|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bambus v vodi
13.4.2008 10:25:56   
ajna12
Prosim za mnenje.
Imam bambus za srečo v majhni posodici, ki ima spužvo in zraven voda. Zdaj mi je res precej zrastel in je zelo utesnjen. Kako ga prestaviš v večji lonček? A je že kdo to naredil?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bambus v vodi
13.4.2008 10:27:33   
benika
Kupiš večjo posodo in ga skupaj s spužvo prestaviš v ta lonček. Simpl.user posted image

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bambus v vodi
13.4.2008 10:32:16   
Markova
Brez problema. Jaz ga imam že leta v vodi in to brez spužve. Dela ko urca.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bambus v vodi
13.4.2008 10:36:53   
Anonimen
Jaz sem ga prestavila kar brez spužve v drug lonček. Pa še "razstavila" sem ga (ker so mi ene vejice gnile, sem jih vrgla proč, ostalo pa razporedila v 2 lončka).

Brez spužve uspeva že pol leta. Sam 1x na teden zalijem pa je.

(odgovor članu Markova)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bambus v vodi
13.4.2008 10:43:37   
ajna12
Hvala za odgovore. Me pa zanima kje se da kupiti takšne nizke keramične posodice. Baumax in podobno? V kakšne posode ste jih pa ve prestavile?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bambus v vodi
13.4.2008 10:46:12   
Anonimen
Jaz sem dala kar v 2 steklena (malo lepša) mini kozarčka od marmelde.

(odgovor članu ajna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bambus v vodi
13.4.2008 13:03:32   
Anonimen
Jaz ga imam tud sam v vodi. V oranžni stekleni posodi z takimi kamenčki okroglimi z plaže.. Brez gobe. Je prav lepo videt korenine k so se obrasle ob kamenje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bambus v vodi
13.4.2008 13:44:04   
nu_tella
Jaz ga mam tudi v vodi in  s kamenčki okoli. Ko sem ga kupovala sta bili dve varjanti v keramičnih lončkih, ta ki jo imam jaz, z okrasnimi kamenčki in s šužvo, pa mi ta ni bil preveč ušeč. Ampak zdaj vidim da je sigurno bolj praktičen, pa špužvo lahko tidi odstraniš, ko dovolj korenine zrastejo, ker vsako tolko ga moram jaz "umit". Ne vem, kot neka sol se nabira po steblcih?!?!? user posted image  Sicer lepo raste (razen eno steblce je zagnilo in sem ga odstranla).

A ga je katera že preložila v večjo posodo? Razmišljam da zdej je skorda 1x večji kot ko sem ga kupila in bi bilo mogoče to potrebno, ker se mi zdi da zadnje čase kr nekako "stagnira" v rasti?

Pa mogoče bi še eno steblce ven vzela in ga samostojno dala v vodo? mislte da bi bloj rastel in ratal tako velik, kot ga lahko kupiš v cvetličarnah ali so tisto druga vrsta babmbusa? (ker je na vrhu zavit)....

Sam priznam da je to edina rožca, ki mi je do zdej uspela (tok tok tok)user posted image . Ostale so mi vse pocrknle ker sem jih preveč zalivala user posted image   user posted image  user posted image  

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?