|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje najdem pomočnico?
25.2.2008 12:31:53   
maja1488
Tiste, ki ste kdaj iskale, kje ste našle pomočnico v gospodinjstvu?

Ne poznam nobene, na zavod pa tudi ne morem ane? Bi pa potrebovala 1-2x na teden okolica Ilirske Bistrica.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje najdem pomočnico?
25.2.2008 15:46:59   
ona
user posted image user posted image Oprosti smeškom,samo si me res nasmejala!
Jaz sem pred 2 leti iskala eno in dala oglas v Primoreske in sem imela klicev da me je glava bolela in veš,kaj je najbolj smešno,da me je večina žensk klicala prav iz Bistrice....tako,da najbolje da daš oglas v primorske pa obvezno dopiši uri kdaj naj te kličejo npr.od 15-18,ker meni je zvonil telefon od 5.30 zjutraj(se ne hecam)pa do 23 ure zvečeruser posted image
Pol pa naredi en ožji izbor in se dogovori da pridejo pogledat,da vidiš kakšne sploh so in ne bo problema najt!
Če ne pa malo povprašaj okoli,se najde žensk za čistit,verjemi!user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje najdem pomočnico?
26.2.2008 8:20:22   
maja1488
user posted image user posted image  ja tako je to user posted image user posted image
Super, bom dala oglas. Kako se pa zmeniš z njimi? A ti življenjepise pošljejo user posted image ?

Bom probala, pa da vidim kaj bo iz tega.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje najdem pomočnico?
26.2.2008 8:22:28   
pijja
Joj ,jest bi tud rabila enouser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje najdem pomočnico?
26.2.2008 10:02:32   
luka jan
Kolk pa računajo hišne pomočnice na uro?
Kr tko me zanima iz radovednosti, da vidim kolk zaslužim ko tako pridno delam doma.user posted image user posted image

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje najdem pomočnico?
26.2.2008 10:09:22   
Anonimen
Mene tudi zanima koliko to stane v Sloveniji? Če bi katera bila tok prijazna in povedala...user posted image

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje najdem pomočnico?
26.2.2008 10:23:52   
maja1488
Kolegica v Ljubljani plača 5€ na uro, druga kolegica, ki pa ima pomočnico cel teden in občasno za vikende pa plača 320€ na mesec. Ji pa kuha, pere, lika, čisti, gre po otroke v vrtec, sprehaja psa.... Je pa pri njih od 10 zjutraj do kakih 17.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje najdem pomočnico?
26.2.2008 22:31:45   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Mene tudi zanima koliko to stane v Sloveniji? Če bi katera bila tok prijazna in povedala...user posted image

Tale moja vzame 5€,drugače pa tukaj okrog nas ženske večinoma hodijo pucat v Italijo,tam  pa dobijo od 6 do 8€,samo 8€ je že taka cena,ko si pri eni družini že več časauser posted image

Maja1418,jaz bi na tvojem mestu štartala s 5e na uro in potem kaj dvigala!Saj moje mnenje,če je ženska super,ji lahko malo dvigneš čez en čas!
Jaz,ko sem takrat iskala,sem si vse klice zabeležila,no razen tistih,ki so se mi že po glasu zdele čudne,te sem izpustila!Od teh zabeleženih sem se z enimi 5 dogovorila,da pridejo pogledat in med njimi na koncu izbrala eno iz Izole,ki pa jo bom kmalu menjala,ker mi je začela zabušavat že en čas!Pride gor vedno utrujena in ji ne znese vsega naredit,ker itak dela še drugje in logično,da je ratala bolj nemarna.Jaz sem ji zadnjič povedala,da sem šla malo kontrolirat in ni bilo ok,a kljub opozorilu ni boljše,tako,da jo bom verjetno zamenjala!
Je pa težko najti eno fajn osebo,da ji lahko zaupaš in,da ti še lepo pospravi!Upam,da ti bo uspelo,pejt lepo v akcijo z oglasom,samo pripravi se na stotine klicev zato res napiši raje zraven uro kdaj klicat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje najdem pomočnico?
27.2.2008 8:58:15   
maja1488
Verjamem da je težko najt eno fanj. Bom klicala za oglas danes, pa bo že v sobotnih novicah noter.


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje najdem pomočnico?
27.2.2008 9:17:08   
ona
Oj,ma za oglas ti bo dovolj,če ga samo enkrat objavijo ali pa največ 2x,tako,da ti ni treba dajat oglasa za večkratuser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?