   
Anonimen
V Ljubljani ti za kakšno masažo priporočam Atlantis, kjer so zlasti tajske masaže super.

(odgovor članu helimaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?