|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   E-paket za novorojenčka od CSD
14.2.2008 21:43:20   
kekec in mojca
Da boste bolje razumele, o čem vam pišem in na kaj vas opozarjam pri odločitvi za ta paket, lahko kliknete tukaj.

Danes sem od CSD prejela odločbo, da sem upravičena do e-paketa za novorojenčka. Odločbe niti nisem dobro prebrala, ker me je zanimala samo šifra s katero lahko oddaš naročilo, nato pa takoj šla naročat izdelke.

Porabla sem skoraj dve uri, čeprav sem sprva zelo dobro vedela, kaj želim in katere izdelke želim. Ampak glej vrabca... zneslo mi je točno 259,00 €, zato naročila sploh ni hotelo oddati naprej.

Nekaj sem morala vreči iz košarice, v mojem primeru so to bile plenice, ki so za dojenčka res uporabne in vzeti dve igrači, ki imata EDINI v paketu takšno ceno, da pride končni znesek lahko do centa natančno: didaktično žogo za 3,26 € in 4 plastične ribice za znesek 8,01 €.

Dejansko te prisilijo v to, da ta dva izdelka vzameš, ker brez njiju ne moreš oddati naročila. Ne vem, meni je to res tako čudno...

Za piko na i pa na koncu itak ni sprejelo naročila, ker moja koda še ni aktivirana in bo šele v 8 dneh po prejetju njihove odločbe. (Ampak tukaj je pa šlo za mojo napako, ker nisem dobro prebrala odločbe.)user posted image

< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 14.2.2008 21:44:07 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
14.2.2008 22:18:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kekec in mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: E-paket za novorojenčka od CSD
14.2.2008 23:20:39   
gaya24
Jaz sem ravno danes dobila paket, ampak js sem vzela samo ribice in se mi je zaokrožlo. Se ne sekiram zarad tistih ribic, ker sem dobla 4 stvari v paketu, ki jih, če bi jih šla sama kupit-čisto enake, ne bi dobla za tak denar. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
15.2.2008 9:40:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: E-paket za novorojenčka od CSD
15.2.2008 13:09:41   
bastian111
Prav zaradi takšnih in podobnih stvari ,jaz ne bom vzela nobenega paketa pač pa rajši denar!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: E-paket za novorojenčka od CSD
15.2.2008 13:59:44   
Naja30
Ja seveda, nekje mora biti fora. Važno, da se njim dobro izteče. Meni se zdijo tile izdelki vsi bolj tako, mislim da se da dobit kaj lepšega in cenejšega tudi v trgovini. Tako prvič kot drugič bom vzela denar.

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: E-paket za novorojenčka od CSD
15.2.2008 16:53:23   
tweetek
Maxi cosi lupinica je po mojem precej ceneje v paketu, pa stolcek tud. Ostalo se mi zdi pa priblizno enako kot v trgovinah, vsaj kar sem jaz vidla... Se pa res da moraš zaokrožit, prej je bilo treba kupit samo neko didaktično žogo, ki je bla okrog 4 EUR...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: E-paket za novorojenčka od CSD
16.2.2008 16:55:57   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: tweetek

Maxi cosi lupinica je po mojem precej ceneje v paketu...


V Pikapolonici je trenutno v akciji in je ista cena kot v paketu!!

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: E-paket za novorojenčka od CSD
19.2.2008 14:09:39   
kekec in mojca
Evo, uspelo mi je najti kombinacijo, za katero ne bom potrebovala naročit didaktične žoge (za 3,26 €) in ribic (8,01€).

V glavnem, kombinirajte z izdelki, ki imajo v ceni ..,76 € (npr. benkica 62), 8,01 (ribice na žalost ostanejo) in ..,50 € (teh je pa kar nekaj za izbrati).

Mogoče je še kakšna kombinacija, sama sem si pomagala s predpripravljenimi e zavitki. In seveda, lahko mi čestitate za diplomo, ki sem jo iz tega opravila. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: E-paket za novorojenčka od CSD
19.2.2008 14:12:12   
kekec in mojca
Aja, še to, Klaudia, res je, da je v Pikapolonici akcija, verjetno bo tudi v BC, ampak tam imajo na voljo samo barve in tekstilne materiale iz lanske kolekcije, tu pa dobiš nove sedeže...

Seveda, če to kateri kaj pomeni. Meni ni, zato sem si jo rajši kupla v Pikapolonici, naročila pa sem previjalno komodo, ki pa je v trgovini (vsaj te od Lip Poljčane) ne dobiš po takšni ceni.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: E-paket za novorojenčka od CSD
20.2.2008 11:28:52   
ka tja
user posted image user posted image  Te ribice so res prava nočna mora! Pa še tako zelo drage so.
No, kakorkoli, tudi mi smo vzeli E paket in sicer:
1 x Easyfix za Maxicosi
1 x leseni stolček za hranjenje
6 x povijalne plenice
2 x brisačka
2 x tetra plenice
2 x krpice za umivanje - manjše
1 x mehka didaktična žoga
1 x naramnice za hojo
2 x plastični vogalnik
1 x VODNE FIGURICE - RIBICE user posted image

LP

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?